http://kariera.mk

Tronditëse/ Dalin bisedat horror, si u vra dhe pre copa-copa gazetari…”Mos ma mbyllni gojën”!

para 11 muajve - Standard

Gazeta turke “Daily Sabah” ka publikuar transkripte të bisedës mes anëtarëve të “bandës” saudite, që ekzekutoi pamëshirshëm gazetarin Jamal al Khashoggi, dhe të bisedës mes këtij të fundit dhe ekzekutorëve,...

Publikohen audiot me momentet e fundit të Jamal Khashoggi

para 11 muajve - Zhurnal

Mediat turke kanë publikuar audiot me momentet e fundit të gazetarit disident Jamal Kashoggi në konsullatën e Riadit në Stamboll të datës 2 Tetor në vitin 2018. Gazetari u vra në mënyrë brutale. “Mos ...

Publikohen audiot me momentet e fundit të Jamal Khashoggi

para 11 muajve - Medial

Lexime: 5 Mediat turke kanë publikuar audiot me momentet e fundit të gazetarit disident Jamal Kashoggi në konsullatën e Riadit në Stamboll të datës 2 Tetor në vitin 2018. Gazetari u vra në mënyrë brutale....

GAZETA TURKE: KËSHTU U VRA GAZETARI JAMAL KHASHOGGI

para 11 muajve - Klan Macedonia

Një gazetë turke ka botuar detaje të reja, të një regjistrimi, që raportohet se kapi momentet e fundit të gazetarit saudit të zhdukur, Jamal Khashoggi. Gazeta pro-qeveritare Sabah thotë se transkriptimi...

Si u pre copa-copa gazetari, fjalët e tij të fundit

para 11 muajve - InfoMagazin

Gazeta turke “Daily Sabah” ka publikuar transkripte të bisedës mes personave që ekzekutuan në mënyrë të pamëshirshme gazetarin Jamal al Khashoggi, dhe të bisedës mes këtij të fundit dhe ekzekutorëve, pak...

Zbulohet biseda e fundit mes Khashoggit dhe vrasësve

para 11 muajve - Sinjali

Në regjistrimet e marra brenda konsullatës Saudite në Stamboll, pak minuta para krimit, vrasësit e Jamal Khashoggi e përshkruanin gazetarin si ‘një kafshë që duhet të flijohet’. Në transkriptimin e plotë...

Ngjarja makabre: Publikohen audiot e bisedave të vrasësve të gazetarit Khashoggi

para 11 muajve - Gazeta Express

Gazeta turke Daily Sabah ka publikuar transkripte të bisedës mes anëtarëve të skuadrës saudite që ekzekutoi gazetarin Jamal al Khashoggi  dhe të bisedës mes këtij të fundit dhe ekzekutorëve pak përpara...

Zbulohet biseda e fundit mes Khashoggit dhe vrasësve: Trupin ta presim dhe fusim në valixhe

para 11 muajve - Top Channel

Në regjistrimet e marra brenda konsullatës Saudite në Stamboll, pak minuta para krimit, vrasësit e Jamal Khashoggi e përshkruanin  gazetarin si ‘një kafshë që duhet të flijohet’. Në transkriptimin e plotë...

Mediet turke zbulojnë detaje nga vrasja e Khashoggit

para 11 muajve - Insajderi

Kritiku i qeverisë saudite u vra në konsullatën e Arabisë Saudite në Stamboll në tetor të vitit 2018. Gazeta pro-qeveritare Sabah thotë se transkriptimi që posedon, është nga një regjistrim i marrë brenda...

Zbulohet biseda e fundit mes Khashoggit dhe vrasësve: Trupin ta presim dhe fusim në valixhe

para 11 muajve - Zhurnal

Në regjistrimet e marra brenda konsullatës Saudite në Stamboll, pak minuta para krimit, vrasësit e Jamal Khashoggi e përshkruanin gazetarin si ‘një kafshë që duhet të flijohet’. Në transkriptimin e plotë...

Zbulohet biseda mes Khashoggit dhe vrasësve: Trupin ta presim dhe fusim në valixhe

para 11 muajve - Koha.net

Në regjistrimet e marra brenda konsullatës Saudite në Stamboll, pak minuta para krimit, vrasësit e Jamal Khashoggi e përshkruanin gazetarin si ‘një kafshë që duhet të flijohet’. Në transkriptimin e plotë...

Fjalët e fundit të gazetarit Khashoggi i cili u vra mizorisht në konsullatën e Arabisë Saudite

para 11 muajve - Koha.mk

Një gazetë turke ka botuar detaje të reja të një regjistrimi që raportohet se kapi momentet e fundit të gazetarit saudit të vrarë Jamal Khashoggi.Kritiku i shquar i qeverisë u vra në konsullatën e Arabisë...

Zbulohet biseda e fundit mes gazetarit Khashoggi dhe vrasësve: Trupin ta presim dhe fusim në valixhe

para 11 muajve - Gazeta Tema

Në regjistrimet e marra brenda konsullatës Saudite në Stamboll, pak minuta para krimit, vrasësit e Jamal Khashoggi e përshkruanin gazetarin si ‘një kafshë që duhet të flijohet’. Në transkriptimin e plotë...

Gazeta turke: Kështu u vra gazetari Jamal Khashoggi

para 11 muajve - Gazeta e re

Një gazetë turke ka botuar detaje të reja, të një regjistrimi, që raportohet se kapi momentet e fundit të gazetarit saudit të zhdukur, Jamal Khashoggi. Kritiku i qeverisë saudite u vra në konsullatën e...

Gazeta turke: Kështu u vra gazetari Jamal Khashoggi

para 11 muajve - Portalb

Një gazetë turke ka botuar detaje të reja, të një regjistrimi, që raportohet se kapi momentet e fundit të gazetarit saudit të zhdukur, Jamal Khashoggi. Kritiku i qeverisë saudite u vra në konsullatën e...

“Mos ma mbyllni gojën”! Dalin bisedat horror, si u vra dhe pre copa-copa gazetari. Fjalët e tij të fundit

para 11 muajve - BalkanWeb

Gazeta turke “Daily Sabah” ka publikuar transkripte të bisedës mes anëtarëve të “bandës” saudite, që ekzekutoi pamëshirshëm gazetarin Jamal al Khashoggi, dhe të bisedës mes këtij të fundit dhe ekzekutorëve,...

Gazeta turke: Kështu u vra gazetari Jamal Khashoggi

para 11 muajve - Evropa e Lirë

Një gazetë turke ka botuar detaje të reja, të një regjistrimi, që raportohet se kapi momentet e fundit të gazetarit saudit të zhdukur, Jamal Khashoggi. Kritiku i qeverisë saudite u vra në konsullatën e...

‘Unë di si ti pres mirë kufoma’, dalin bisedat horror mbi vrajen e gazetarit të njphur, kush e preu copa-copa dhe fjalët e tij të fundit: Mos ma mbyllni gojën!

para 11 muajve - Sot News

Gazeta turke “Daily Sabah” ka publikuar transkripte të bisedës mes anëtarëve të “bandës” saudite, që ekzekutoi pamëshirshëm gazetarin Jamal al Khashoggi, dhe të bisedës mes këtij të fundit dhe ekzekutorëve,...

“Do të më mbysni”, gazeta turke zbulon fjalët e fundit të Khashoggi

para 11 muajve - Opinion

Në fjalët e tij të fundit, gazetari Jamal Khashoggi u kërkoi vrasësve të tij që të mos i mbulonin gojën sepse ai vuante nga astma dhe mund të mbytej, sipas gazetës Sabah të Turqisë. Gazeta, e cila është...

“Mos ma mbyllni gojën”! Dalin bisedat horror, si u v.ra dhe pre copa-copa gazetari. Fjalët e tij të fundit

para 11 muajve - Lexo

Gazeta turke “Daily Sabah” ka publikuar transkripte të bisedës mes anëtarëve të “bandës” saudite, që ekzekutoi pamëshirshëm gazetarin Jamal al Khashoggi, dhe të bisedës mes këtij të fundit dhe ekz.ekutorëve,...

‘Unë di si t'i pres mirë kufomat’, dalin bisedat horror mbi vrasjen e gazetarit të njohur, kush e preu copa-copa dhe fjalët e tij të fundit: Mos ma mbyllni gojën!

para 11 muajve - Sot News

Gazeta turke “Daily Sabah” ka publikuar transkripte të bisedës mes anëtarëve të “bandës” saudite, që ekzekutoi pamëshirshëm gazetarin Jamal al Khashoggi, dhe të bisedës mes këtij të fundit dhe ekzekutorëve,...

Zbulohet biseda mes Khashoggit dhe vrasësve: Trupin ta presim dhe fusim në valixhe

para 11 muajve - Ekonomia Online

Në regjistrimet e marra brenda konsullatës Saudite në Stamboll, pak minuta para krimit, vrasësit e Jamal Khashoggi e përshkruanin gazetarin si ‘një kafshë që duhet të flijohet’. Në transkriptimin e plotë...

Gazeta turke: Kështu u vra gazetari Jamal Khashoggi

para 11 muajve - Shenja

Një gazetë turke ka botuar detaje të reja, të një regjistrimi, që raportohet se kapi momentet e fundit të gazetarit saudit të zhdukur, Jamal Khashoggi. Kritiku i qeverisë saudite u vra në konsullatën e...

“Mos ma mbulo gojën, jam me astmë”, dalin bisedat se çfarë i tha Jamal Khashoggi vrasësve pak para vdekjes

para 11 muajve - InfoMagazin

Vrasja e gazetarit saudit, Jamal Khashoggi ende nuk është zbardhur plotësisht. Dyshohet se gazetarit iu dha një injeksion vdekjeprurës pas një përplasje me agjentët në konsullatën saudite në Stamboll më...

Fjalët e fundit të Jamal Khashoggi, transkripti i audio-incizimit të gazetarit që u vra në konsullatën saudite në Stamboll

para 11 muajve - Ekonomia Online

E përditshmja turke Daily Sabah, ka publikuar dje transkriptin e audio-incizimit të bisedës së fundit të gazetarit Jamal Khashoggi me pjesëtarët e njësisë saudite të vdekjes, të cilët besohet se e vranë...

Ngjarja makabre: Publikohen audiot e bisedave të privueseve të gazetarit Khashoggi

para 11 muajve - Bota Press

Gazeta turke Daily Sabah ka publikuar transkripte të bisedës mes anëtarëve të skuadrës saudite që ekzekutoi gazetarin Jamal al Khashoggi  dhe të bisedës mes këtij të fundit dhe ekzekutorëve pak përpara...

Transkripti: media turke zbulon fjalët e fundit të Jamal Khashoggi

para 11 muajve - Te Sheshi

Një gazetë turke ka publikuar detaje të reja nga incizimet që sipas tyre paraqesin momentet e fundit të gazetarit të ndjerë saudit, Jamal Khashoggi. Gazetari i njohur ishte kritik i zëshëm i qeverisë,...

Publikohen audiot e bisedave të vrasësve të gazetarit Khashoggi

para 11 muajve - Respublica

Gazeta turke Daily Sabah ka publikuar transkripte të bisedës mes anëtarëve të skuadrës saudite që ekzekutoi gazetarin Jamal al Khashoggi  dhe të bisedës mes këtij të fundit dhe ekzekutorëve pak përpara...

Ngjarja makabre: Publikohen audiot e bisedave të vrasësve të gazetarit Khashoggi

para 11 muajve - Gazeta Observer

Gazeta turke Daily Sabah ka publikuar transkripte të bisedës mes anëtarëve të skuadrës saudite që ekzekutoi gazetarin Jamal al Khashoggi  dhe të bisedës mes këtij të fundit dhe ekzekutorëve pak përpara...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK