http://kariera.mk

Si duket kur amerikanët hedhin 40 ton bomba mbi ISIS

para 11 muajve - Te Sheshi

Forcat Ajrore të SHBA bombarduan ishullin Qanus, një fortesë të ISIS, me gati 40 ton bomba të drejtuara nga lazeri. Avionët amerikanë F-15 dhe F-35 thuhet se kanë bombarduar një “ishull të infektuar nga...

Bombardim masiv nga SHBA me 36 ton bomba

para 11 muajve - Top Channel

Me dhjetëra ton bomba janë hedhur nga koalicioni ndërkombëtar i drejtuar nga SHBA për të spastruar një bazë të ISIS-it në një ishull në veri të Irakut, në brendësi të lumit Tigër. Bombardimet masive kundër...

SHBA hedh 36 tonë bomba në ishullin e “pushtuar” nga ISIS/ VIDEO

para 11 muajve - Vizion Plus

Forcat ajrore amerikane bombarduan me 36 tonë bomba të komanduara me laser një ishull në Irak që drejtohej nga ISIS. Mediat e huaja raportojnë se avionët F-15 dhe F35 bombaduan ishullin Qanus, I cili pozicionohet...

SHBA nis luftën? Hedh 40 tonë bomba mbi vendstrehimet e ISIS

para 11 muajve - BalkanWeb

Forcat Ajrore të SHBA kanë lëshuar 40 tonë bomba të drejtuara, në atë që Presidenti amerikan, Donald Trump, e ka quajtur “ishulli infektuar nga ISIS”, në Irak. Avionët e F-15 dhe F-35 janë përdorur për...

SHBA hedh 36 tonë bomba në ishullin e “pushtuar” nga ISIS/ VIDEO

para 11 muajve - Vizion Plus

Forcat ajrore amerikane bombarduan me 36 tonë bomba të komanduara me laser një ishull në Irak që drejtohej nga ISIS. Mediat e huaja raportojnë se avionët F-15 dhe F35 bombaduan ishullin Qanus, I cili pozicionohet...

SHBA lëshon 40 tonë bomba mbi vendstrehimet e ISIS

para 11 muajve - InfoMagazin

Forcat Ajrore të SHBA kanë lëshuar 40 tonë bomba për të shkatërruar mbetjet e terroristëve të Shtetit Islamik në Irak. Sasia e konsiderueshme është përdorur në sulmin më të fundit të kryer nga forcat ajrore...

SHBA ‘spastron’ ISIS-in me 30 ton bomba

para 11 muajve - Arbresh

Me dhjetëra ton bomba janë hedhur nga koalicioni ndërkombëtar i drejtuar nga SHBA për të spastruar një bazë të ISIS-it në një ishull në veri të Irakut, në brendësi të lumit Tigër. Bombardimet masive kundër...

SHBA hedh 40 tonë bomba në ishullin e pushtuar nga ISIS-i

para 11 muajve - Zhurnal

Amerika hakmerret keq ndaj ISIS. Koalicioni i udhëhequr nga SHBA bëri me dije se luftëtarët amerikanë kanë hedhur 40 tonë bomba në një ishull përgjatë lumit “Tigris”, i cili është pushtuar nga militantët...

Publikohen pamjet: Aeroplanët amerikanë hedhin 40 ton eksploziv mbi “ishullin e infektuar nga ISIS”

para 11 muajve - Gazeta Express

Në disa pamje të publikuara thuhet se shihet momenti kur aeroplanët amerikanë të luftës hedhin 40 ton bomba në një ishull “të infektuar nga ISIS” në Irakun verior. Sipas The Sun, përcjell Telegrafi, pamjet...

SHBA hedh 40 tonë bomba në ishullin e pushtuar nga ISIS-i

para 11 muajve - Koha.net

Amerika hakmerret keq ndaj ISIS. Koalicioni i udhëhequr nga SHBA bëri me dije se luftëtarët amerikanë kanë hedhur 40 tonë bomba në një ishull përgjatë lumit “Tigris”, i cili është pushtuar nga militantët...

ShBA-ja hedh 40 tonë bomba në ishullin e pushtuar nga ISIS-i

para 11 muajve - Ekonomia Online

Amerika hakmerret keq ndaj ISIS. Koalicioni i udhëhequr nga SHBA bëri me dije se luftëtarët amerikanë kanë hedhur 40 tonë bomba në një ishull përgjatë lumit “Tigris”, i cili është pushtuar nga militantët...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK