http://kariera.mk

“Vajza kërkon babanë”, me lot në sy e fotografitë në duar, flet gruaja e kapitenit turk të zhdukur

para 5 muajve - Gazeta Express

Tashmë disa ditë nga gjetja e një jahti të braktisur në Detin Adriatik dhe dokumenteve të kapitenit Sezgin Yavuz, ende nuk është gjetur asnjë gjurmë mbi vendndodhjen e shtetasit turk. Jahti me emrin “Atik...

U gjet i braktisur në mes të detit, gruaja e kapitenit të zhdukur: Dua ndihmë nga shteti

para 5 muajve - Standard

Mister mbetet zhdukja e kapitenit të jahtit, që u gjet i braktisur në mes të detit në afërsi të Shëngjinit. Për mediet turke gruaja e shqetësuar e kapitenit Sevgin Yavuz, Vesile Yavuz ka thënë se kërkon...

Zhdukja e kapitenit të “Atik Bey”, ‘thyen’ heshtjen pronari i jahtit

para 5 muajve - Top Channel

U bënë disa ditë tashmë nga gjetja e një jahti të braktisur në Detin Adriatik dhe dokumenteve të kapitenit Sezgin Yavuz, i cili ende rezulton i zhdukur. Jahti me emrin “Atik Bey”, në pronësi të Metin Akyuz,...

Asnjë gjurmë nga kapiteni i jahtit që u gjet në Shëngjin, bashkëshortja apel për ndihmë

para 5 muajve - Top Channel

Tashmë disa ditë nga gjetja e një jahti të braktisur në Detin Adriatik dhe dokumenteve të kapitenit Sezgin Yavuz, ende nuk është gjetur asnjë gjurmë mbi vendndodhjen e shtetasit turk, raporton Anadolu...

Jahti i braktisur në bregdetin shqiptar, gruaja e kapitenit të zhdukur kërkon ndihmë nga shteti

para 5 muajve - InfoShqip

Mister mbetet zhdukja e kapitenit të jahtit, që u gjet i braktisur në mes të detit në afërsi të Shëngjinit. Për mediet turke gruaja e shqetësuar e kapitenit Sevgin Yavuz, Vesile Yavuz ka thënë se kërkon...

Pronari i jahtit ‘Atik Bey’: Kapiteni ishte i ndershëm, pista e mundshme është …

para 5 muajve - Lexo

Pronari i jahtit turk të braktisur në Shëngjin, Nedin Akyuz, nëpërmjet zyrës së avokatisë, ka hedhur poshtë aludimet se zhdukja e kapitenit Sezgin Yavuz ka ardhur si pasojë e përfshirjes së tij në aktivitete...

Jahti i braktisur në Shëngjin, gruaja e kapitenit të zhdukur kërkon ndihmë nga shteti

para 5 muajve - Alsat-M

Mister mbetet zhdukja e kapitenit të jahtit, që u gjet i braktisur në mes të detit në afërsi të Shëngjinit. Për mediet turke gruaja e shqetësuar e kapitenit Sevgin Yavuz, Vesile Yavuz ka thënë se kërkon...

Zhdukja e kapitenit të jahtit në Shëngjin, flet gruaja shtatzënë: Vajza kërkon babain

para 5 muajve - Albeu

Tashmë disa ditë nga gjetja e një jahti të braktisur në Detin Adriatik dhe dokumenteve të kapitenit Sezgin Yavuz , ende nuk është gjetur asnjë gjurmë mbi vendndodhjen e shtetasit turk, raporton agjensia...

Jahti i braktisur në Shëngjin, flet gruaja e kapitenit të zhdukur turk: Vajza pyet për babain dhe…

para 5 muajve - BalkanWeb

Tashmë disa ditë nga gjetja e një jahti të braktisur në Detin Adriatik dhe dokumenteve të kapitenit Sezgin Yavuz, ende nuk është gjetur asnjë gjurmë mbi vendndodhjen e shtetasit turk. Jahti me emrin “Atik...

Jahti i braktisur në Shëngjin, gruaja e kapitenit të zhdukur kërkon ndihmë nga shteti

para 5 muajve - GazetaBlic

Mister mbetet zhdukja e kapitenit të jahtit, që u gjet i braktisur në mes të detit në afërsi të Shëngjinit. Për mediet turke gruaja e shqetësuar e kapitenit Sevgin Yavuz, Vesile Yavuz ka thënë se kërkon...

Mister mbi zhdukjen e kapitenit të jahtit që u gjet në Shëngjin, bashkëshortja apel për ndihmë: Bija ime pyet për babain e saj dhe unë nuk mund t’i them asgjë

para 5 muajve - Gazeta Tema

Tashmë disa ditë nga gjetja e një jahti të braktisur në Detin Adriatik dhe dokumenteve të kapitenit Sezgin Yavuz, ende nuk është gjetur asnjë gjurmë mbi vendndodhjen e shtetasit turk, raporton Anadolu...

Jahti i braktisur në Shëngjin, gruaja e kapitenit të zhdukur kërkon ndihmë nga shteti

para 5 muajve - Lajm

Mister mbetet zhdukja e kapitenit të jahtit, që u gjet i braktisur në mes të detit në afërsi të Shëngjinit. Për mediet turke gruaja e shqetësuar e kapitenit Sevgin Yavuz, Vesile Yavuz ka thënë se kërkon...

Me lot në sy, flet gruaja e kapitenit turk të zhdukur: Vajza pyet për babain

para 5 muajve - Sinjali

Tashmë disa ditë nga gjetja e një jahti të braktisur në Detin Adriatik dhe dokumenteve të kapitenit Sezgin Yavuz, ende nuk është gjetur asnjë gjurmë mbi vendndodhjen e shtetasit turk. Jahti me emrin “Atik...

“Vajza pyet për babain”, flet gruaja e kapitenit turk të zhdukur

para 5 muajve - Shekulli

Kapiteni Sezgin Yavuz, dokumentet e të cilit u gjetën në jahtin e braktisur, fillimisht çoi në Shqipëri pronarin e jahtit, Nedim Akyüz, ndërsa më pas u nis për në Greqi Tashmë disa ditë nga gjetja e një...

“Do të të telefonoj sërish pas dy ditësh”, flet gruaja e kapitenit turk të jahtit të braktisur në Shëngjin: Më kontaktoi në 4 shtator, ja çfarë më tha

para 5 muajve - Sot News

Bashkëshortja e kapitenit turk të jahtit të braktisur në Shëngjin, Sezgin Yavuz, i cili është i zhdukur prej disa ditësh, ka dhënë një intervistë për mediat turke ku ka rrëfyer bisedën e fundit me bashkëshortit....

Jahti i braktisur, flet gruaja e kapitenit të humbur: Vajza pyet për të…

para 5 muajve - Opinion

Pak ditë më parë në ujërat ndërkombëtare të Detit Adriatik, u gjet një jaht i braktisur, brenda të cilit ndodheshin vetëm disa dokumente të kapitenit Sezgin Yavuz, i cili ende nuk është gjetur nga autoritetet....

Miliarderi turk tregon bisedën e fundit me kapitenin e jahtit: Më tha jam afër Durrësit, pastaj...

para 5 muajve - Sot News

Nedim Akyuz ka dhënë deklaratën e tij para Oficerëve të Policisë Gjyqësore në lidhje me jahtin e tij që u gjet bosh në ujërat territoriale shqiptare pak ditë më parë. “Sevgin Yavuz është kapiten i jahtit...

“Vajza kërkon babanë”, me lot në sy e fotografitë në duar, flet gruaja e kapitenit turk të zhdukur

para 5 muajve - Lajme.al

Tashmë disa ditë nga gjetja e një jahti të braktisur në Detin Adriatik dhe dokumenteve të kapitenit Sezgin Yavuz, ende nuk është gjetur asnjë gjurmë mbi vendndodhjen e shtetasit turk. Jahti me emrin “Atik...

Vihet nën hetim pronari i jahtit luksoz turk, që u gjet i braktisur në brigjet shqiptare

para 5 muajve - Gazeta Express

Policia dhe Prokuroria e Lezhës nisin verifikimet për biznesmenin turk Nedin Akyuz, njëherazi edhe pronari i jahtit luksoz tashmë i bllokuar nga grupi hetimor në portin e Shëngjinit. Burime pranë Policisë...

?Më tha jam afër Durrësit, pastaj...?, miliarderi turk tregon bisedën e fundit me kapitenin e jahtit

para 5 muajve - Albeu

Nedim Akyuz ka dhënë deklaratën e tij para Oficerëve të Policisë Gjyqësore në lidhje me jahtin e tij që u gjet pa askënd në ujërat territoriale shqiptare pak ditë më parë. “Sevgin Yavuz është kapiten i...

Milioneri turk kërkon jahtin e tij që e braktisi në Shqipëri

para 5 muajve - Sinjali

Pronari i vërtetë i jahtit që u gjet i braktisur në ujërat shqiptare, Nedim Akyuz, dje dëshmoi para prokurorëve për ngjarjen se si kapiteni i anijes së tij u zhduk. Ndërkohë sot, ai kërkoi ta marrë jahtin...

“Telefonata e fundit me kapitenin” Biznesmeni turk përplaset me Prokurorinë për jahtin e braktisur në Shëngjin

para 5 muajve - BalkanWeb

“Sevgin Yavuz është kapiten i jahtit tim. Ishte nisur nga Budva për të marrë vëllanë tim në ishullin e Korfuzit, ku ndodhej me pushime. Hera e fundit që e kam telefonuar është kur ai ndodhej në Durrës....

“Vajza pyet për babain”, flet gruaja e kapitenit turk të zhdukur

para 5 muajve - Tetova Sot

Kapiteni Sezgin Yavuz, dokumentet e të cilit u gjetën në jahtin e braktisur, fillimisht çoi në Shqipëri pronarin e jahtit, Nedim Akyüz, ndërsa më pas u nis për në Greqi Tashmë disa ditë nga gjetja e një...

Flet e pikëlluar gruaja e kapitenit turk të jahtit të braktisur në Shëngjin: Telefonata e fundit ishte në 4 shtator, ja çfarë më tha

para 5 muajve - Lexo

Bashkëshortja e kapitenit turk të jahtit të braktisur në Shëngjin, Sezgin Yavuz, i cili është i zhdukur prej disa ditësh, ka dhënë një intervistë për mediat turke ku ka rrëfyer bisedën e fundit me bashkëshortit....

Ende asnjë gjurmë nga kapiteni i jahtit që u gjet në Shëngjin

para 5 muajve - Anadolu Agency

Muğla Tashmë disa ditë nga gjetja e një jahti të braktisur në Detin Adriatik dhe dokumenteve të kapitenit Sezgin Yavuz, ende nuk është gjetur asnjë gjurmë mbi vendndodhjen e shtetasit turk, raporton Anadolu...

Jahti i braktisur në Shëngjin, dalin detaje nga zhdukja e kapitenit…

para 5 muajve - Standard

Pronari i jahtit luksoz “Atik Bey” me vlerë prej 2 milionë eurosh që u gjet i braktisur pak ditë më parë rreth 12 milje larg bregut në Shëngjin, Nedim Akyuz, ka dëshmuar ditën e djeshme para prokurorëve...

Milioneri turk bëhet i “gjallë” dhe kërkon jahtin luksoz, reagon Prokuroria

para 5 muajve - Gazeta Tema

Pronari i vërtetë i jahtit që u gjet i braktisur në ujërat shqiptare, Nedim Akyuz, dje dëshmoi para prokurorëve për ngjarjen se si kapiteni i anijes së tij u zhduk. Ndërkohë sot, ai kërkoi ta marrë jahtin...

Milioneri turk i kërkon jahtin luksoz që u gjet i braktisur në Portin e Shëngjinit, Prokuroria shqiptare i vendos kusht

para 5 muajve - Sot News

Pronari i vërtetë i jahtit që u gjet i braktisur në ujërat shqiptare, Nedim Akyuz, dje dëshmoi para prokurorëve për ngjarjen se si kapiteni i anijes së tij u zhduk. Ndërkohë sot, ai kërkoi ta marrë jahtin...

Zhdukja e kapitenit të “Atik Bey”, “thyen” heshtjen pronari i jahtit

para 5 muajve - Arbresh

U bënë disa ditë tashmë nga gjetja e një jahti të braktisur në Detin Adriatik dhe dokumenteve të kapitenit Sezgin Yavuz, i cili ende rezulton i zhdukur. Jahti me emrin “Atik Bey”, në pronësi të Metin Akyuz,...

Milioneri turk kërkoi jahtin, Prokuroria shqiptare nuk e lejon: “Të përfundojë hetimi”

para 5 muajve - Top Channel

Pronari i vërtetë i jahtit që u gjet i braktisur në ujërat shqiptare, Nedim Akyuz, dje dëshmoi para prokurorëve për ngjarjen se si kapiteni i anijes së tij u zhduk. Ndërkohë sot, ai kërkoi ta marrë jahtin...

Milioneri turk kërkon jahtin e tij, prokuroria shqiptare nuk e lejon

para 5 muajve - Koha.net

Pronari i vërtetë i jahtit që u gjet i braktisur në ujërat shqiptare, Nedim Akyuz, dje dëshmoi para prokurorëve për ngjarjen se si kapiteni i anijes së tij u zhduk. Ndërkohë sot, ai kërkoi ta marrë jahtin...

Si u zhduk pas kthimit nga Korfuzi kapiteni i jahtit luksoz; Prokuroria refuzon kërkesën e pronarit turk

para 5 muajve - Top Channel

Pronari i vërtetë i jahtit që u gjet i braktisur në ujërat shqiptare, Nedim Akyuz, dje dëshmoi para prokurorëve për ngjarjen se si kapiteni i anijes së tij u zhduk. Ndërkohë sot, ai kërkoi ta marrë jahtin...

Miliarderi turk kërkon jahtin: Mund të dëmtohet (FOTO LAJM)

para 5 muajve - Albeu

Autoritetet shqiptare nuk lejojnë që biznesmeni turk të tërheqë jahtin e tij nga Porti i Shëngjinit . Mësohet se Nedim Akyuz , pronari i jahtit të gjetur në det 12 milje larg portit të Shëngjinit ka kërkuar...

Asnjë gjurmë nga kapiteni i jahtit që u gjet në Shëngjin, bashkëshortja apel për ndihmë

para 5 muajve - InfoMagazin

Jahti me emrin “Atik Bey” u gjet i braktisur disa ditë më parë në ujërat ndërkombëtar në Detin Adriatik, 12 milje larg bregdetit të Shëngjinit, ndërsa gjatë kontrollit policor u gjetën dokumentet e kapitenit...

“Vajza kërkon babanë”, me lot në sy e fotografitë në duar, flet gruaja e kapitenit turk të zhdukur: Herën e fundit më tha se…

para 5 muajve - Gazeta Telegraf

MUĞLA (AA) - Tashmë disa ditë nga gjetja e një jahti të braktisur në Detin Adriatik dhe dokumenteve të kapitenit Sezgin Yavuz, ende nuk është gjetur asnjë gjurmë mbi vendndodhjen e shtetasit turk. Vesile...

Si u zhduk pas kthimit nga Korfuzi kapiteni i jahtit luksoz; Prokuroria refuzon kërkesën e pronarit turk

para 5 muajve - Zhurnal

Pronari i vërtetë i jahtit që u gjet i braktisur në ujërat shqiptare, Nedim Akyuz, dje dëshmoi para prokurorëve për ngjarjen se si kapiteni i anijes së tij u zhduk. Ndërkohë sot, ai kërkoi ta marrë jahtin...

Ende asnjë gjurmë nga kapiteni i jahtit që u gjet në Shëngjin

para 5 muajve - Gazeta e re

Kapiteni Sezgin Yavuz, dokumentet e të cilit u gjetën në jahtin e braktisur, fillimisht çoi në Shqipëri pronarin e jahtit, Nedim Akyüz, ndërsa më pas u nis për në Greqi. Tashmë disa ditë nga gjetja e një...

Milioneri turk kërkoi jahtin, Prokuroria shqiptare nuk e lejon: “Të përfundojë hetimi”

para 5 muajve - Flaka

Pronari i vërtetë i jahtit që u gjet i braktisur në ujërat shqiptare, Nedim Akyuz, dje dëshmoi para prokurorëve për ngjarjen se si kapiteni i anijes së tij u zhduk. Ndërkohë sot, ai kërkoi ta marrë jahtin...

Misteret e zhdukjes në Shqipëri të turkut me jahtin luksoz

para 5 muajve - Gazeta Express

Edhe pse në hetim janë përfshirë tre shtete për humbjen e kapitenit turk, i cili drejtonte një jaht luksoz pranë portit të Shëngjinit përsëri, asgjë e re nuk është zbuluar. Mali i Zi ka përcaktuar të gjithë...

Milioneri turk kërkon jahtin e tij, prokuroria shqiptare nuk e lejon

para 5 muajve - Ekonomia Online

Pronari i vërtetë i jahtit që u gjet i braktisur në ujërat shqiptare, Nedim Akyuz, dje dëshmoi para prokurorëve për ngjarjen se si kapiteni i anijes së tij u zhduk. Ndërkohë sot, ai kërkoi ta marrë jahtin...

Milioneri turk kërkon jahtin e tij, prokuroria shqiptare nuk e lejon

para 5 muajve - Ekonomia Online

Pronari i vërtetë i jahtit që u gjet i braktisur në ujërat shqiptare, Nedim Akyuz, dje dëshmoi para prokurorëve për ngjarjen se si kapiteni i anijes së tij u zhduk. Ndërkohë sot, ai kërkoi ta marrë jahtin...

Milioneri turk kërkon jahtin e tij, prokuroria shqiptare nuk e lejon

para 5 muajve - Periskopi

Pronari i vërtetë i jahtit që u gjet i braktisur në ujërat shqiptare, Nedim Akyuz, dje dëshmoi para prokurorëve për ngjarjen se si kapiteni i anijes së tij u zhduk. Ndërkohë sot, ai kërkoi ta marrë jahtin...

Misteri i kapitenit të zhdukur dhe jahtit në Shëngjinin, ja pistat e dyshimit

para 5 muajve - Te Sheshi

Misteri i jahtit të zbrazët në portin e Shëngjinit dhe zhdukja e kapitenit të tij po përpiqet të zgjidhet përmes disa pistave të hetimit nga autoritetet shqiptare. Jahti luksoz përmbante vetëm disa dokumente...

Misteret e zhdukjes në Shqipëri të turkut me jahtin luksoz

para 5 muajve - Lajme.al

Edhe pse në hetim janë përfshirë tre shtete për humbjen e kapitenit turk, i cili drejtonte një jaht luksoz pranë portit të Shëngjinit përsëri, asgjë e re nuk është zbuluar. Mali i Zi ka përcaktuar të gjithë...

Jahti në Shëngjin/ Vijojnë kërkimet për kapitenin turk, pistat e hetimit

para 5 muajve - Opinion

Para pak ditësh rreth 12 milje në ujërat tona detare u gjetë një jaht luksoz, brenda të cilit nuk ndodhej asnjë perëson, përveçse disa dokumeneteve. Duke iu referuar dokumenetev të gjetura, autortetet...

Mali i Zi i kthen përgjigje Shqipërisë për misterin e jahtit të milionerit turk, dyshime se kapiteni fiku radarët

para 5 muajve - Gazeta Express

Autoritetet malazeze i kanë kthyer përgjigje zyrtare autoriteteve të vendit tonë, pas kërkesës që këta të fundit u bënë për intinerarin e jahtit luksoz në pronësi të një biznesmeni turk e që u gjej disa milje...

Detaje të reja kanë dalë nga zhdukja e jahtit/ Misteret e zhdukjes së turkut…

para 5 muajve - Standard

Detaje të reja kanë dalë nga zhdukja e jahtit lukosz në afërsi të Shëngjinit.  Pronari i saj, Nedim Akyuz, i cili rezulton të jetë një biznesmen në fushën e tekstileve në Turqi, ka ardhur për të tërhequr...

“Dua Jahtin, kushton 20 milionë euro”, biznesmeni turk tregon telefonatat dhe bisedat me kapitenin që humbi kontaktet: Mbase ka tentuar vetëvrasjen

para 5 muajve - Sot News

Jahti i ankoruar dhe braktisur në mënyrë të mistershme në Shëngjin është kthyer në mollë sherri mes Prokurorisë dhe ambasadës turke. Pronari i saj, Nedim Akyuz, i cili rezulton të jetë një biznesmen në...

Misteri i jahtit pa kapiten/ Biznesmeni turk dëshmon në polici, nuk i jepet mjeti!

para 5 muajve - Standard

Ngatërresat mbi pronësinë dhe misteri i jahtit të gjetur bosh në uijërat tona territoriale kanë sjellë në Shqipëri pronarin e vërtetë të mjetit lundrues. Në dëshminë e tij ai ka deklaruar se dokumentet...

Misteri i jahtit pa kapiten, biznesmeni turk dëshmon në polici, nuk i jepet mjeti

para 5 muajve - Koha Jone

Ngatërresat mbi pronësinë dhe misteri i jahtit të gjetur bosh në uijërat tona territoriale kanë sjellë në Shqipëri pronarin e vërtetë të mjetit lundrues. Në dëshminë e tij ai ka deklaruar se dokumentet...

Mali i Zi i kthen përgjigje Shqipërisë për misterin e jahtit të milionerit turk

para 5 muajve - Periskopi

Autoritetet malazeze i kanë kthyer përgjigje zyrtare autoriteteve të vendit tonë, pas kërkesës që këta të fundit u bënë për intinerarin e jahtit luksoz në pronësi të një biznesmeni turk e që u gjej disa...

Misteri/ Dëshmia e biznesmenit turk: Dua Jahtin, kushton 20 mln euro, kapiteni do udhëtonte nga Mali i zi për në Korfuz të merrte…

para 5 muajve - Lexo

Jahti i ankoruar dhe braktisur në mënyrë të mistershme në Shëngjin është kthyer në mollë sherri mes Prokurorisë dhe ambasadës turke. Pronari i saj, Nedim Akyuz, i cili rezulton të jetë një biznesmen në...

Shtohet misteri i jahtit luksoz të gjetur pranë detit të Shëngjinit, pronari turk jep deponimin e tij në polici

para 5 muajve - Zhurnal

Sa vjen dhe shtohen edhe më shumë misteret rreth jahtit luksoz turk që u gjend i braktisur dy ditë më parë 15 milje larg Portit të Shëngjinit, por kur nuk dihet ende fati i kapitenit të mjetit lundrues....

Shtohet misteri i jahtit luksoz të gjetur pranë detit të Shëngjinit

para 5 muajve - Insajderi

Sa vjen dhe shtohen edhe më shumë misteret rreth jahtit luksoz turk që u gjend i braktisur dy ditë më parë 15 milje larg Portit të Shëngjinit, por kur nuk dihet ende fati i kapitenit të mjetit lundrues....

Shtohet misteri i jahtit luksoz të gjetur pranë detit të Shëngjinit, pronari turk jep deponimin e tij në polici

para 5 muajve - Gazeta Express

Sa vjen dhe shtohen edhe më shumë misteret rreth jahtit luksoz turk që u gjend i braktisur dy ditë më parë 15 milje larg Portit të Shëngjinit, por kur nuk dihet ende fati i kapitenit të mjetit lundrues....

Zbardhet dëshmia e pronarit turk të jahtit të braktisur: Biseda e fundit që bëra me kapitenin tim

para 5 muajve - Koha.mk

Një tentativë e mundshme e trafikut të drogës nga Shqipëria në Greqi dhe mandej në Turqi, në zonën turistike të Izmirit dhe Antalias, është pista kryesore ku është fokusuar policia dhe prokuroria e Lezhës,...

Jahti luksoz në Shëngjin i miliarderit/ Zbardhet telefonata e fundit…

para 5 muajve - Standard

Policia dhe prokuroria e Lezhës gjatë pasdites së sotme ka marrë në pyetje pronarin e jahtit Nedim Akyuz, i cili rezulton të jetë një biznesmen në fushën e tekstileve në Turqi. Ai ka ardhur për të tërhequr...

Zbardhet dëshmia e pronarit të jahtit turk të gjetur në Shëngjin

para 5 muajve - Albeu

Policia dhe prokuroria e Lezhës gjatë pasdites së sotme ka marrë në pyetje pronarin e jahtit Nedim Akyuz , i cili rezulton të jetë një biznesmen në fushën e tekstileve në Turqi. Ai ka ardhur për të tërhequr...

Shtohet misteri i jahtit luksoz të gjetur pranë detit të Shëngjinit, pronari turk jep deponimin e tij në polici

para 5 muajve - Sovrani

Sa vjen dhe shtohen edhe më shumë misteret rreth jahtit luksoz turk që u gjend i braktisur dy ditë më parë 15 milje larg Portit të Shëngjinit, por kur nuk dihet ende fati i kapitenit të mjetit lundrues....

Dyshohet për drogë/ Zbardhet dëshmia e pronarit turk të jahtit të braktisur, kush e drejtonte mjetin lundrues

para 5 muajve - Lexo

Një tentativë e mundshme e trafikut të drogës nga Shqipëria në Greqi dhe mandej në Turqi, në zonën turistike të Izmirit dhe Antalias, është pista kryesore ku është fokusuar policia dhe prokuroria e Lezhës,...

Shtohet misteri i jahtit luksoz të gjetur pranë detit të Shëngjinit, pronari turk jep deponimin e tij në polici

para 5 muajve - Tetova Sot

Sa vjen dhe shtohen edhe më shumë misteret rreth jahtit luksoz turk që u gjend i braktisur dy ditë më parë 15 milje larg Portit të Shëngjinit, por kur nuk dihet ende fati i kapitenit të mjetit lundrues....

Zbardhet dëshmia e pronarit turk të jahtit të braktisur: Biseda e fundit që bëra me kapitenin tim

para 5 muajve - Flaka

Një tentativë e mundshme e trafikut të drogës nga Shqipëria në Greqi dhe mandej në Turqi, në zonën turistike të Izmirit dhe Antalias, është pista kryesore ku është fokusuar policia dhe prokuroria e Lezhës,...

Shtohet misteri i jahtit luksoz të gjetur pranë detit të Shëngjinit

para 5 muajve - Bota Press

Sa vjen dhe shtohen edhe më shumë misteret rreth jahtit luksoz turk që u gjend i braktisur dy ditë më parë 15 milje larg Portit të Shëngjinit, por kur nuk dihet ende fati i kapitenit të mjetit lundrues....

Shtohet misteri i jahtit luksoz të gjetur pranë portit të Shëngjinit

para 5 muajve - Periskopi

Sa vjen dhe shtohen edhe më shumë misteret rreth jahtit luksoz turk që u gjend i braktisur dy ditë më parë 15 milje larg Portit të Shëngjinit, por kur nuk dihet ende fati i kapitenit të mjetit lundrues....

Shtohet misteri i jahtit luksoz të gjetur pranë detit të Shëngjinit, pronari turk jep deponimin e tij në polici

para 5 muajve - Gazeta e re

Sa vjen dhe shtohen edhe më shumë misteret rreth jahtit luksoz turk që u gjend i braktisur dy ditë më parë 15 milje larg Portit të Shëngjinit, por kur nuk dihet ende fati i kapitenit të mjetit lundrues....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK