http://kariera.mk

Spitali i dializës në Strugë në gjendje të mjerueshme, rrezikohet edhe jeta e pacientëve

para 5 muajve - Gazeta Express

Kaos i vërtetë ka ndodhur mbrëmë në spitalin e dializës në Strugë. Për shkak të shiut të rrëmbyeshëm, tavanet kanë lëshuar ujin duke vërshuar hapësirat e objektit të spitalit kurse pacientët me krevate...

Kjo është gjendja në spitalin e dializës në Strugë

para 5 muajve - Shprehja.com

Kaos i vërtetë ka ndodhur mbrëmë në spitalin e dializës në Strugë. Për shkak të shiut të rrëmbyeshëm, tavanet kanë lëshuar ujin duke vërshuar hapësirat e objektit të spitalit kurse pacientët me krevate...

Spitali i dializës në Strugë në gjendje skandaloze, rrezikohet edhe jeta e pacientëve

para 5 muajve - Albeu

Kaos i vërtetë ka ndodhur mbrëmë në spitalin e dializës në Strugë. Për shkak të shiut të rrëmbyeshëm, tavanet kanë lëshuar ujin duke vërshuar hapësirat e objektit të spitalit kurse pacientët me krevate...

Kjo është gjendja në spitalin e dializës në Strugë

para 5 muajve - Ina

Kaos i vërtetë ka ndodhur mbrëmë në spitalin e dializës në Strugë. Për shkak të shiut të rrëmbyeshëm, tavanet kanë lëshuar ujin duke vërshuar hapësirat e objektit të spitalit kurse pacientët me krevate...

Kaos i vërtetë në spitalin për dializë në Strugë

para 5 muajve - Alsat-M

Kaos i vërtetë ka ndodhur mbrëmë në spitalin e dializës në Strugë. Për shkak të shiut të rrëmbyeshëm, tavanet kanë lëshuar ujin duke vërshuar hapësirat e objektit të spitalit kurse pacientët me krevate...

Kaos i vërtetë në spitalin për dializë në Strugë

para 5 muajve - Fol

Kaos i vërtetë ka ndodhur mbrëmë në spitalin e dializës në Strugë. Për shkak të shiut të rrëmbyeshëm, tavanet kanë lëshuar ujin duke vërshuar hapësirat e objektit të spitalit kurse pacientët me krevate...

Kaos i vërtetë në spitalin për dializë në Strugë

para 5 muajve - Lajm

Kaos i vërtetë ka ndodhur mbrëmë në spitalin e dializës në Strugë. Për shkak të shiut të rrëmbyeshëm, tavanet kanë lëshuar ujin duke vërshuar hapësirat e objektit të spitalit kurse pacientët me krevate...

Çatia e kalbur e ”Dializës së Strugës” i pikoi me një orë shi!

para 5 muajve - InfoMagazin

Gjatë mbrëmjes së kaluar në qytetin e Strugës kishte reshje shiu rreth një ore. Reshjet e shiut nuk ishte të rrëmbyeshme sa për të shkaktuar dëme. Por, çatia e spitalit të Strugës nuk mundi ti rezistoj...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK