http://kariera.mk

Çlirim Gjata në Top Talk: PD i qëndron vendimit, s’ka zgjedhje me Ramën kryeministër

para 5 muajve - Top Channel

Ditën e sotme, i ftuar në emisionin “Top Talk”, sekretari për Çështjet Ligjore të PD-së, Çlirim Gjata deklaroi se Partia Demokratike vazhdon t’i qëndrojë vendimit të saj, përsa i përket mospërballjes zgjedhore...

Gjata: S’ka zgjedhje me Ramën kryeministër

para 5 muajve - Zhurnal

Sekretari për Çështjet Ligjore të PD-së, Çlirim Gjata deklaroi se Partia Demokratike vazhdon t’i qëndrojë vendimit të saj, përsa i përket mospërballjes zgjedhore me Ramën kryeministër. I pyetur nëse...

Çlirim Gjata në Top Talk: PD njeh opinionin e Venecias, hetimi i Parlamentit antikushtetues

para 5 muajve - Top Channel

I ftuar në “Top Talk”, Çlirim Gjata, Jurist dhe Sekretar i Departamentit për çështjet ligjore të PD. Top Channel

PD kundërshton Monika Kryemadhin: I qëndrojmë vendimit, s’ka zgjedhje me Ramën kryeministër

para 5 muajve - Gazeta Tema

Sekretari për Çështjet Ligjore të PD-së, Çlirim Gjata duket se nuk është pajtuar me Monika Kryemadhin e cila pranoi të ketë zgjedhje edhe me Edi Ramën si kryeministër. Ai deklaroi se Partia Demokratike...

Çlirim Gjata: S’ka zgjedhje me Ramën kryeministër

para 5 muajve - Koha Jone

Sekretari për Çështjet Ligjore të PD-së, Çlirim Gjata deklaroi se Partia Demokratike vazhdon t’i qëndrojë vendimit të saj, përsa i përket mospërballjes zgjedhore me Ramën kryeministër. I pyetur nëse partia...

Kryemadhi kërkoi të shkohet në zgjedhje me Ramën kryeministër, zbulohet qëndrimi i prerë i Lulzim Bashës

para 5 muajve - Sot News

Sekretari për Çështjet Ligjore të PD-së, Çlirim Gjata deklaroi se Partia Demokratike vazhdon t’i qëndrojë vendimit të saj, përsa i përket mospërballjes zgjedhore me Ramën kryeministër. I pyetur nëse partia...

Kryemadhi kërkoi të shkohet në zgjedhje me Ramën kryeministër, zbulohet qëndrimi i prerë i Lulzim Bashës

para 5 muajve - Lajme.al

Sekretari për Çështjet Ligjore të PD-së, Çlirim Gjata deklaroi se Partia Demokratike vazhdon t’i qëndrojë vendimit të saj, përsa i përket mospërballjes zgjedhore me Ramën kryeministër. I pyetur nëse partia...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK