http://kariera.mk

Ali Ahmeti dhe Arbër Ademi, nesër në Shipkovicë në hapjen e sallës së re sportive

para 11 muajve - Iliria News

Nesër me fillim prej ora 12 në Shipkovicë të Tetovës, lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti dhe ministri i Arsimit dhe Shkencës, Arbër Ademi do të marrin pjesë në hapjen solemne të sallës...

Ali Ahmeti dhe Arbër Ademi, nesër në Shipkovicë hapin sallën e re sportive

para 11 muajve - Iliria News

Nesër me fillim prej ora 12 në Shipkovicë të Tetovës, lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti dhe ministri i Arsimit dhe Shkencës, Arbër Ademi do të marrin pjesë në hapjen solemne të sallës...

Ali Ahmeti dhe Arbër Ademi, nesër në Shipkovicë në hapjen e sallës së re sportive

para 11 muajve - Lajm

Ali Ahmeti dhe Arbër Ademi, nesër në Shipkovicë në hapjen e sallës së re sportive Nesër me fillim prej ora 12 në Shipkovicë të Tetovës, lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti dhe ministri...

Ali Ahmeti dhe Arbër Ademi, nesër në Shipkovicë në hapjen e sallës së re sportive

para 11 muajve - Republika

Nesër me fillim prej ora 12 në Shipkovicë të Tetovës, lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti dhe ministri i Arsimit dhe Shkencës, Arbër Ademi do të marrin pjesë në hapjen solemne të sallës...

Ali Ahmeti dhe Arbër Ademi, nesër në Shipkovicë në hapjen e sallës së re sportive

para 11 muajve - Tetova1

Ali Ahmeti dhe Arbër Ademi, nesër në Shipkovicë në hapjen e sallës së re sportive Nesër me fillim prej ora 12 në Shipkovicë të Tetovës, lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti dhe ministri...

Ali Ahmeti dhe Arbër Ademi, nesër në Shipkovicë në hapjen e sallës së re sportive

para 11 muajve - Tetova Sot

Nesër me fillim prej ora 12 në Shipkovicë të Tetovës, lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti dhe ministri i Arsimit dhe Shkencës, Arbër Ademi do të marrin pjesë në hapjen solemne të sallës...

Ministri Arbër Ademi: Vrapçishti me sallë të re sportive

para 11 muajve - Zhurnal

Shkup, 11 shtator, Zhurnal.mk – Ministri i Arsimit dhe Shkencës, Arbër Ademi, përmes një postimi në rrjetin social fejsbuk ka paralajmëruar fillimin e punimeve për ndërtimin e sallës së re sportive në...

Ministri Arbër Ademi nuk ndalet: Vrapçishti me sallë të re sportive!

para 11 muajve - Iliria News

Ministri i Arsimit dhe Shkencës, Arbër Ademi, përmes një postimi në rrjetin social fejsbuk ka paralajmëruar fillimin e punimeve për ndërtimin e sallës së re sportive në Komunën e Vrapçishtit, gjegjësisht...

Ademi: Komuna e Vrapçishtit me sallë të re sportive!

para 11 muajve - Bashke

“Komuna e Vrapçishtit me sallë të re sportive! Vazhdojmë angazhimin për ofrimin e kushteve më të mira për nxënësit tanë. Pas rrumbullaksimit të të gjitha procedurave të parapara me ligj, tani më gjithçka...

Ademi: Vrapçishti bëhet me sallë të re sportive!

para 11 muajve - Flaka

Ministri i Arsimit dhe Shkencës, Arbër Ademi, përmes një postimi në rrjetin social fejsbuk ka paralajmëruar fillimin e punimeve për ndërtimin e sallës së re sportive në Komunën e Vrapçishtit, gjegjësisht...

Ministri Arbër Ademi nuk ndalet: Vrapçishti me sallë të re sportive!

para 11 muajve - Tetova Sot

Ministri i Arsimit dhe Shkencës, Arbër Ademi, përmes një postimi në rrjetin social fejsbuk ka paralajmëruar fillimin e punimeve për ndërtimin e sallës së re sportive në Komunën e Vrapçishtit, gjegjësisht...

Ministri Arbër Ademi nuk ndalet: Vrapçishti me sallë të re sportive!

para 11 muajve - Republika

Ministri i Arsimit dhe Shkencës, Arbër Ademi, përmes një postimi në rrjetin social fejsbuk ka paralajmëruar fillimin e punimeve për ndërtimin e sallës së re sportive në Komunën e Vrapçishtit, gjegjësisht...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK