http://kariera.mk

Sulmohet fizikisht një 36 vjeçar nga Tetova

para 5 muajve - Zhurnal

Tetovë, 11 shtator- Tridhjetegjashtë vjeçari N.Q. nga Tetova, gjatë ditës së djeshme në SPB-Tetovë ka denoncuar se tek sheshi i qytetit në Tetovë, ka qenë i sulmuar fizikisht nga dy persona ende të panjohur,...

Në sheshin e Tetovës, sulmohet fizikisht 36 vjeçari nga dy presona

para 5 muajve - Iliria News

Tridhjetë e gjashtë vjeçari N.Q. nga Tetova, dje (10-shtator) në SPB-Tetovë ka denoncuar se, rreth orës 06 e 40 minuta, tek sheshi i qytetit në Tetovë, ka qenë i sulmuar fizikisht nga dy persona ende të...

Sulmohet fizikisht një 36 vjeçar nga Tetova

para 5 muajve - Alsat-M

Tridhjetegjashtë vjeçari N.Q. nga Tetova, gjatë ditës së djeshme në SPB-Tetovë ka denoncuar se tek sheshi i qytetit në Tetovë, ka qenë i sulmuar fizikisht nga dy persona ende të panjohur, të cilët menjëherë...

Sulmohet fizikisht një 36 vjeçar nga Tetova

para 5 muajve - Tetova Sot

Tridhjetegjashtë vjeçari N.Q. nga Tetova, gjatë ditës së djeshme në SPB-Tetovë ka denoncuar se tek sheshi i qytetit në Tetovë, ka qenë i sulmuar fizikisht nga dy persona ende të panjohur, të cilët menjëherë...

Është sulmuar fizikisht një 36 vjeçar nga Tetova

para 5 muajve - Portalb

Tridhjetegjashtë vjeçari N.Q. nga Tetova, gjatë ditës së djeshme në SPB-Tetovë ka denoncuar se tek sheshi i qytetit në Tetovë, ka qenë i sulmuar fizikisht nga dy persona ende të panjohur, të cilët menjëherë...

Sulmohet fizikisht një 36 vjeçar nga Tetova

para 5 muajve - Aktuale

Tridhjetegjashtë vjeçari N.Q. nga Tetova, gjatë ditës së djeshme në SPB-Tetovë ka denoncuar se tek sheshi i qytetit në Tetovë, ka qenë i sulmuar fizikisht nga dy persona ende të panjohur, të cilët menjëherë...

Në sheshin e Tetovës, sulmohet fizikisht 36 vjeçari nga dy presona

para 5 muajve - Tetova Sot

Tridhjetë e gjashtë vjeçari N.Q. nga Tetova, dje (10-shtator) në SPB-Tetovë ka denoncuar se, rreth orës 06 e 40 minuta, tek sheshi i qytetit në Tetovë, ka qenë i sulmuar fizikisht nga dy persona ende të...

Sulmohet fizikisht një 36 vjeçar nga Tetova

para 5 muajve - Lajm

Tridhjetegjashtë vjeçari N.Q. nga Tetova, gjatë ditës së djeshme në SPB-Tetovë ka denoncuar se tek sheshi i qytetit në Tetovë, ka qenë i sulmuar fizikisht nga dy persona ende të panjohur, të cilët menjëherë...

Tetovë, sulmohet fizikisht 36 vjeçari nga dy presona

para 5 muajve - Flaka

Tridhjetë e gjashtë vjeçari N.Q. nga Tetova, dje (10-shtator) në SPB-Tetovë ka denoncuar se, rreth orës 06 e 40 minuta, tek sheshi i qytetit në Tetovë, ka qenë i sulmuar fizikisht nga dy persona ende të...

Sulmohet fizikisht një 36 vjeçar nga Tetova

para 5 muajve - InfoMagazin

Tridhjetegjashtë vjeçari N.Q. nga Tetova, gjatë ditës së djeshme në SPB-Tetovë ka denoncuar se tek sheshi i qytetit në Tetovë, ka qenë i sulmuar fizikisht nga dy persona ende të panjohur, të cilët menjëherë...

Sulmohet fizikisht një 36 vjeçar nga Tetova

para 5 muajve - InfoMagazin

Tridhjetegjashtë vjeçari N.Q. nga Tetova, gjatë ditës së djeshme në SPB-Tetovë ka denoncuar se tek sheshi i qytetit në Tetovë, ka qenë i sulmuar fizikisht nga dy persona ende të panjohur, të cilët menjëherë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK