http://kariera.mk

Projektet e përbashkëta, memorandum mirëkuptimi mes Muzeut Historik Kombëtar dhe Universitetit të New York-ut

para 6 muajve - Medial

TIRANË, 11 shtator /MEDIAL/-  Në mjediset e Muzeut Historik Kombëtar u nënshkrua sot një memorandum mirëkuptimi për zbatimin e projekteve të përbashkëta ndërmjet Muzeut Historik Kombëtar dhe Universitetit...

Rrugëtimi i shkrimit të gjuhës shqipe dhe Kongresi i Elbasanit përmes fotografisë

para 6 muajve - Koha.mk

Muzeu Historik Kombëtar çeli për publikun dje ekspozitën me titull “Kongresi i Arsimit Mbarëkombëtar Shqiptar”. Kjo ekspozitë fotografike dhe dokumentare shpalos rrugëtimin e shkrimit të gjuhës shqipe,...

Rrugëtimi i shkrimit të gjuhës shqipe dhe Kongresi i Elbasanit përmes fotografisë

para 6 muajve - Koha.net

Tiranë, 10 shtator – Muzeu Historik Kombëtar çeli për publikun dje ekspozitën me titull “Kongresi i Arsimit Mbarëkombëtar Shqiptar”. Kjo ekspozitë fotografike dhe dokumentare shpalos rrugëtimin e shkrimit...

Rrugëtimi i shkrimit të gjuhës shqipe dhe Kongresi i Elbasanit përmes fotografisë

para 6 muajve - Gazeta Observer

Muzeu Historik Kombëtar çeli për publikun dje ekspozitën me titull “Kongresi i Arsimit Mbarëkombëtar Shqiptar”. Kjo ekspozitë fotografike dhe dokumentare shpalos rrugëtimin e shkrimit të gjuhës shqipe,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK