http://kariera.mk

Zv.ministri Nuhiu i bashkohet përkujtimit të sulmit terrorist të 11 Shtatorit duke dhuruar gjak

para 11 muajve - Koha.mk

Shkup, 11 shtator – Zëvendës ministri i Punëve të Brendshme, Agim Nuhiu, sot ka shprehur solidaritetin me viktimat e pafajshme të sulmit terrorist të 11 Shtatorit, duke iu bashkuar aksionit të dhurimit...

UT mori pjesë në shënimin e Ditës Kombëtare të Shërbimit nga SHBA

para 11 muajve - Medial

Tetovë, 11 shtator 2019 Universiteti i Tetovës edhe këtë vit iu bashkua aksionit për dhurimin e gjakut, që organizohet nga Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Shkup. Ky aktivitet bamirës ka...

UT mori pjesë në shënimin e Ditës Kombëtare të Shërbimit në SHBA

para 11 muajve - Ina

Universiteti i Tetovës edhe këtë vit iu bashkua aksionit për dhurimin e gjakut, që organizohet nga Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Shkup. Ky aktivitet bamirës ka për qëllim shënimin e Ditës...

UT mori pjesë në shënimin e Ditës Kombëtare të Shërbimit në SHBA

para 11 muajve - Aktuale

Universiteti i Tetovës edhe këtë vit iu bashkua aksionit për dhurimin e gjakut, që organizohet nga Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Shkup. Ky aktivitet bamirës ka për qëllim shënimin e Ditës...

18 vjet nga sulmi i kullave binjake, Ambasada Amerikane dhe Kryqi i Kuq me aksion humanitar

para 11 muajve - TV21

Sot 18 vjet më parë Amerika ishte në shok, kur Kullat binjake në SHBA u sulmuan nga dy aeroplanë. Nga ai sulm humbën jetën 2.995 persona nga Nju Jorku dhe Uashingtoni. Tragjedia e “11 Shtatorit” sot u...

UT mori pjesë në shënimin e Ditës Kombëtare të Shërbimit në SHBA

para 11 muajve - Zhurnal

Shkup, 11 shtator – zhurnal.mk – Universiteti i Tetovës edhe këtë vit iu bashkua aksionit për dhurimin e gjakut, që organizohet nga Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Shkup. Ky aktivitet bamirës...

UT mori pjesë në shënimin e Ditës Kombëtare të Shërbimit në SHBA

para 11 muajve - Tetova Sot

Universiteti i Tetovës edhe këtë vit iu bashkua aksionit për dhurimin e gjakut, që organizohet nga Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Shkup. Ky aktivitet bamirës ka për qëllim shënimin e Ditës...

UT mori pjesë në shënimin e Ditës Kombëtare të Shërbimit në SHBA

para 11 muajve - Flaka

Universiteti i Tetovës edhe këtë vit iu bashkua aksionit për dhurimin e gjakut, që organizohet nga Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Shkup. Ky aktivitet bamirës ka për qëllim shënimin e Ditës...

Sulmi terrorist në SHBA, aksion për dhurimin e gjakut

para 11 muajve - Zhurnal

Shkup, 11 shtator, Zhurnal.mk – Ambasada e SHBA-së në Shkup, përkujtoi viktimat e sulmit terrorisit të 11 shtatorit 2001, ku e humbën jetën rreth 3 000 persona. Tradicionalisht edhe sot, në bashkëpunim...

Shkup, përkujtohen viktimat sulmit të 11 shtatorit në SHBA

para 11 muajve - Alsat-M

Ambasada e SHBA-së në Shkup, përkujtoi viktimat e sulmit terrorisit të 11 shtatorit 2001, ku e humbën jetën rreth 3 000 persona. Tradicionalisht edhe sot, në bashkëpunim me Kryqin e Kuq të Maqedonisë dhe...

Ambasada e SHBA-së, aksionit për dhurim të gjakut iu bashkua edhe zv.ministri Nuhiu

para 11 muajve - Flaka

Ambasada e SHBA-së në Shkup, përkujtoi viktimat e sulmit terrorisit të 11 shtatorit 2001, ku e humbën jetën rreth 3 000 persona. Tradicionalisht edhe sot, në bashkëpunim me Kryqin e Kuq të Maqedonisë dhe...

Sulmi terrorist në SHBA, aksion për dhurimin e gjakut

para 11 muajve - Tetova Sot

Ambasada e SHBA-së në Shkup, përkujtoi viktimat e sulmit terrorisit të 11 shtatorit 2001, ku e humbën jetën rreth 3 000 persona. Tradicionalisht edhe sot, në bashkëpunim me Kryqin e Kuq të Maqedonisë dhe...

Agim Nuhiu i bashkohet aksionit të dhurimit të gjakut në Ambientet e Ambasadës së SHBA-ve

para 11 muajve - Fakti Ditor

Zëvendësministri i Punëve të Brendshme i Maqedoni së Veriut Agim Nuhiu i është bashkangjitur aksionit për dhurimin e gjakut në Ambientet e Ambasadës së SHBA-ve informon Faktiditor.ch Me këtë rast Nuhiu...

Ambasada Amerikane, aksion për dhurimin e gjakut

para 11 muajve - Flaka

Ambasadorja amerikane, zonja Byrnes së bashku me Sekretarin e Përgjithshëm të Kryqit të Kuq të RMV-së, Sait Saiti dhe Dr. Rada Grubovic nga Instituti i Mjekësisë së Transfuzionit në një konferencë për...

Ambasada Amerikane, aksion për dhurimin e gjakut

para 11 muajve - InfoMagazin

Ambasadorja amerikane, zonja Byrnes së bashku me Sekretarin e Përgjithshëm të Kryqit të Kuq të RMV-së, Sait Saiti dhe Dr. Rada Grubovic nga Instituti i Mjekësisë së Transfuzionit në një konferencë për...

Aksion humanitar i Ambasadës së SHBA dhe Kryqit të Kuq të Qytetit të Shkupit

para 11 muajve - Zhurnal

Shkup, 10 shtator, Zhurnal.mk – Më 11 shtator, Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, në bashkëpunim me Kryqin e Kuq të Qytetit të Shkupit dhe Institutin për Mjekësi të Transfuzionit, do të organizojë...

Aksion humanitar i Ambasadës së SHBA dhe Kryqit të Kuq

para 11 muajve - Medial

Më 11 shtator, Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, në bashkëpunim me Kryqin e Kuq të Qytetit të Shkupit dhe Institutin për Mjekësi të Transfuzionit, do të organizojë aksion për dhurim të gjakut...

Aksion humanitar për dhurimin e gjakut i Ambasadës së SHBA-së dhe Kryqit të Kuq të Qytetit të Shkupit

para 11 muajve - Medial

Shkup, 10 shtator 2019 (MEDIAL) – Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në bashkëpunim me Kryqin e Kuq të Qytetit të Shkupit dhe Institutin për Mjekësi të Transfuzionit, nesër do të organizojnë...

Aksion humanitar për dhurimin e gjakut i Ambasadës së SHBA-së dhe Kryqit të Kuq të Qytetit të Shkupit

para 11 muajve - Aktuale

Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në bashkëpunim me Kryqin e Kuq të Qytetit të Shkupit dhe Institutin për Mjekësi të Transfuzionit, nesër do të organizojnë aksion për dhurimin e gjakut dhe grumbullimin...

Aksion humanitar i Ambasadës së SHBA dhe Kryqit të Kuq

para 11 muajve - Flaka

Më 11 shtator, Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, në bashkëpunim me Kryqin e Kuq të Qytetit të Shkupit dhe Institutin për Mjekësi të Transfuzionit, do të organizojë aksion për dhurim të gjakut...

Aksion humanitar i Ambasadës së SHBA dhe Kryqit të Kuq

para 11 muajve - Tetova Sot

Më 11 shtator, Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, në bashkëpunim me Kryqin e Kuq të Qytetit të Shkupit dhe Institutin për Mjekësi të Transfuzionit, do të organizojë aksion për dhurim të gjakut...

Aksion humanitar për dhurimin e gjakut i Ambasadës së SHBA-së dhe Kryqit të Kuq të Qytetit të Shkupit

para 11 muajve - Fakti Ditor

Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në bashkëpunim me Kryqin e Kuq të Qytetit të Shkupit dhe Institutin për Mjekësi të Transfuzionit, nesër do të organizojnë aksion për dhurimin e gjakut dhe grumbullimin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK