http://kariera.mk

Dekreti për Akademinë, Presidenti gjen mbështeje mes deputetëve

para 10 muajve - Flaka

I fundit dekret presidencial ai për Akademinë e Shkencave u rrëzua në Komisionin e Medias jo vetëm me votat e shumicës parlamentare, por edhe të opozitarëve të rinj. Kryetarja Fatjona Dhimitri ishte e...

Rrëzohet dekreti i Presidentit Meta, për rishikimin e ligjit të “Akademisë së Shkencave”

para 10 muajve - Medial

Rrëzohet dekreti i Presidentit të Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta, për rishikimin e ligjit të “Akademisë së Shkencave” në Komisionin për Edukimin  dhe Mjetet e Informimit Publik, me 12 vota kundër...

Dekreti për Akademinë, Presidenti gjen mbështeje mes deputetëve

para 10 muajve - Top Channel

I fundit dekret presidencial ai për Akademinë e Shkencave u rrëzua në Komisionin e Medias jo vetëm me votat e shumicës parlamentare, por edhe të opozitarëve të rinj. Kryetarja Fatjona Dhimitri ishte e...

Komisioni i Medies rrëzon dekretin e Metës për Akademinë, deputetët-kryetares: Modero gjuhën kur flet për akademikët

para 10 muajve - Lexo

Është rrëzuar sot dekreti i Presidentit të Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta, për rishikimin e ligjit të “Akademisë së Shkencave” në Komisionin për Edukimin dhe Mjetet e Informimit Publik, me 12 vota...

Rrëzohet edhe dekreti i Presidentit Meta për Akademinë e Shkencave

para 10 muajve - Medial

Me 12 vota kunder dhe vetem 1 pro, dekreti I presidentit te Republikes per kthimin ne kuvend te Ligjit per Akademine e Shkencave u rrezua sot, ne komisionin për Edukimin dhe Mjetet e Informimit Publik....

Rrëzohet edhe dekreti i Presidentit Meta për Akademinë e Shkencave

para 10 muajve - Vizion Plus

Me 12 vota kunder dhe vetem 1 pro, dekreti I presidentit te Republikes per kthimin ne kuvend te Ligjit per Akademine e Shkencave u rrezua sot, ne komisionin për Edukimin dhe Mjetet e Informimit Publik....

Rishikimi i ligjit për Akademinë e Shkencave, rrëzohet dekreti i Metës

para 10 muajve - Opinion

Dekreti i Presidentit të Republikës, Ilir Meta, për rishikimin e ligjit mbi Akademinë e Shkencave është rrëzuar në mbledhjen e sotme nga Komisioni i Medias. Dekreti u hodh poshtë me 12 vota kundër, ndërsa...

Komisioni i Medias ‘trondit’ Metën, Presidenti merr goditjen e radhës

para 10 muajve - Sot News

Komisioni i Medias ka rrëzuar dekretin e Presidentit Ilir Meta, për Akademinë e Shkencave. Meta ktheu për shqyrtimin ligjin për Akademinë e Shkencave. Ndërsa sot në mbledhjen e komisionit, ky dekret është...

Komisioni i Medias rrëzon dekretin e Metës për Akademinë e Shkencave

para 10 muajve - Koha Jone

Komisioni i Medias ka rrëzuar me shumicë votash dekretin e Presidentit Meta mbi rishikimin e ligjit mbi Akademinë e Shkencave. Vendimi u mor nga anëtarët e Komisionit mesditën e sotme (11 shtator). Presidenti...

Dekreti për Akademinë, Presidenti gjen mbështeje mes deputetëve

para 10 muajve - InfoMagazin

Ditën e enjte pritet të kalojnë në seancë plenare  8 dekretet e Presidentit të rrëzuara  në Komisionet Parlamentare  dhe për fatin e tyre nuk priten surpriza, ndërsa  ai për Akademinë e Shkencave parashikohet ...

Ligji për Akademinë e Shkencave, rrëzohet dekreti i Metës

para 10 muajve - Gazeta Telegraf

Komisioni i Medias ka rrëzuar në mbledhjen e sotme dekretin e Presidentit të Republikës, Ilir Meta, për rishikimin e ligjit mbi Akademinë e Shkencave. Dekreti u hodh poshtë me 12 vota kundër. Vota e vetme...

Komisioni i Medias ‘trondit’ Metën, Presidenti merr goditjen e radhës

para 10 muajve - InfoMagazin

Komisioni i Medias ka rrëzuar dekretin e Presidentit Ilir Meta, për Akademinë e Shkencave. Meta ktheu për shqyrtimin ligjin për Akademinë e Shkencave. Ndërsa sot në mbledhjen e komisionit, ky dekret është...

Grupi i PS i vendosur për të goditur presidentin, ja si do rrëzohen në bllok të enjten 8 dekrete dhe kandidati për në KLSH

para 10 muajve - Sot News

Socialistët duket se do i shkojnë deri në fund betejës së tyre me presidentin Ilir Meta. Ky i fundit ka kthyer 19 ligje për rishqyrtim në Parlament, por për mazhorancën nuk do ketë asnjë tërheqje. Dje...

Mazhoranca, pothuaj korrekte, “opozita” e re mistrece dhe pise!

para 10 muajve - Koha Jone

Komisioni Hetimor për Presidentin e Republikës është një nismë e panevojshme ligjore dhe krejtësisht lëvizje politike e kryeministrit Edi Rama kundër kreut të shtetit, Ilir Meta. Megjithëse ligjërisht...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK