http://kariera.mk

Zjarri masiv rrezikon banesa, biznese dhe stane bagëtish

para 11 muajve - Zhurnal

Një zjarr i madh ka rënë në fshatin Mashkullorë 5 km në veri të Gjirokastrës. Forcat e PMNZSH janë vënë në lëvizje për të vënë nën kontroll flakët të. Burime për Faxëeb.al bëjnë me dije se nga flakët...

3 mjete për shuarjen e flakëve… Situatë kritike në Gjirokastër, zjarri masiv rrezikon banesa

para 11 muajve - Standard

Një zjarr i madh ka rënë në fshatin Mashkullorë 5 km në veri të Gjirokastrës. Forcat e PMNZSH janë vënë në lëvizje për të vënë nën kontroll flakët të. Burime për Faxweb.al bëjnë me dije se nga flakët masive...

3 mjete për shuarjen flakëve… Situatë kritike në Gjirokastër, zjarri masiv rrezikon banesa

para 11 muajve - Standard

Një zjarr i madh ka rënë në fshatin Mashkullorë 5 km në veri të Gjirokastrës. Forcat e PMNZSH janë vënë në lëvizje për të vënë nën kontroll flakët të. Burime për Faxweb.al bëjnë me dije se nga flakët masive...

Përkeqësohet situata në Gjirokastër, zjarri rrezikon banesa dhe biznese

para 11 muajve - Albeu

Një zjarr i madh ka rënë në fshatin Mashkullorë 5 km në veri të Gjirokastrës. Forcat e PMNZSH janë vënë në lëvizje për të vënë nën kontroll flakët të. Burime për Faxëeb.al bëjnë me dije se nga flakët masive...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK