http://kariera.mk

Kryeministri i Kanadasë shpërndan kuvendin – Thërret zgjedhje të reja

para 3 muajve - Insajderi

Justin Trudeau ka bërë thirrje për zgjedhje të përgjithshme në Kanadë dhe ka shpërbërë parlamentin e këtij vendi. Kryeministri kanadez u takua me Guvernatoren e Përgjithshme, Julie Payette, që ushtron...

Kryeministri i Kanadasë shpërndan kuvendin dhe thërret zgjedhje të reja

para 3 muajve - Gazeta Express

Justin Trudeau ka bërë thirrje për zgjedhje të përgjithshme në Kanadë dhe ka shpërbërë parlamentin e këtij vendi. Kryeministri kanadez u takua me Guvernatoren e Përgjithshme, Julie Payette, që ushtron...

Kryeministri i Kanadës shpërndan kuvendin dhe thërret zgjedhje të reja

para 3 muajve - Gazeta Express

Justin Trudeau ka bërë thirrje për zgjedhje të përgjithshme në Kanadë dhe ka shpërbërë parlamentin e këtij vendi. Kryeministri kanadez u takua me Guvernatoren e Përgjithshme, Julie Payette, që ushtron...

Kryeministri i Kanadasë, Justin Trudeau shpall zgjedhjet e përgjithshme

para 3 muajve - Evropa e Lirë

Kryeministri i Kanadasë, Justin Trudeau ka shpallur zgjedhjet federale për 21 tetor. Sondazhet kanë treguar se Trudeau do të ketë garë të ashpër për të fituar një mandat të dytë të zyrë. Fushtata pritet...

Kanadaja në zgjedhje të parakohshme, shpërndahet parlamenti

para 3 muajve - Shekulli

Me kërkesë të kryeministrit Justin Trudeau, parlamenti kanadez u shpërnda ditën e sotme. Nga sot, vendi do të përballet me një periudhë fushate elektorale për t’iu drejtuar zgjedhjeve të 21 tetorit. Sipas...

Kanadaja vendosë datën se kur do të mbahen zgjedhjet e përgjithshme

para 3 muajve - Sinjali

Kryeministri i Kanadasë Justin Trudeau, ka thirrur zgjedhjet e përgjithshme më 21 tetor. Sipas raportimeve të BBC-së, sondazhet që janë bërë deri më tani kanë treguar se do të zhvillohet një garë e vështirë...

Zgjedhjet e përgjithshme në Kanada më 21 tetor

para 3 muajve - Koha.net

Kryeministri kanadez Justin Trudeau ka thirrur zgjedhjet e përgjithshme më 21 tetor. Siç raporton BBC, sondazhet e deritashme tregojnë se do të zhvillohet një garë e vështirë për Trudeaun, kryeministrin...

Kryeministri i Kanadasë, Justin Trudeau shpall zgjedhjet e përgjithshme

para 3 muajve - Shenja

Kryeministri i Kanadasë, Justin Trudeau ka shpallur zgjedhjet federale për 21 tetor. Sondazhet kanë treguar se Trudeau do të ketë garë të ashpër për të fituar një mandat të dytë të zyrë. Fushtata pritet...

Kryeministri kanadez shpërbën kuvendin dhe thërret zgjedhje të reja

para 3 muajve - Gazeta Observer

Justin Trudeau ka bërë thirrje për zgjedhje të përgjithshme në Kanadë dhe ka shpërbërë parlamentin e këtij vendi. Kryeministri kanadez u takua me Guvernatoren e Përgjithshme, Julie Payette, që ushtron...

Kryeministri Justin Trudeau shpërndan kuvendin dhe thërret zgjedhje të reja

para 3 muajve - Albinfo

Justin Trudeau ka bërë thirrje për zgjedhje të përgjithshme në Kanadë dhe ka shpërbërë parlamentin e këtij vendi. Kryeministri kanadez u takua me Guvernatoren e Përgjithshme, Julie Payette, që ushtron...

Kryeministri kanadez shpërbën kuvendin dhe thërret zgjedhje të reja

para 3 muajve - Ekonomia Online

Justin Trudeau ka bërë thirrje për zgjedhje të përgjithshme në Kanadë dhe ka shpërbërë parlamentin e këtij vendi. Kryeministri kanadez u takua me Guvernatoren e Përgjithshme, Julie Payette, që ushtron...

Kryeministri kanadez shpërbën kuvendin dhe thërret zgjedhje të reja

para 3 muajve - Periskopi

Justin Trudeau ka bërë thirrje për zgjedhje të përgjithshme në Kanadë dhe ka shpërbërë parlamentin e këtij vendi. Kryeministri kanadez u takua me Guvernatoren e Përgjithshme, Julie Payette, që ushtron...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK