http://kariera.mk

Apple zbulon datën e lëshimit të iOS 13

para 10 muajve - Gazeta Express

Apple ka zyrtarizuar datat e lëshimit për të gjithë të versionit më të ri të sistemit të saj operativ mobil, iOS 13. iOS 13 për iPhone e iPod do të jetë i disponueshëm të premten, më 19 shtator, me shumë...

Apple zbulon datën e lëshimit të iOS 13

para 10 muajve - Gazeta Express

Apple ka zyrtarizuar datat e lëshimit për të gjithë të versionit final të iOS 13, si dhe të iOS 13.1 dhe iPadOS. iOS 13 do të jetë i disponueshëm të premten, më 19 shtator, me shumë mundësi nga ora 19....

Apple iOS 13 debuton më 19 Shtator me risi të reja

para 10 muajve - Insajderi

Si gjithnjë iOS 13 është falas për tu shkarkuar. Nëse keni një iPhone 6S ose më shumë, iPhone SE, ose iPod 7 mund të shkarkoni iOS 13. Në një deklaratë për shtyp Apple tha se iOS 13 do të jetë e disponueshme...

Apple iOS 13 debuton më 19 Shtator

para 10 muajve - Zhurnal

Në një deklaratë për shtyp Apple tha se iOS 13 do të jetë e disponueshme me 19 Shtator. Edhe nëse nuk keni në plan të blini një iPhone të ri, me këtë version do të merrni të paktën disa funksione të reja....

Apple iOS 13 debuton më 19 Shtator por jo ashtu siç e keni pritur

para 10 muajve - Medial

Në një deklaratë për shtyp Apple tha se iOS 13 do të jetë e disponueshme me 19 Shtator. Edhe nëse nuk keni në plan të blini një iPhone të ri, me këtë version do të merrni të paktën disa funksione të reja....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK