http://kariera.mk

Ndodh për herë të parë! Shqipëria ngjitet në podiumin e Organizatës Botërore të Turizmit

para 10 muajve - BalkanWeb

Shqipëria është ngjitur për herë të parë në podiumin e Organizatës Botërore të Turizmit, në Shën Petersburg të Rusisë. Këtë e ka bërë të ditur vetë ministri i Turizmit dhe Mjedisit, Blendi Klosi, i cili...

Shqipëria ngjitet në podiumin e Organizatës Botërore të Turizmit

para 10 muajve - Koha Jone

Shqipëria është ngjitur për herë të parë në podiumin e Organizatës Botërore të Turizmit, në Shën Petersburg të Rusisë. Këtë e ka bërë të ditur vetë ministri i Turizmit dhe Mjedisit, Blendi Klosi, i cili...

Si u vlerësua Shqipëria gjatë Asamblesë së OKB-së për turizmin

para 10 muajve - Opinion

Shqipëria ngjitet për herë të parë që prej anëtarësimit në 1993-shin, në podiumin drejtues Asamblesë së Përgjithshme të Organizatës së Kombeve Bashkuara për turizmin. Lajmi bëhet i ditur nga ministri Blendi...

Ndodh për herë të parë! Shqipëria ngjitet në podiumin e Organizatës Botërore të Turizmit

para 10 muajve - Medial

Shqipëria është ngjitur për herë të parë në podiumin e Organizatës Botërore të Turizmit, në Shën Petersburg të Rusisë. Këtë e ka bërë të ditur vetë ministri i Turizmit dhe Mjedisit, Blendi Klosi, i cili...

Lajmi i mirë/ Shqipëria, për herë të parë në podiumin e Organizatës Botërore të Turizmit, në Shën Petersburg

para 10 muajve - Lexo

Ministri Klosi, në postin e zv Presidentit të Asamblesë së Përgjithshme për Europën, drejton panele të rëndësishme për cështje, si: Heqja e vizave, turizmi i aventurës dhe zhvillimi i industrisë së turizmit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK