http://kariera.mk

Sherr me thika në Vlorë, plagoset një person

para 11 muajve - Gazeta Express

Një person ka mbetur i plagosur pas një sherri mes të rinjve në rrugën “Transballkanike” në qytetin e Vlorës. Mësohet se ngjarja ka ndodhur rreth orës 04:30, ndërsa shkaqet e saj janë ende të paqarta....

Sherr me thika në Vlorë, plagoset një person

para 11 muajve - Zhurnal

Vlorë, 11 shtator- Një person është plagosur me thikë orët e para të mëngjesit të kësaj të mërkure në Vlorë. I plagosuri është paraqitur në spitalin e Vlorës rreth orës 04:30, ndërsa sherri ka ndodhur...

Plas sherri në Vlorë, plagoset një person me mjet mprehës

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Vlorës. Disa të rinj janë përleshur mes tyre. Si pasojë, pas sherrit verbal, të rinjtë kanë nxjerrë armët e ftohta. Një person është qëlluar dhe ka ngelur i...

Sherr me thika në Vlorë, plagoset një person

para 11 muajve - Vizion Plus

Një person është plagosur me thikë orët e para të mëngjesit të kësaj të mërkure në Vlorë. I plagosuri është paraqitur në spitalin e Vlorës rreth orës 04:30, ndërsa sherri ka ndodhur pranë një servisi në...

Ngjarje e rëndë/ Sherri degjeneron në përdorimin e armëve të ftohta, ka të plagosur (Detajet)

para 11 muajve - Sot News

Një sherr ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në qytetin e Vlorës. Në konfliktin ku janë përdorur edhe armë të ftohta si thika, një person ka mbetur i plagosur. Ngjarja ka ndodhur në rrugën Transballkanike,...

Sherr me thika në Vlorë, një i plagosur

para 11 muajve - Albeu

Një sherr me thika ka ndodhur në orët e para të ditës së sotme në Vlorë, nga i cili mbeti i plagosur një person. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në orën 04:30 të mëngjesit, ndërsa rrethanat e krimit janë...

Sherr me thika në Vlorë, plagoset një person

para 11 muajve - Ekonomia Online

Një person ka mbetur i plagosur pas një sherri mes të rinjve në rrugën “Transballkanike” në qytetin e Vlorës. Mësohet se ngjarja ka ndodhur rreth orës 04:30, ndërsa shkaqet e saj janë ende të paqarta....

E rëndë/ Sherr me thika në Vlorë, plagoset një person, në operacion me urgjencë

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Një sherr ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Vlorë, ndërsa një person ka mbetur i plagosur me thikë. Ngjarja ka ndodhur në rrugën Transballkanike në Vlorë, ndërsa i plagosuri ndodhet në...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK