http://kariera.mk

Dënohen me burgim të përjetshëm liderët e Vëllazërisë Myslimane

para 11 muajve - Zhurnal

Gjykata egjiptiane dënoi me burgim të përjetshëm 11 të akuzuar, përfshirë Muhamed Bedii, Kryetarin e Këshillit Udhëzues të Organizatës së Vëllazërisë Myslimane (Ihvan), në çështjen e njohur si “spiunazh...

Egjipt, dënohen me burgim të përjetshëm liderët e Vëllazërisë Muslimane

para 11 muajve - Anadolu Agency

Kajro Gjykata egjiptiane dënoi me burgim të përjetshëm 11 të akuzuar, përfshirë Muhamed Bedii, Kryetarin e Këshillit Udhëzues të Organizatës së Vëllazërisë Muslimane (Ihvan), në çështjen e njohur si "spiunazh...

Egjipt, pushteti dënon përfundimisht zyrtarët e Vëllazërisë Muslimane

para 11 muajve - Te Sheshi

Një gjykatë egjiptiane nxori vendimin e saj përfundimtar kundër zyrtarëve të lartë të Vëllazërisë Muslimane të cilët ishin pjesë e administratës së Presidentit të ndjerë Mohamed Morsi. Ata u dënuan pas...

Egjipt, dënohen me burgim të përjetshëm liderët e Vëllazërisë Muslimane

para 11 muajve - Shenja

Gjykata egjiptiane dënoi me burgim të përjetshëm 11 të akuzuar, përfshirë Muhamed Bedii, Kryetarin e Këshillit Udhëzues të Organizatës së Vëllazërisë Muslimane (Ihvan), në çështjen e njohur si “spiunazh...

Egjipt, dënohen me burgim të përjetshëm liderët e Vëllazërisë Myslimane

para 11 muajve - Arbresh

Gjykata egjiptiane dënoi me burgim të përjetshëm 11 të akuzuar, përfshirë Muhamed Bedii, Kryetarin e Këshillit Udhëzues të Organizatës së Vëllazërisë Myslimane (Ihvan), në çështjen e njohur si “spiunazh...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK