http://kariera.mk

iPhone 11 mund të dalë mode pa u hedhur mirë në treg

para një jave - Top Channel

Apple, shitjet e të cilëve kanë pësuar rënie në tremujorët e fundit, sapo hodhën në treg iPhone 11. Versioni i ri ka kamera më interesante, ekran më të mirë, teknologji të re për të bërë foto, por shumë...

I shumëpritur, vjen iPhone 11

para një jave - Koha.mk

Mbrëmë, Apple prezantoi në Kaliforni iPhone 11 dhe të tjera risi të shumëpritura në fundin e 2019-tës. Ndonëse kompania e ka politikë të sajën të mos zbulojë çfarëdo të rejash do të sjellë, në prezantimin...

Apple na njofton me iPhone 11, ja veçoritë dhe çmimi

para një jave - Shenja

Gjigandi teknologjik Apple ka zbuluar modelin iPhone 11, duke vënë në fokus kamerat ultra të gjera dhe performancën line-up me një çmim që fillon prej 699 dollarë. Versioni më i ri vjen në kohën kur Apple...

Apple paraqet produktet e reja, përfshirë telefonin iPhone 11

para një jave - Zëri i Amerikës

Përballë konkurrencës në rritje nga kompanitë që ofrojnë telefona inteligjentë me çmime më të ulëta, Apple paraqiti versionet e reja të iPhone-it të martën në ngjarjen e përvitshme të kompanisë për prezantimin...

Zbulohet çmimi i iPhone 11, del në shitje këtë muaj

para një jave - InfoShqip

Gjiganti teknologjik amerikan, Apple, ka prezantuar të martën në Kaliforni modelin e tij më të ri të telefonit të mençur mobil. iPhone 11 është quajtur pajisja më e re mobile e Apple, që vjen si pasardhëse...

Ky do të jetë çmimi i iPhone 11

para një jave - Insajderi

Gjiganti teknologjik amerikan, Apple, ka prezantuar të martën në Kaliforni modelin e tij më të ri të telefonit të mençur mobil. iPhone 11 është quajtur pajisja më e re mobile e Apple, që vjen si pasardhëse...

Do shkriheni së qeshuri me memet përsa i përket iPhone 11

para një jave - InfoMagazin

IPhone 11 i ri ka mbërritur. Telefonat e mençur të Apple këtë vit janë tre, iPhone 11, 11 Max dhe 11 Max Pro. Por në internet po qarkullojnë meme që kanë të bëjnë me kamerat të vendosur në telefon. Nga...

Këto do të jenë çmimet në Evropë të iPhone 11 Pro dhe iPhone 11 Pro Max

para një jave - InfoMagazin

Gjiganti teknologjik amerikan, Apple, ka prezantuar të martën në Kaliforni modelet e tij më të reja dhe më të avancuara të telefonave të mençur mobil. iPhone 11 Pro dhe iPhone 11 Pro Max janë quajtur pajisjet...

iPhone 11 mund të dalë në treg më herët sesa që pritej

para një jave - Ekonomia Online

Apple, shitjet e të cilëve kanë pësuar rënie në tremujorët e fundit, sapo hodhën në treg iPhone 11. Versioni i ri ka kamera më interesante, ekran më të mirë, teknologji të re për të bërë foto, por shumë...

Pas lansimit të iPhone 11, Apple ndalon shitjen e iPhoneve të lansuar një vit më parë

para një jave - Koha.mk

Apple dje ka lansuar iPhone, iPad e Apple Watch të ri ndërsa menjëherë ka hequr disa pajisje më të vjetra nga shitja. Derisa paraporosit e iPhone 11 të ri tashmë kanë filluar, në ueb faqen e Apple tashmë...

Zbulohet çmimi i iPhone 11, del në shitje këtë muaj

para një jave - Gazeta Observer

Gjiganti teknologjik amerikan, Apple, ka prezantuar të martën në Kaliforni modelin e tij më të ri të telefonit të mençur mobil. iPhone 11 është quajtur pajisja më e re mobile e Apple, që vjen si pasardhëse...

Shitjet e iPhone në rënie për tremujorin e tretë radhazi

para një jave - Koha.net

Vetëm disa orë para prezantimit të modeleve të reja të iPhone, Canalys e ka publikuar një raport interesant i cili sugjeronte që Apple është në një situatë të pakëndshme. Për tremujorin e tretë me radhë,...

iPhone 11 në gjashtë ngjyra

para një jave - Gazeta Observer

Apple më në fund ka zbuluar modelet më të reja në formacionin e saj iPhone. Firma zbuloi iPhone 11 në Teatrin Steve Jobs në Cupertino të martën, duke treguar një aparat fotografik me një ekran 6.1 inç...

Pas lansimit të iPhone 11, Apple ndërpret shitjen e iPhoneve të lansuar një vit më parë

para një jave - Koha.net

Apple dje ka lansuar iPhone, iPad e Apple Watch të ri ndërsa menjëherë ka ndërprerë disa pajisje më të vjetra nga shitja. Derisa paraporosit e iPhone 11 të ri tashmë kanë filluar, në ueb faqen e Apple...

Apple TV+ dhe iPhone 11- Kompania i jep prioritet shërbimeve. Do të konkurrojë me Netflix dhe Disney

para një jave - Koha Jone

Apple deklaroi se shërbimi i televizionit në rrjet do të nisë më 1 Nëntor dhe do të kushtojë 5 dollarë në muaj,  ndërkohë që prezantoi edhe modelet e fundit të iPhone. Gjiganti i teknologjisë po arrin...

Do shkriheni së qeshuri me memet përsa i përket iPhone 11

para një jave - Tetova Sot

IPhone 11 i ri ka mbërritur. Telefonat e mençur të Apple këtë vit janë tre, iPhone 11, 11 Max dhe 11 Max Pro. Por në internet po qarkullojnë meme që kanë të bëjnë me kamerat të vendosur në telefon. Nga...

Apple prezanton iPhone 11, karakteristikat që duhet të dini për këtë telefon

para një jave - Insajderi

Kompania amerikane Apple ka prezantuar sot në Kaliforni modelin e ri të iPhone 11. Në brendësi të këtij telefoni të mençur, iPhone 11 ka çipin e fundit A13 Bionic, që e bën këtë pajisje të funksionojë...

Zbulohet çmimi i iPhone 11, del në shitje këtë muaj

para një jave - Tetova1

Gjiganti teknologjik amerikan, Apple, ka prezantuar të martën në Kaliforni modelin e tij më të ri të telefonit të mençur mobil. iPhone 11 është quajtur pajisja më e re mobile e Apple, që vjen si pasardhëse...

Pas lansimit të iPhone 11, Apple ndalon shitjen e iPhoneve të lansuar një vit më parë

para një jave - Koha.net

Apple dje ka lansuar iPhone, iPad e Apple Watch të ri ndërsa menjëherë ka hequr disa pajisje më të vjetra nga shitja. Derisa paraporosit e iPhone 11 të ri tashmë kanë filluar, në ueb faqen e Apple tashmë...

Njihuni me iPhone 11 dhe 11 Pro: Çdo gjë që duhet të dini

para një jave - Zhurnal

Mbrëmjen e së Martes Apple prezantoi një set të ri telefonësh ku përfshihen iPhone 11, iPhone 11 Pro dhe iPhone 11 Pro Max. Këta telefonë të rinj vinë me një çip të ri, kamera të reja dhe janë të disponueshëm...

Pas lansimit të iPhone 11, Apple ndalon shitjen iPhoneve të lansuar një vit më parë

para një jave - Koha.net

Apple dje ka lansuar iPhone, iPad e Apple Watch të ri ndërsa menjëherë ka hequr disa pajisje më të vjetra nga shitja. Derisa paraporosit e iPhone 11 të ri tashmë kanë filluar, në ueb faqen e Apple tashmë...

Apple prezanton iPhone 11, kamera të dyfishtë dhe procesor të ri

para një jave - InfoMagazin

Gjiganti amerikan i teknologjisë, “Apple” prezantoi smartfonin e tij të ri, “iPhone 11”, i pajisur me një kamera të dyfishtë (larzh dhe ultra larzh) dhe me një procesor të ri, gjatë takimit të tij të madh...

Ja sa do të kushtojë iPhone 11 në Zvicër dhe në shtetet tjera të Evropës

para një jave - Albinfo

Gjiganti teknologjik amerikan, Apple, ka prezantuar të martën në Kaliforni modelin e tij më të ri të telefonit të mençur mobil. iPhone 11 është quajtur pajisja më e re mobile e Apple, që vjen si pasardhëse...

Pasi u prezantuan, sa do të kushtojë iPhone 11 dhe versionet e tij?

para një jave - Koha Jone

Apple ka prezantuar ditën e martë, në Kaliforni, krijimet e saj më të fundit. E kemi fjalën për iPhone 11, i cili pritet të jetë i pajisur me kamera të dyfishtë dhe procesor të ri. iPhone 11 Pro dhe iPhone...

Çmimet dhe veçoritë e iPhone-ve të rinj

para një jave - Portalb

Apple organizoi takimin e përvitshëm në Kaliforni të SHBA-ve ku paraqiti modelet e reja të iPhone, iPad dhe Apple Watch. iPhone janë ato që i sjellin më shumë të radhura kompanisë, por shitjet kanë rënë...

Apple prezanton iPhone 11, kamera të dyfishtë dhe procesor të ri

para një jave - Alsat-M

Gjiganti amerikan i teknologjisë, “Apple” prezantoi smartfonin e tij të ri, “iPhone 11”, i pajisur me një kamera të dyfishtë (larzh dhe ultra larzh) dhe me një procesor të ri, gjatë takimit të tij të madh...

Pas lansimit të iPhone 11, Apple ndalon shitjen e iPhoneve të lansuar një vit më parë

para një jave - Sovrani

Apple dje ka lansuar iPhone, iPad e Apple Watch të ri ndërsa menjëherë ka hequr disa pajisje më të vjetra nga shitja. Derisa paraporosit e iPhone 11 të ri tashmë kanë filluar, në ueb faqen e Apple tashmë...

Çmimet dhe veçoritë e iPhone-ve të rinj

para një jave - Infokusi

Apple organizoi takimin e përvitshëm në Kaliforni të SHBA-ve ku paraqiti modelet e reja të iPhone, iPad dhe Apple Watch. iPhone janë ato që i sjellin më shumë të radhura kompanisë, por shitjet kanë rënë...

Fillon eventi special i “Apple” në teatrin “Steve Jobs”

para një jave - Bashke

Kompania e paisjeve teknologjike “Apple” ka hapur ngjarjen e shumëpritur, ku do të prezantohen krijimet më të reja nga gjiganti elektronik. Tim Cook drejtor ekzekutiv i kësaj kompania ka hapur mbrëmjen...

Njihuni me iPhone 11 dhe 11 Pro, çdo gjë që duhet të dini

para një jave - Shekulli

Mbrëmjen e së Martes Apple prezantoi një set të ri telefonësh ku përfshihen iPhone 11, iPhone 11 Pro dhe iPhone 11 Pro Max. Këta telefonë të rinj vinë me një çip të ri, kamera të reja dhe janë të disponueshëm...

Çmimet dhe veçoritë e iPhone-ve të rinj

para një jave - Top Channel

Apple organizoi takimin e përvitshëm në Kaliforni të SHBA-ve ku paraqiti modelet e reja të iPhone, iPad dhe Apple Watch. iPhone janë ato që i sjellin më shumë të radhura kompanisë, por shitjet kanë rënë...

Prezantohet iPhone 11

para një jave - Insajderi

Gjenerata e 11 e këtij telefoni vjen me telefonat, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max dhe iPhone 11. Me çmim bazë prej 700 dollarësh, iPhone 11 vjen me ekran 6.1-inç, bateri që zgjat një orë më shumë se...

Njihuni me iPhone 11 dhe 11 Pro: Çdo gjë që duhet të dini

para një jave - Medial

Mbrëmjen e së Martes Apple prezantoi një set të ri telefonësh ku përfshihen iPhone 11, iPhone 11 Pro dhe iPhone 11 Pro Max. Këta telefonë të rinj vinë me një çip të ri, kamera të reja dhe janë të disponueshëm...

Çmimet dhe veçoritë e iPhone-ve të rinj

para një jave - Shprehja.com

iPhone janë ato që i sjellin më shumë të radhura kompanisë, por shitjet kanë rënë në 9 muajt e fundit, ndaj drejtuesi Tim Cook ka shumë nevojë që të rikthejë entuziazmin e njerëzve te produktet. Apple...

Apple prezanton iPhone 11, ja sa do kushtojnë smartphonet e rinj

para një jave - Ina

Gjiganti amerikan i teknologjisë, “Apple” prezantoi smartfonin e tij të ri, “iPhone 11”, i pajisur me një kamera të dyfishtë (larzh dhe ultra larzh) dhe me një procesor të ri, gjatë takimit të tij të madh...

Apple prezanton iPhone 11, me kamera dhe procesor të ri

para një jave - BalkanWeb

Gjiganti amerikan i teknologjisë, “Apple” prezantoi smartfonin e tij të ri, “iPhone 11”, i pajisur me një kamera të dyfishtë (larzh dhe ultra larzh) dhe me një procesor të ri, gjatë takimit të tij të madh...

Vjen iPhone 11, Apple e prezanton sot në Kaliforni

para një jave - Ekonomia Online

Apple prezanton sot në Kaliforni, Iphone 11 dhe risi të tjerë për 2019-tën. Të pranishmit në Steve Jobs Theater do të mund të hyjnë vetëm me ftesa. Gjiganti i teknologjisë nuk e zbulon kurrë përpara se...

Apple prezanton iPhone 11, kamera të dyfishtë dhe procesor të ri

para një jave - Tetova Sot

Gjiganti amerikan i teknologjisë, “Apple” prezantoi smartfonin e tij të ri, “iPhone 11”, i pajisur me një kamera të dyfishtë (larzh dhe ultra larzh) dhe me një procesor të ri, gjatë takimit të tij të madh...

Apple na njofton me iPhone 11, ja veçoritë dhe çmimi

para një jave - Te Sheshi

Gjigandi teknologjik Apple ka zbuluar modelin iPhone 11, duke vënë në fokus kamerat ultra të gjera dhe performancën line-up me një çmim që fillon prej 699 dollarë. Versioni më i ri vjen në kohën kur Apple...

Çmimet dhe veçoritë e iPhone-ve të rinj

para një jave - Flaka

Apple organizoi takimin e përvitshëm në Kaliforni të SHBA-ve ku paraqiti modelet e reja të iPhone, iPad dhe Apple Watch. iPhone janë ato që i sjellin më shumë të radhura kompanisë, por shitjet kanë rënë...

Ja sa do të kushtojë iPhone 11 në shtetet kryesore të Evropës

para një jave - Sovrani

Gjiganti teknologjik amerikan, Apple, ka prezantuar të martën në Kaliforni modelin e tij më të ri të telefonit të mençur mobil. iPhone 11 është quajtur pajisja më e re mobile e Apple , që vjen si pasardhëse...

Apple prezanton iPhone 11, ky është çmimi i tij

para një jave - Albinfo

Tani më është prezantuar iPhone 11, nga gjiganti amerikan “Apple”. Çmimi zyrtar është 699 dollarë. Gjiganti amerikan i teknologjisë, “Apple” ka prezantuar smartfonin e ri, “iPhone 11”, i pajisur me një...

Apple prezanton iPhone 11, ja çfarë duhet të dini për këtë telefon

para një jave - KosovaPress

Në brendësi të këtij telefoni të mençur, iPhone 11 ka çipin e fundit A13 Bionic, që e bën këtë pajisje të funksionojë më mirë sesa çdo model tjetër paraprak. Madje zyrtarët e kësaj kompanie thonë se kamerat...

Ja sa do të kushtojë iPhone 11 në shtetet kryesore të Evropës

para një jave - Gazeta Express

Gjiganti teknologjik amerikan, Apple, ka prezantuar të martën në Kaliforni modelin e tij më të ri të telefonit të mençur mobil. iPhone 11 është quajtur pajisja më e re mobile e Apple , që vjen si pasardhëse...

Këto do të jenë çmimet e iPhone 11 Pro dhe iPhone 11 Pro Max në shtetet kryesore të Evropës

para një jave - Gazeta Express

Gjiganti teknologjik amerikan, Apple, ka prezantuar të martën në Kaliforni modelet e tij më të reja dhe më të avancuara të telefonave të mençur mobil. iPhone 11 Pro dhe iPhone 11 Pro Max janë quajtur pajisjet...

Këto do të jenë çmimet e iPhone 11 Pro dhe iPhone 11 Pro Max në shtetet kryesore të Evropës

para një jave - Gazeta Express

Gjiganti teknologjik amerikan, Apple, ka prezantuar të martën në Kaliforni modelet e tij më të reja dhe më të avancuara të telefonave të mençur mobil. iPhone 11 Pro dhe iPhone 11 Pro Max janë quajtur pajisjet...

Apple prezanton iPhone 11, karakteristikat dhe gjithçka tjetër që duhet të dini për këtë telefon

para një jave - Koha Jone

Kompania amerikane Apple ka prezantuar sot në Kaliforni modelin e ri të iPhone 11. Në brendësi të këtij telefoni të mençur, iPhone 11 ka çipin e fundit A13 Bionic, që e bën këtë pajisje të funksionojë...

Ja sa do të kushtojë iPhone 11 në shtetet kryesore të Evropës

para një jave - Aktuale

Gjiganti teknologjik amerikan, Apple, ka prezantuar të martën në Kaliforni modelin e tij më të ri të telefonit të mençur mobil. iPhone 11 është quajtur pajisja më e re mobile e Apple, që vjen si pasardhëse...

Pas iPhone 11, Apple prezanton edhe iPhone 11 Pro dhe Pro Max – me tri kamera

para një jave - Gazeta Express

Gjiganti teknologjik amerikan, Apple, ka prezantuar të martën në Kaliforni modelet e tij më të reja dhe më të avancuara të telefonave të mençur mobil. iPhone 11 Pro dhe iPhone 11 Pro Max janë quajtur pajisjet...

Pas iPhone 11, Apple prezanton edhe iPhone 11 Pro, me tri kamera

para një jave - Gazeta Express

Gjiganti teknologjik amerikan, Apple, ka prezantuar të martën në Kaliforni modelin e tij më të ri dhe më të avancuar të telefonit të mençur mobil. iPhone 11 Pro është quajtur pajisja më e re dhe më e sofistikuar...

Apple prezanton zyrtarisht iPhone 11

para një jave - Gazeta Express

Gjiganti teknologjik amerikan, Apple, ka prezantuar të martën në Kaliforni modelin e tij më të ri të telefonit të mençur mobil. iPhone 11 është quajtur pajisja më e re mobile e Apple, që vjen si pasardhëse...

Apple prezanton zyrtarisht iPhone 11

para një jave - Gazeta Express

Gjiganti teknologjik amerikan, Apple, ka prezantuar të martën në Kaliforni modelin e tij më të ri të telefonit të mençur mobil. iPhone 11 është quajtur pajisja më e re mobile e Apple, që vjen si pasardhëse...

Apple prezanton zyrtarisht iPhone 11

para një jave - Gazeta Express

Gjiganti teknologjik amerikan, Apple, ka prezantuar të martën në Kaliforni modelin e tij më të ri të telefonit të mençur mobil. iPhone 11 është quajtur pajisja më e re mobile e Apple, që vjen si pasardhëse...

Apple prezanton zyrtarisht iPhone 11

para një jave - Gazeta Express

Gjiganti teknologjik amerikan, Apple, ka prezantuar të martën në Kaliforni modelin e tij më të ri të telefonit të mençur mobil. iPhone 11 është quajtur pajisja më e re mobile e Apple, që vjen si pasardhëse...

SHBA – Apple prezanton iPhone 11, me kamera dhe procesor të ri

para një jave - Medial

KUPERTINO, 10 shtator /MEDIAL-AFP/ – Gjiganti amerikan i teknologjisë, “Apple” prezantoi smartfonin e tij të ri, “iPhone 11”, i pajisur me një kamera të dyfishtë (larzh dhe ultra larzh) dhe me një procesor...

LIVE: Apple po prezanton modelin e ri të iPhone

para një jave - Gazeta Express

Gjiganti teknologjik amerikan, Apple, po prezanton aktualisht në Shtetet e Bashkuara modelin e tij më të ri të telefonit të mençur mobil, iPhone . Më herët, Apple ka prezantuar disa shërbime të reja me...

Apple prezanton Iphone 11

para një jave - Opinion

Ditën e sotme Apple ka prezantuar në Kaliforni modelin më të ri të Iphone. Iphone 11 është modeli më i ri i prezantuar nga Apple, ndërkohë që kujtojmë se para tij ka qenë modeli iPhone XR. Modeli i ri...

Pas iPhone 11, Apple prezanton edhe iPhone 11 Pro – me tri kamera

para një jave - GazetaBlic

Gjiganti teknologjik amerikan, Apple, ka prezantuar të martën në Kaliforni modelin e tij më të ri dhe më të avancuar të telefonit të mençur mobil. iPhone 11 Pro është quajtur pajisja më e re dhe më e sofistikuar...

Apple prezanton zyrtarisht iPhone 11

para një jave - GazetaBlic

Gjiganti teknologjik amerikan, Apple, ka prezantuar të martën në Kaliforni modelin e tij më të ri të telefonit të mençur mobil. iPhone 11 është quajtur pajisja më e re mobile e Apple, që vjen si pasardhëse...

Zbulohen karakteristikat që do të mungojnë në iPhone 11

para një jave - Flaka

Apple është vetëm disa orë larg nga njoftimi i iPhone-it tjetër, dhe një burim i besueshëm në produktet e Apple është duke zbuluar karakteristikat kryesore që do t’i mungojnë telefonit të ri. Analisti...

Lansohet iPhone 11

para një jave - Koha.net

Gjiganti teknologjik, Apple, ka lansuar gjeneratën më të re të telefonit të njohur, iPhone. Gjenerata e 11 e këtij telefoni vjen me telefonat, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max dhe iPhone 11. Me çmim bazë...

Prezanton nga Apple iPhone 11

para një jave - OraInfo

Apple prezanton zyrtarisht iPhone 11. Gjiganti teknologjik amerikan, Apple, ka prezantuar të martën në Kaliforni modelin e tij më të ri të telefonit të mençur mobil. iPhone 11 është quajtur pajisja më...

Apple prezanton zyrtarisht iPhone 11

para një jave - Albeu

Gjiganti teknologjik amerikan, Apple , ka prezantuar të martën në Kaliforni modelin e tij më të ri të telefonit të mençur mobil. iPhone 11 është quajtur pajisja më e re mobile e Apple , që vjen si pasardhëse...

Këto do të jenë çmimet në Evropë të iPhone 11 Pro dhe iPhone 11 Pro Max

para një jave - Tetova Sot

Gjiganti teknologjik amerikan, Apple, ka prezantuar të martën në Kaliforni modelet e tij më të reja dhe më të avancuara të telefonave të mençur mobil. iPhone 11 Pro dhe iPhone 11 Pro Max janë quajtur pajisjet...

Liveblog: Apple prezanton gjeneratën e re të iPhone

para një jave - Medial

19:06 – Anne Thai nga Apple thotë se Apple Arcade në fakt është një kategori në App Store 19:04 – Tim Cook prezanton Apple Arcade 19:01 – Tim Cook në skenë. “Kemi një mëngjes të ngjeshur me përplot produkte...

Pas iPhone 11, Apple prezanton edhe iPhone 11 Pro dhe Pro Max – me tri kamera

para një jave - Tetova Sot

Gjiganti teknologjik amerikan, Apple, ka prezantuar të martën në Kaliforni modelet e tij më të reja dhe më të avancuara të telefonave të mençur mobil. iPhone 11 Pro dhe iPhone 11 Pro Max janë quajtur pajisjet...

Apple prezanton zyrtarisht iPhone 11

para një jave - Tetova Sot

Gjiganti teknologjik amerikan, Apple, ka prezantuar të martën në Kaliforni modelin e tij më të ri të telefonit të mençur mobil. iPhone 11 është quajtur pajisja më e re mobile e Apple, që vjen si pasardhëse...

Apple prezanton zyrtarisht iPhone 11

para një jave - Tetova1

Gjiganti teknologjik amerikan, Apple, ka prezantuar të martën në Kaliforni modelin e tij më të ri të telefonit të me.nçur mobil. iPhone 11 është quajtur paji.sja më e re mobile e Apple që vjen si pasardhëse...

“Apple” i zbulon sot syve botës tri modelet e reja të iPhone-ve

para një jave - Shekulli

Sot rreth orës 19:00 “Apple” do t’i zbulojë botës modelet e reja të iPhone. Mësohet se kompania do të prezantojë sot tri smartfonë të rinj. iPhone 11 do të zëvendësojë iPhone XR, ndërsa iPhone 11 Pro dhe...

Apple prezanton zyrtarisht iPhone 11

para një jave - Infokusi

Gjiganti teknologjik amerikan, Apple, ka prezantuar të martën në Kaliforni modelin e tij më të ri të telefonit të mençur mobil. iPhone 11 është quajtur pajisja më e re mobile e Apple, që vjen si pasardhëse...

Këto do të jenë çmimet e iPhone 11 Pro dhe iPhone 11 Pro Max në shtetet kryesore të Evropës

para një jave - Fakti Ditor

Gjiganti teknologjik amerikan, Apple, ka prezantuar të martën në Kaliforni modelet e tij më të reja dhe më të avancuara të telefonave të mençur mobil. iPhone 11 Pro dhe iPhone 11 Pro Max janë quajtur pajisjet...

Këto do të jenë çmimet e iPhone 11 Pro dhe iPhone 11 Pro Max në shtetet kryesore të Evropës

para një jave - Gazeta Monitor

Gjiganti teknologjik amerikan, Apple, ka prezantuar të martën në Kaliforni modelet e tij më të reja dhe më të avancuara të telefonave të mençur mobil. iPhone 11 Pro dhe iPhone 11 Pro Max janë quajtur pajisjet...

Këto do të jenë çmimet e iPhone 11 Pro dhe iPhone 11 Pro Max në shtetet kryesore të Evropës

para një jave - Bota Press

Gjiganti teknologjik amerikan, Apple, ka prezantuar të martën në Kaliforni modelet e tij më të reja dhe më të avancuara të telefonave të mençur mobil. iPhone 11 Pro dhe iPhone 11 Pro Max janë quajtur pajisjet...

Apple prezanton iPhone 11, ky është çmimi

para një jave - Sinjali

Apple prezanton sonte në Kaliforni iPhone 11 dhe të tjera risi të shumëpritura në fundin e 2019-tës. Ndonëse kompania e ka politikë të sajën të mos zbulojë çfarë do të të rejash do të sjellë në prezantimin...

Pas iPhone 11, Apple prezanton edhe iPhone 11 Pro dhe Pro Max – me tri kamera

para një jave - Bota Press

Gjiganti teknologjik amerikan, Apple, ka prezantuar të martën në Kaliforni modelet e tij më të reja dhe më të avancuara të telefonave të mençur mobil. iPhone 11 Pro dhe iPhone 11 Pro Max janë quajtur pajisjet...

Momenti i shumë pritur, prezantohet iPhone i ri, me çmim që nuk do ta merrni me mend

para një jave - Fakti Ditor

Prezantimi i iPhone të ri nga kjo kompani është pritur me shumë duartrokitje. Tom Cook, shef ekzekutiv është duke vazhduar me prezantimin e telefonit më të avancuar që kanë bërë ndonjëherë. “Sot jam tejet...

Apple prezanton zyrtarisht iPhone 11

para një jave - Gazeta Observer

Gjiganti teknologjik amerikan, Apple, ka prezantuar të martën në Kaliforni modelin e tij më të ri të telefonit të mençur mobil. iPhone 11 është quajtur pajisja më e re mobile e Apple, që vjen si pasardhëse...

Apple prezanton zyrtarisht iPhone 11

para një jave - Bota Press

Gjiganti teknologjik amerikan, Apple, ka prezantuar të martën në Kaliforni modelin e tij më të ri të telefonit të mençur mobil. iPhone 11 është quajtur pajisja më e re mobile e Apple, që vjen si pasardhëse...

Vjen iphone 11, Apple e prezanton sot në Kaliforni

para një jave - Top Channel

Apple prezanton sot në Kaliforni, Iphone 11 dhe risi të tjerë për 2019-tën. Të pranishmit në Steve Jobs Theater do të mund të hyjnë vetëm me ftesa. Gjiganti i teknologjisë nuk e zbulon kurrë përpara se...

Vjen iPhone 11, Apple e prezanton sot në Kaliforni

para një jave - Medial

Apple prezanton sot në Kaliforni, Iphone 11 dhe risi të tjerë për 2019-tën. Të pranishmit në Steve Jobs Theater do të mund të hyjnë vetëm me ftesa. Gjiganti i teknologjisë nuk e zbulon kurrë përpara se...

Ja sesi të ndiqni live prezantimin e iPhone 11

para një jave - Medial

Apple do të prezantojë ditën e sotme modelet e reja të iPhone. Kompania do të organizojë aktivitetin në 19:00 me orën tonë lokale dhe ju mund ta shikoni atë direkt në YouTube. Sipas spekulimeve kompania...

Mungojnë pak orë nga eventi Apple, shtëpia e Cupertinos prezanton iPhone 11

para një jave - Koha Jone

Mungojnë pak orë nga eventi Apple ku shtëpia e Cupertinos do të zbulojë gjeneratën e re të iPhone. Në orën 19 me orën tonë, në Steve Jobs Theatre në Californi, do të zbulohen modelet e rinj Apple. Për...

Apple lançon sot 3 Iphone-at e rinj, zbulohen risitë dhe çmimet e tyre!

para një jave - Blitz

Apple pritet të lançojë ditën e sotme 3 prodhime të reja: iPhone 11, iPhone 11 Pro dhe iPhone 11 Pro Max. Ato do të prezantohen në eventin e orës 7, në Kaliforni. Edhe pse vetë kompania nuk ka dhënë detaje...

iPhone XR dominoi shitjet e Apple në gjysmën e parë të 2019

para një jave - Zhurnal

Këto ditë, çmimet e telefonave tanë inteligjentë po bëhen gjithnjë e më të shtrenjtë deri në pikën kur pajisjet e intervalit mesatar kanë filluar të duken si alternativa mjaft të mira. Kjo mund të jetë...

Vjen iPhone 11, Apple e prezanton sot në Kaliforni

para një jave - Klan Kosova

Apple prezanton sot në Kaliforni, Iphone 11 dhe risi të tjerë për 2019-tën. Të pranishmit në Steve Jobs Theater do të mund të hyjnë vetëm me ftesa. Gjiganti i teknologjisë nuk e zbulon kurrë përpara se...

Raporti i momentit të fundit zbulon karakteristikat që do të mungojnë në iPhone 11

para një jave - Zhurnal

Apple është vetëm disa orë larg nga njoftimi i iPhone-it tjetër, dhe një burim i besueshëm në produktet e Apple është duke zbuluar karakteristikat kryesore që do t’i mungojnë telefonit të ri. Analisti...

I shumëpritur, vjen Iphone 11

para një jave - Albeu

Mbrëmjen e sotme, Apple prezanton në Kaliforni Iphone 11 dhe të tjera risi të shumëpritura në fundin e 2019-tës. Ndonëse kompania e ka politikë të sajën të mos zbulojë çfarë do të të rejash do të sjellë...

Vjen iphone 11, Apple e prezanton sot

para një jave - Koha Jone

Apple prezanton sot në Kaliforni, Iphone 11 dhe risi të tjerë për 2019-tën. Të pranishmit në Steve Jobs Theater do të mund të hyjnë vetëm me ftesa. Gjiganti i teknologjisë nuk e zbulon kurrë përpara se...

Mungojnë pak orë nga eventi Apple, shtëpia e Cupertinon prezanton iPhone 11

para një jave - BalkanWeb

Mungojnë pak orë nga eventi Apple ku shtëpia e Cupertinos do të zbulojë gjeneratën e re të iPhone. Në orën 19 me orën tonë, në Steve Jobs Theatre në Californi, do të zbulohen modelet e rinj Apple. Për...

I shumëpritur, vjen iPhone 11

para një jave - Gazeta Observer

Mbrëmjen e sotme, Apple prezanton në Kaliforni iPhone 11 dhe të tjera risi të shumëpritura në fundin e 2019-tës. Ndonëse kompania e ka politikë të sajën të mos zbulojë çfarë do të të rejash do të sjellë...

Apple zbulon karakteristikat që do ti mungojnë iPhone 11

para një jave - Insajderi

Apple është vetëm disa orë larg nga njoftimi i iPhone-it tjetër, dhe një burim i besueshëm në produktet e Apple është duke zbuluar karakteristikat kryesore që do t’i mungojnë telefonit të ri. Analisti...

Vjen iPhone 11, Apple e prezanton sot në Kaliforni

para një jave - InfoShqip

Apple prezanton sot në Kaliforni, Iphone 11 dhe risi të tjerë për 2019-tën. Të pranishmit në Steve Jobs Theater do të mund të hyjnë vetëm me ftesa. Gjiganti i teknologjisë nuk e zbulon kurrë përpara se...

I shumëpritur, vjen IPhone 11

para një jave - InfoMagazin

Mbrëmjen e sotme, Apple prezanton në Kaliforni Iphone 11 dhe të tjera risi të shumëpritura në fundin e 2019-tës. Ndonëse kompania e ka politikë të sajën të mos zbulojë çfarë do të të rejash do të sjellë...

Kur nis prezantimi i iPhone 11 dhe si ta shikoni ‘live’?

para një jave - Aktuale

Kanë arritur orët e fundit, para fillimit të prezantimit më të rëndësishëm të këtij viti nga Apple. Tim Cook dhe bashkëpunëtorët e tij, janë gati të mblidhen në teatrin Steve Jobs, ku do të tregojnë të...

Apple do prezantojë ‘iPhone 11’ në Kaliforni

para një jave - Sovrani

Apple prezanton sot në Kaliforni të SHBA-ve smartfonin ‘iPhone 11’ dhe risi të tjera për kërë vit. Tre thuhet se do të jetë numri i ri i smartfonëve që do prezantohen: iPhone 11, iPhone 11 pro dhe iPhone...

I shumëpritur, vjen iPhone 11

para një jave - Fakti Ditor

Mbrëmjen e sotme, Apple prezanton në Kaliforni iPhone 11 dhe të tjera risi të shumëpritura në fundin e 2019-tës. Ndonëse kompania e ka politikë të sajën të mos zbulojë çfarë do të të rejash do të sjellë...

Sot prezantohet iPhone 11, çfarë mund të prisni nga eventi i Apple

para një jave - KosovaPress

Gjiganti i teknologjisë nuk e zbulon kurrë përpara se çfarë do të të rejash do të sjellë në prezantimin e shumëpritur, por shtatori është muaji kur azhornohet gama e iPhone-ve, produkt ky nga i cili vazhdojnë...

iPhone XR dominoi shitjet e Apple në gjysmën e parë të 2019

para një jave - Ekonomia Online

Këto ditë, çmimet e telefonave tanë inteligjentë po bëhen gjithnjë e më të shtrenjtë deri në pikën kur pajisjet e intervalit mesatar kanë filluar të duken si alternativa mjaft të mira. Kjo mund të jetë...

Kur nis prezantimi i iPhone 11 dhe si ta shikoni ‘live’?

para një jave - Gazeta Express

Kanë arritur orët e fundit, para fillimit të prezantimit më të rëndësishëm të këtij viti nga Apple. Tim Cook dhe bashkëpunëtorët e tij, janë gati të mblidhen në teatrin Steve Jobs, ku do të tregojnë të...

Sot nis prezantimi i iPhone 11 dhe ja se si ta shikoni ‘live’?

para një jave - Bota Press

Kanë arritur orët e fundit, para fillimit të prezantimit më të rëndësishëm të këtij viti nga Apple. Tim Cook dhe bashkëpunëtorët e tij, janë gati të mblidhen në teatrin Steve Jobs, ku do të tregojnë të...

Bëhet e ditur ora kur fillon prezantimi i iPhone 11

para një jave - InfoMagazin

Kanë arritur orët e fundit, kur fillon prezantimi më i rëndësishëm i këtij viti nga Apple. Tim Cook dhe bashkëpunëtorët e tij, janë gati të mblidhen në teatrin Steve Jobs, ku do të tregojnë të rejat e...

Apple do ta prezantojë iPhone 11, drejtpërdrejt në YouTube

para 2 jave - Zhurnal

Më nëntë shtator, Apple do të prezantojë më në fund iPhone 11 dhe Pro, si dhe Apple Watche. Si zakonisht, Apple e prezanton drejtpërdrejtë në internet në Safari, Chrome dhe Firefox, sikur edhe në Apple...

Apple do ta prezantojë iPhone 11, drejtpërdrejt në YouTube

para një jave - Gazeta Observer

Më nëntë shtator, Apple do të prezantojë më në fund iPhone 11 dhe Pro, si dhe Apple Watche. Si zakonisht, Apple e prezanton drejtpërdrejtë në internet në Safari, Chrome dhe Firefox, sikur edhe në Apple...

Apple prezanton smartfonin e lirë

para 2 jave - Koha.mk

Gjiganti teknologjik Apple planifikon të sjellë në treg një iPhone të lirë, i cili do të plotësojë modelet më të mira që kompania do të zbulojë në ditët në vijim. Sipas gazetës ekonomike japoneze “Nikkei”,...

Për herë të parë Apple do të transmetojë prezantimin e iPhone në YouTube

para 2 jave - Portalb

Apple po planifikon të transmetojë aktivitetin e saj të iPhone 11 në platformën e videove të YouTube. Është hera e parë që Apple transmeton një aktivitet të tillë në YouTube dhe do të zgjerojë në masë...

Për herë të parë Apple do të transmetojë prezantimin e iPhone në YouTube

para 2 jave - Zhurnal

Vitin e kaluar Apple e transmetoi aktivitetin e prezantimit të iPhone në Twitter. Përdoruesit e Windows 10-ës mund ta ndiqnin që prej 2015-ës dhe kjo falë shfletuesit Microsoft Edge. Për herë të parë Apple...

​Apple prezanton smartfonin e lirë

para 2 jave - Sovrani

Gjiganti teknologjik Apple planifikon të sjellë në treg një iPhone të lirë, i cili do të plotësojë modelet më të mira që kompania do të zbulojë në ditët në vijim. Sipas gazetës ekonomike japoneze “Nikkei”,...

Apple do ta prezantojë iPhone 11, drejtpërdrejt në YouTube

para 2 jave - Periskopi

Më nëntë shtator, Apple do të prezantojë më në fund iPhone 11 dhe Pro, si dhe Apple Watche. Si zakonisht, Apple e prezanton drejtpërdrejtë në internet në Safari, Chrome dhe Firefox, sikur edhe në Apple...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK