http://kariera.mk

LAJM I FUNDIT/ Gjenden armë, drogë dhe thika, dy në pranga në Tiranë

para 5 muajve - BalkanWeb

Dy persona janë vënë në pranga të policisë, ndërsa u sekuestruan një armë zjarri pistoletë, armë të ftohta si dhe një sasi lënde narkotike e llojit kanabis. Sipas Policisë, në pranga kanë përfunduar shtetasit...

Armë dhe drogë, arrestohen dy persona në Tiranë

para 5 muajve - Albeu

Policia ka arrestuar dy persona në Tiranë teksa iu ka sekuestruar armë dhe lëndë narkotike. Burime zyrtare bëjnë me dije se në pranga kanë përfunduar shtetasit E. D., 33 vjeç dhe E. B., 25 vjeç, të dy...

Armë dhe drogë, pranga dy personave në Tiranë

para 5 muajve - Vizion Plus

Komisariati i Policisë Nr. 6 finalizoi operacionin policor të koduar “Aleati 2”, në kuadër të të cilit, u bë arrestimi në flagrancë i shtetasve: – E. D., 33 vjeç, banues në Yrshek, Tiranë; – E. B., 25...

Armë dhe drogë, në pranga dy të rinj

para 5 muajve - Opinion

Dy persona janë arrestuar, ndërsa një armë zjarri pistoletë, armë të ftohta si dhe një sasi lënde narkotike e llojit kanabis u sekuestruan nga policia në përfundim të operacionit “Aleati 2”. Në pranga...

ak.sion “blic” në Tiranë, gjenden armë, dro.gë dhe thi.ka, dy persona në pranga

para 5 muajve - Medial

TIRANË Dy persona janë vënë në pranga të policisë, ndërsa u sekuestruan një armë zjarri pistoletë, armë të ftohta si dhe një sasi lënde narkotike e llojit kanabis. Sipas Policisë, në pranga kanë përfunduar...

Operacioni “Aleati 2”/ Gjenden armë, drogë dhe thika, dy persona në pranga

para 5 muajve - Shekulli

Në kuadër të operacionit të koduar “Aleati 2”, policia ka bërë të mundur arrestimin e dy personave pasi lëviznin me sende të kundraligjshme. Policia bën me dije se janë sekuestruar një armë zjarri pistoletë,...

Armë dhe drogë me vete, arrestohen dy persona në Tiranë

para 5 muajve - Koha Jone

Dy persona janë vënë në pranga të policisë, ndërsa janë sekuestruar një armë zjarri pistoletë, armë të ftohta si dhe një sasi lënde narkotike e llojit kanabis. Sipas Policisë, në pranga kanë përfunduar...

Arrestohen dy persona në Tiranë, sekuestrohen armë dhe kanabis…

para 5 muajve - Standard

Dy persona kanë rënë në prangat e policisë, ditën e sotme. Personave të arrestuar i janë sekuestrohet një armë zjarri pistoletë, një armë e ftohtë thikë dhe një sasi lënde kanabis. Ja njoftimi i plotë...

Dhunojnë bashkëshortet, e pësojnë keq lushnjari dhe fieraku

para 5 muajve - BalkanWeb

Dy persona kanë rënë në prangat e policisë, pasi akuzohen për dhunë fizike ndaj bashkëshorteve të tyre. Një 43-vjeçar është arrestuar në Fier, ndërsa një 36-vjeçar është kapur në Lushnjë, pasi të dy kanë...

Lëviznin me armë dhe drogë me vete, arrestohet dy persona në Tiranë

para 5 muajve - Gazeta Telegraf

Dy persona kanë rënë në prangat e policisë, ditën e sotme. Personave të arrestuar I janë sekuestrohet një armë zjarri pistoletë, një armë e ftohtë thikë dhe një sasi lënde e dyshuar kanabis. NJOFTIMI I...

Drogë me porosi, kontrolli në Tiranë i prangosi në flagranë

para 5 muajve - Albeu

Policia e Tiranës goditi dje dy grupe të rinjsh, që merreshin me shpërndarjen e hashashit në doza të vogla. Janë sekuestruar në total në cilësinë e provës materiale 53 doza me lëndë të dyshuar kanabis,...

Sekuestrohen 53 doza kanabis, 3 persona në pranga

para 5 muajve - Top Channel

Policia e Shtetit bën me dije se janë kryer kontrolle për parandalimin, evidentimin dhe goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e shpërndarjes së lëndëve narkotike në doza. Gjatë orëve të fundit janë...

Policia “blindon” disa zona të Tiranës, pranga 3 të rinjve, njëri me precedentë penalë

para 5 muajve - BalkanWeb

Policia e Tiranës ka goditur sot disa raste të trafikut të lëndëve narkotike, në disa zona të kryeqytetit, duke arrestuar 3 persona dhe proceduar në gjendje të lirë 1 tjetër. Njoftimi i policisë: Kontrolle...

Arrestohen 3 shpërndarësit e drogës në Tiranë

para 5 muajve - Shekulli

Policia e Tiranës ka vënë në pranga 3 shpërndarës të lëndëve narkotike në kryeqytet, ndërsa një tjetër është proceduar në gjendje të lirë. Mësohet se janë arrestuar shtetasit me iniciale B.Gj., 29 vjeç,...

Policia kontrolle të befasishme në Tiranë, arreston 3 persona. Zbardhen detajet e plota të operacionit

para 5 muajve - Sot News

Kontrollet nga Seksioni për Hetimin e Narkotikëve në bashkëpunim me Komisariatin e Policisë Nr. 3, Seksionin e Forcës së Posaçme “Shigjeta” e “Shqiponja”, kanë goditur dy raste të shpërndarjes së lëndës...

Policia “blindon” disa zona të Tiranës, ja arsyeja…

para 5 muajve - Standard

Policia e Tiranës ka goditur sot disa raste të trafikut të lëndëve narkotike, në disa zona të kryeqytetit, duke arrestuar tre persona dhe proceduar në gjendje të lirë një tjetër. Njoftimi i policisë: Kontrolle...

Policia “blindon” disa zona të Tiranës, pranga 3 të rinjve, njëri me precedentë penalë

para 5 muajve - Medial

Policia e Tiranës ka goditur sot disa raste të trafikut të lëndëve narkotike, në disa zona të kryeqytetit, duke arrestuar 3 persona dhe proceduar në gjendje të lirë 1 tjetër. Njoftimi i policisë: Kontrolle...

Drogë, armë dhe municion, arrestohen 2 persona në Fier, 2 të tjerë në kërkim

para 5 muajve - Gazeta Express

Policia e Fierit finalizon operacionin e koduar “Cakrani”, duke arrestuar në flagrancë të dy shtetasve dhe shpalljen në kërkim të dy të tjerëve. Në pranga kanë rënë N. D., 61 vjeç, banues në Cakran dhe...

Kanabis dhe municione, operacioni antidrogë vë në pranga 2 persona dhe shpall në kërkim 2 të tjerë

para 5 muajve - Top Channel

Është finalizuar operacioni antidrogë i koduar “Cakrani”, nga forcat e Policisë së Fierit, të cilat kanë bërë të mundur arrestimin në flagrancë të dy shtetasve dhe shpalljen në kërkim të dy të tjerëve....

Droge dhe armë në Cakran, dy të arrestuar dhe dy në kërkim

para 5 muajve - Vizion Plus

Dy persona kanë rënë në prangat e policisë dhe dy të tjerë janë shpallur në kërkim, pasi janë kapur me 57 kg kanabis, 1 armë zjarri dhe municion luftarak. Në kuadër të operacionit të koduar ‘Cakrani’,...

U kapën me 57 kg kanabis dhe municion, arrestohen 2 shqiptarë

para 5 muajve - Zhurnal

Dy persona kanë rënë në prangat e policisë dhe dy të tjerë janë shpallur në kërkim, pasi janë kapur me 57 kg kanabis, 1 armë zjarri dhe municion luftarak. Në kuadër të operacionit të koduar ‘Cakrani’,...

Sekuestrohen 57 kg kanabis në Fier

para 5 muajve - RTV 21

Dy në pranga, në kërkim dy të tjerë Sekuestrohen 57 kg kanabis në Fier. Operacioni i koduar “Cakrani” ka çuar në arrestimin e dy personave, ndërsa janë shpallur në kërkim dy të tjerë. Policia ka sekuestruar...

Arrestohen 3 shpërndarës kokaine në Tiranë

para 5 muajve - Gazeta Telegraf

Policia ka vënë në pranga 3 shpërndarës kokaine në kryeqytet ndërsa një tjetër është proceduar në gjendje të lirë. Në prangat e policisë ranë shtetasit me iniciale B. Gj., 29 vjeç, K. A., 25 vjeç dhe K....

Policia iu gjen drogë dhe armë në banesë, dy të arrestuar në Fier

para 5 muajve - BalkanWeb

Policia e Fierit ka sekuestruar 57 kg kanabis, 1 armë zjarri dhe municion luftarak, ndërsa ka vënë në pranga dy persona. Burime zyrtare bënë me dije se në kuadër të operacionit të koduar ‘Cakrani’, u kapën...

Drogë dhe armë, policia ndalon 2 persona

para 5 muajve - Opinion

Armë, kanabis dhe municion luftarak janë gjetur në një banesë në Cakran të Fierit nga Policia. Kontrolli u krye në kuadër të operacionit antidrogë të koduar “Cakrani”. Ky operacion kishte si qëllim parandalimin...

Kontrollet në banesa, policia arreston dy persona pas atyre që iu gjetën. Kjo është arsyeja pse po kërkohen dy të tjerë

para 5 muajve - Sot News

Policia e Fierit godet një tjetër rast të veprimtarisë kriminale në fushën e narkotikëve, në kuadër të operacionit antidrogë të koduar “Cakrani”. Operacioni nga Seksioni për Hetimin e Narkotikëve dhe Trafiqeve...

U kapën me 57 kg kanabis, pranga 2 persona në Fier

para 5 muajve - Vizion Plus

Dy persona kanë rënë në prangat e policisë dhe dy të tjerë janë shpallur në kërkim, pasi janë kapur me 57 kg kanabis, 1 armë zjarri dhe municion luftarak. Në kuadër të operacionit të koduar ‘Cakrani’,...

Fier/ Arrrestohen 2 shtetas, 2 të tjerë janë shpallur në kërkim pasi u sekuestruan 57 kg kanabis…

para 5 muajve - Standard

Ditën e sotme në qytetin e Fierit policia ka arrestuar në flagrancë 2 shtetas më inicialet N. D., 61 vjeç, banues në Cakran dhe J. D., 47 vjeç po  banues në Cakran ndërsa u bë shpallja në kërkim e shtetasve:M....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK