http://kariera.mk

“Polarizimi jo në shoqëri”, Meta: Antagonizëm i orkestruar nga jashtë për të mbajtur vendin në ngërç

para 6 muajve - BalkanWeb

Presidenti i Republikës Ilir Meta komentoi dhe marrëdhënien mes kryeministrit Edi Rama dhe kreut të PD-së Lulzim Basha dhe një dakordësi të mundshme mes tyre me një batutë karakteristike të tijën. Por...

“Polarizimi jo në shoqëri”, Meta: Antagonizëm i orkestruar nga jashtë për të mbajtur vendin në ngërç

para 6 muajve - Medial

TIRANË Presidenti i Republikës Ilir Meta komentoi dhe marrëdhënien mes kryeministrit Edi Rama dhe kreut të PD-së Lulzim Basha dhe një dakordësi të mundshme mes tyre me një batutë karakteristike të tijën....

“Antagonizmi orkestrohet nga lart dhe ndonjëherë nga jashtë, për ta mbajtur në ngërç Shqipërinë”

para 6 muajve - Standard

Lidhur me situatën  e krizës të ripërsëritur prej kohësh në vend, Presidenti Meta tha  sot në konferencën për mediat se antagonizmi vjen nga lart, pra nga ata që drejtojnë në pushtet e politikë dhe së...

Takim Rama-Meta të Gjiri i Lalzit? Kështu përgjigjet presidenti

para 6 muajve - Albeu

I pyetur lidhur me zërat për një takim të mundshëm mes presidentit Ilir Meta dhe kryeministrit Edi Rama në Gjirin e Lalzit, kreu i shtetit është përgjigjur duke u shprehur se, "Ku ka më mirë se dashuria,...

“Takimi te Gjiri i Lalëzit dhe ulja e toneve të Rama-Basha?”: S’ka gjë më të mirë se dashuria në politikë, por janë të papërgjegjshëm. Unë po pres

para 6 muajve - Gazeta Tema

Presidenti Ilir Meta ka sulmuar kryeministrin Edi Rama dhe kryetarin e opozitës, Lulzim Basha, duke thënë se kanë treguar mungesë përgjegjshmëria gjatë kohëve të fundit, por shtuar se më shume këtë e kanë...

Darkoi me Ramën te Gjiri i Lalzit? Meta zbut tonet dhe e thotë hapur: Jam pro dashurisë!

para 6 muajve - Sot News

Presidenti Ilir Meta i pyetur nga gazetarët në lidhje me lajmin që bëri ‘bujë’ në media në muajin korrik, pasi u përfol se Presidenti kishte konsumuar një darkë më kryeministrin Edi Rama në Gjirin e Lalzit,...

A e ka takuar kryeministrin Rama? Flet Presidenti

para 6 muajve - Opinion

Që nga takimi që i kërkoi përpara pushimeve të verës, Presidenti Ilir Meta është ende duke e pritur kryeministrin Edi Rama.  Kreu i shtetit tha se për një kohë të gjatë nuk e ka takuar shefin e qeverisë,...

Deklarata bombë e Presidentit Meta: Shqipëria përjeton një antagonizëm të orkestruar nga lart

para 6 muajve - Gazeta Telegraf

Situata në vend nuk është reale, por një situatë artificiale. Ky polarizim nuk ekziston poshtë në shoqëri, çdo gjë është e imponuar nga lart, një antagonizëm i orkestruar nga lart, ndonjëherë më duket...

A ka patur takim Meta-Rama në Gjirin e Lalzit? Ja si përgjigjet Presidenti i Republikës

para 6 muajve - Gazeta Telegraf

I pyetur nga gazetarët me zërat për një takim të mundshëm mes presidentit Ilir Meta dhe kryeministrit Edi Rama në Gjirin e Lalzit, kreu i shtetit është përgjigjur duke u shprehur se, “Ku ka më mirë se...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK