http://kariera.mk

“Huligan, hajdut”, qytetari i shkon në zyrë zyrtarit të Kadastrës që u dorëhoq: Ma shite shtëpinë

para 5 muajve - BalkanWeb

Një qytetar i Vlorës ka denoncuar përmes një video në “BalkanWeb” nëndrejtorin e dorëhequr të kadastrës së Vlorës Klodian  Troci, ndërsa e akuzon atë se i ka shitur shtëpinë në bashkëpunim me një firmën....

“Huligan, hajdut”, qytetari i shkon në zyrë zyrtarit të Kadastrës që u dorëhoq: Ma shite shtëpinë

para 5 muajve - Koha Jone

Një qytetar i Vlorës ka denoncuar përmes një video në “BalkanWeb” nëndrejtorin e dorëhequr të kadastrës së Vlorës Klodian Troci, ndërsa e akuzon atë se i ka shitur shtëpinë në bashkëpunim me një firmë....

“Huligan, hajdut”, qytetari i shkon në zyrë zyrtarit të Kadastrës që u dorëhoq: Ma shite shtëpinë

para 5 muajve - Medial

TIRANË Një qytetar i Vlorës ka denoncuar përmes një video në “BalkanWeb” nëndrejtorin e dorëhequr të kadastrës së Vlorës Klodian  Troci, ndërsa e akuzon atë se i ka shitur shtëpinë në bashkëpunim me një...

VIDEO/ Qytetari i futet në zyrë dhe filmon nëndrejtorin e kadastrës, “Edi Rama, shikoje këtë oligark”

para 5 muajve - Standard

Një qytetar nga Vlora ka hyrë në zyrën e nëndrejtorit të dorëhequr të kadastrës Klodian Troçit dhe e akuzuar atë se i ka shitur shtëpinë në bashkëpunim me firmën. Në videon e dërguar nga qytetari në “Ti...

Policia zbarkon në zyrën e Kadastrës

para 5 muajve - Koha Jone

Mbi 20 juristë dhe specialistë të Kadastrës janë marrë në pyetje, ndërsa dyshohet se ish-drejtuesit e kësaj zyre që u shkarkuan dy ditë më parë kanë pasur presione për mos ta regjistruar pronën sipas vendimit...

“Ky është një hajdut, më ka shitur shtëpinë!” Pamjet e përplasjes së fortë mes qytetarit dhe zyrtarit në Vlorë

para 5 muajve - Gazeta Express

Ky është momenti kur një qytetar hyn në zyrën e nëndrejtorit të dorëhequr të kadastrës Klodian Troci, duke e akuzuar atë se i ka shitur shtëpinë në bashkëpunim me firmën. Qytetari që e ka dërguar këtë...

“Më shite shtëpinë! Zbato vendimin e Gjykatës!”, qytetari akuzon nëndrejtorin e Kadastrës Vlorë/VIDEO

para 5 muajve - Top Channel

Ky është momenti kur një qytetar hyn në zyrën e nëndrejtorit të dorëhequr të kadastrës Klodian Troci, duke e akuzuar atë se i ka shitur shtëpinë në bashkëpunim me firmën. Qytetari që e ka dërguar këtë...

Ekspertë dhe agjentë hyjnë në Kadastrën e Vlorës, marrin dosje dhe informacione të rëndësishme

para 5 muajve - BalkanWeb

Dita e sotme ka nisur me tensione në Kadastrën e Vlorës, për shkak të shkarkimeve të fundit të drejtorit, nëndrejtorit dhe shumë punonjësve. Gazetari Enrik Mehmetaj tha për “BalkanWeb” se zyrtarët e shkarkuar...

“Më shite shtëpinë! Zbato vendimin e Gjykatës!”, qytetari akuzon nëndrejtorin e Kadastrës Vlorë

para 5 muajve - InfoMagazin

Duke biseduar me tone të acaruara me zyrtarin e kadastrës, qytetari në video i bën thirrje Kryeministrit të shohë se çfarë po ndodh në Vlorë dhe të marrë masa.

Ekspertë dhe agjentë hyjnë në Kadastrën e Vlorës, marrin dosje dhe informacione të rëndësishme

para 5 muajve - Medial

Dita e sotme ka nisur me tensione në Kadastrën e Vlorës, për shkak të shkarkimeve të fundit të drejtorit, nëndrejtorit dhe shumë punonjësve. Gazetari Enrik Mehmetaj tha për “BalkanWeb” se zyrtarët e shkarkuar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK