http://kariera.mk

E keni ditur këtë? Arsyeja pse të vdekurit i varrosim 2 metra nën dhe

më 9.2019 - Iliria News

Fraza “dy metra nën dhe” është gjithmonë sinonim i vdekjes, por a keni menduar ndonjëherë pse varri i një personi duhet gërmuar në një thellësi prej dy metrash? Me sa duket e gjitha filloi në Angli në...

E keni ditur këtë? Arsyeja pse të vdekurit i varrosim 2 metra nën dhe

më 9.2019 - Alsat-M

Fraza “dy metra nën dhe” është gjithmonë sinonim i vdekjes, por a keni menduar ndonjëherë pse varri i një personi duhet gërmuar në një thellësi prej dy metrash? Me sa duket e gjitha filloi në Angli në...

E keni ditur këtë? Arsyeja pse të vdekurit i varrosim 2 metra nën dhe

më 9.2019 - InfoMagazin

Fraza “dy metra nën dhe” është gjithmonë sinonim i vdekjes, por a keni menduar ndonjëherë pse varri i një personi duhet gërmuar në një thellësi prej dy metrash? Me sa duket e gjitha filloi në Angli në...

E keni ditur këtë? Arsyeja pse të vdekurit i varrosim 2 metra nën dhe…

më 9.2019 - Gazeta Express

Fraza “dy metra nën dhe” është gjithmonë sinonim i vdekjes, por a keni menduar ndonjëherë pse varri i një personi duhet gërmuar në një thellësi prej dy metrash? Me sa duket e gjitha filloi në Angli në...

E keni ditur këtë? Arsyeja pse të vdekurit i varrosim 2 metra nën dhe…

më 9.2019 - GazetaBlic

Fraza “dy metra nën dhe” është gjithmonë sinonim i vdekjes, por a keni menduar ndonjëherë pse varri i një personi duhet gërmuar në një thellësi prej dy metrash? Me sa duket e gjitha filloi në Angli në...

E keni ditur këtë? Arsyeja pse të vdekurit i varrosim 2 metra nën dhe…

më 9.2019 - Republika

Fraza “dy metra nën dhe” është gjithmonë sinonim i vdekjes, por a keni menduar ndonjëherë pse varri i një personi duhet gërmuar në një thellësi prej dy metrash? Me sa duket e gjitha filloi në Angli në...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK