http://kariera.mk

Në Bërvenicë ndërtohet çerdhe për 80 fëmijë

para 11 muajve - Aktuale

Ministrja e Punës dhe Politikës Sociale, Mila Carovska ka qëndruar për vizitë në Komunën e Bërvenicës, ku ka parë për së afërmi punët që janë duke u bërë për ndërtimin e çerdhes së fëmijëve në këtë komunë....

Në Bërvenicë ndërtohet çerdhe për 80 fëmijë

para 11 muajve - Koha.mk

Sipas ministres Carovska, pritet që në të ardhmen të hapen zyra për informim të qytetarëve nëpër qendrat sociale që qytetarët të informohen më mirë lidhur me problemet e tyre. Në ndërkohë, kryetari i Komunës,...

Kopsht për 80 fëmijë në Komunën e Bërvenicës

para 11 muajve - Tetova Sot

Ministrja e Punës dhe Politikës Sociale, Milla Carovska së bashku me kryetarin e Komunës së Bërvenicës kanë inspektuar ndërtimin e kopshtit të ri në fshatin Bërvenicë. Pritet që objekti të përfundojë vitin...

Kopsht për 80 fëmijë në Komunën e Bërvenicës

para 11 muajve - Medial

Bërvenicë, 11 shtator 2019 (MEDIAL) – Ministrja e Punës dhe Politikës Sociale, Milla Carovska së bashku me kryetarin e Komunës së Bërvenicës kanë inspektuar ndërtimin e kopshtit të ri në fshatin Bërvenicë....

Në Komunën e Bërvenicës po ndërtohet kopsht për fëmijë

para 11 muajve - Portalb

Ministrja e Punës dhe Politikës Sociale, Mila Carovska së bashku me kryetarin e Komunës së Bërvenicës inspektuan ndërtimin e një kopshti të ri për fëmijë në fshatin Bërvenicë, njofton Kanal 5. Objekti...

Carovksa: Në Bërvenicë po ndërtohet çerdhe për 80 fëmijë

para 11 muajve - Zhurnal

Bërvenicë, 11 shtator – Zhurnal.mk – Përkëdhelëset dhe edukatoret para së gjithash në kopshtet e reja janë të trajnuara për punë me fëmijë me zhvillim atipik për inkluzion të tyre dhe kanë rrogë si një...

Carovska: Të punësuarit në kopshtet e reja edhe të trajnuar edhe me rrogë të punës

para 11 muajve - Koha.mk

Bërvenicë, 11 shtator – Përkëdhelëset dhe edukatoret para së gjithash në kopshtet e reja janë të trajnuara për punë me fëmijë me zhvillim atipik për inkluzion të tyre dhe kanë rrogë si një administrator...

Carovska: Të punësuarit në kopshtet e reja edhe të trajnuar edhe me rrogë të punës për fëmijë me zhvillim atipik

para 11 muajve - Medial

Bërvenicë, 11 shtator 2019 (MEDIAL) – Përkëdhelëset dhe edukatoret para së gjithash në kopshtet e reja janë të trajnuara për punë me fëmijë me zhvillim atipik për inkluzion të tyre dhe kanë rrogë si një...

Carovska: Të punësuarit në kopshtet e reja edhe të trajnuar edhe me rrogë të punës me fëmijë me zhvillim atipik

para 11 muajve - Medial

Bërvenicë, 11 shtator 2019 (MEDIAL) – Përkëdhelëset dhe edukatoret para së gjithash në kopshtet e reja janë të trajnuara për punë me fëmijë me zhvillim atipik për inkluzion të tyre dhe kanë rrogë si një...

Të punësuarit në kopshtet e reja edhe të trajnuar edhe me rrogë të punës

para 11 muajve - Flaka

Përkëdhelëset dhe edukatoret para së gjithash në kopshtet e reja janë të trajnuara për punë me fëmijë me zhvillim atipik për inkluzion të tyre dhe kanë rrogë si një administrator i cili punon me persona...

Bërvenica me çerdhe të re për fëmijë

para 11 muajve - Arbresh

Ministrja e Punës dhe Politikës Sociale, Mila Carovska, dhe kryetari i Komunës së Bërvenicës, Enver Pajaziti sot vëzhguan aktivitetet e ndërtimit të çerdhes së re në Komunën e Bërvenicës. Me objektin e...

Carovska për vizitë në kopshtin në ndërtim në Bërvenicë

para 11 muajve - Medial

Shkup, 11 shtator 2019 (MEDIAL) – Ministrja e Punës dhe Politikës Sociale Milla Carovska sot do ta vizitojë objektin në ndërtim të kopshtit në Komunën e Bërvenicës. Ky kopsht, siç kumtoi Ministria e Punës...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK