http://kariera.mk

Familja rrëfen pritjen 27 vjeçare të burrit që u zhduk në Bosnjë

para 3 muajve - Gazeta Express

Mes lotësh e dhimbjeve, Driton Berisha pranoi eshtrat e babit të tij, për të cilin nuk kishte ditur asgjë për 27 vjet. Këtë të martë, shteti i Bosnjës ia dorëzoi familjes eshtrat e Rifat Berishës, i cili ishte...

Pas 27 vjetësh, kthehen eshtrat e kosovarit të zhdukur në Bosnje

para 3 muajve - Klan Kosova

Për 27 vjet nuk u ndalën duke e kërkuar babain e tyre. Rifat Berisha ishte zhdukur në kohën e luftës në Bosnje, gjatë udhëtimit të tij për në Slloveni, njofton Klan Kosova. Pas gjithë këtyre viteve familjarët...

Pas 27 vjetësh, kthehen eshtrat e kosovarit të zhdukur në Bosnje

para 3 muajve - Medial

Për 27 vjet nuk u ndalën duke e kërkuar babain e tyre. Rifat Berisha ishte zhdukur në kohën e luftës në Bosnje, gjatë udhëtimit të tij për në Slloveni, njofton Klan Kosova. Pas gjithë këtyre viteve familjarët...

Familja Berisha rrëfen për pritjen 27 vjeçare të eshtrave të familjarit të vrarë në luftën e Bosnjës

para 3 muajve - Koha.net

Mes lotësh e dhimbjeve, Driton Berisha pranoi eshtrat e babit të tij, për të cilin nuk kishte ditur asgjë për 27 vjet. Këtë të martë, shteti i Bosnjës ia dorëzoi familjes eshtrat e Rifat Berishës, i cili...

Familja rrëfen pritjen 27 vjeçare të burrit që u zhduk në Bosnjë

para 3 muajve - Tetova Sot

Mes lotësh e dhimbjeve, Driton Berisha pranoi eshtrat e babit të tij, për të cilin nuk kishte ditur asgjë për 27 vjet. Këtë të martë, shteti i Bosnjës ia dorëzoi familjes eshtrat e Rifat Berishës, i cili...

I zhdukur para 27 vitesh në Bosnje, kthehen në Kosovë eshtrat e Rifat Berishës

para 3 muajve - Portalb

Rifat Berisha (1945), nga fshati Gurbardh i Komunës së Malishevës 27 vite më parë ishte zhdukur diku në Bosnje, gjatë rrugëtimit të tij për në Slloveni. Pas 27 vite të zhdukjes, janë gjetur eshtrat e tij...

Familja Berisha rrëfen për pritjen 27 vjeçare të eshtrave të familjarit të vrarë në luftën e Bosnjës

para 3 muajve - Arbresh

Mes lotësh e dhimbjeve, Driton Berisha pranoi eshtrat e babit të tij, për të cilin nuk kishte ditur asgjë për 27 vjet. Këtë të martë, shteti i Bosnjës ia dorëzoi familjes eshtrat e Rifat Berishës, i cili...

Kthehen eshtrat e kosovarit që u zhduk para 27 vjetëve në Bosnje

para 3 muajve - Gazeta Express

Rifat Berisha (1945), nga fshati Gurbardh i Komunës së Malishevës 27 vite më parë ishte zhdukur diku në Bosnje, gjatë rrugëtimit të tij për në Slloveni. Pas 27 vite të zhdukjes, janë gjetur eshtrat e tij...

Familja rrëfen pritjen 27 vjeçare të burrit që u zhduk në Bosnjë

para 3 muajve - Infokusi

Mes lotësh e dhimbjeve, Driton Berisha pranoi eshtrat e babit të tij, për të cilin nuk kishte ditur asgjë për 27 vjet. Këtë të martë, shteti i Bosnjës ia dorëzoi familjes eshtrat e Rifat Berishës, i cili...

Kthehen në Kosovë eshtrat e Rifat Berishës, i zhdukur para 27 vitesh në Bosnje

para 3 muajve - Insajderi

Rifat Berisha (1945), nga fshati Gurbardh i Komunës së Malishevës 27 vite më parë ishte zhdukur diku në Bosnje, gjatë rrugëtimit të tij për në Slloveni. Pas 27 vite të zhdukjes, janë gjetur eshtrat e tij...

Kthehen eshtrat e kosovarit që u zhduk para 27 vjetëve në Bosnje

para 3 muajve - Zhurnal

Malishevë, 11 shtator – Zhurnal.mk – Rifat Berisha (1945), nga fshati Gurbardh i Komunës së Malishevës 27 vite më parë ishte zhdukur diku në Bosnje, gjatë rrugëtimit të tij për në Slloveni. Pas 27 vite...

Kthehen në vendlindje eshtrat e Rifat Berishës, i zhdukur para 27 vjetëve

para 3 muajve - Flaka

Rifat Berisha (1945) nga Gurbardhi i Malishevës, 27 vjet më parë ishte zhdukur diku në Bosnje, gjatë rrugëtimit të tij për në Slloveni. Pas 27 vite të zhdukjes, janë gjetur eshtrat e tij, dhe sot janë...

Kthehen në vendlindje eshtrat e kosovarit, i zhdukur para 27 vjetësh në Bosnje

para 3 muajve - Klan Kosova

Rifat Berisha (1945), nga fshati Gurbardh i Komunës së Malishevës, 27 vite më parë ishte zhdukur diku në Bosnje gjatë rrugëtimit të tij për në Slloveni. Ndërkaq tani 27 vjet pas të zhdukjes, janë gjetur...

U zhduk 27 vjet më parë në Bosnje, eshtrat e shqiptarit kthehen në vendlindje

para 3 muajve - Albeu

Rifat Berisha (1945), nga fshati Gurbardh i Komunës së Malishevës 27 vite më parë ishte zhdukur diku në Bosnje, gjatë rrugëtimit të tij për në Slloveni. Pas 27 vite të zhdukjes, janë gjetur eshtrat e tij...

Kthehen eshtrat e kosovarit që u zhduk para 27 vjetëve në Bosnje

para 3 muajve - GazetaBlic

Rifat Berisha (1945), nga fshati Gurbardh i Komunës së Malishevës 27 vite më parë ishte zhdukur diku në Bosnje, gjatë rrugëtimit të tij për në Slloveni. Pas 27 vite të zhdukjes, janë gjetur eshtrat e tij...

27 vjet pas, kthehen në vendlindje eshtrat e Rifat Berishës

para 3 muajve - Sinjali

Rifat Berisha (1945), nga fshati Gurbardh i komunës së Malishevës, 27 vite më parë ishte zhdukur diku në Bosnje, gjatë rrugëtimit të tij për në Slloveni. Pas 27 vite të zhdukjes, janë gjetur eshtrat e...

Dhimbje e madhe në Malishevë, kthehen eshtrat e kosovarit që u zhduk para 27 vjetëve në Bosnje

para 3 muajve - OraInfo

Kthehen eshtrat e kosovarit që u zhduk para 27 vjetëve në Bosnje. Rifat Berisha (1945), nga fshati Gurbardh i Komunës së Malishevës 27 vite më parë ishte zhdukur diku në Bosnje, gjatë rrugëtimit të tij...

Kthehen në vendlindje eshtrat e kosovarit, i zhdukur para 27 vjetësh në Bosnje

para 3 muajve - Medial

15:48, 11 Shtator 2019 Rifat Berisha (1945), nga fshati Gurbardh i Komunës së Malishevës, 27 vite më parë ishte zhdukur diku në Bosnje gjatë rrugëtimit të tij për në Slloveni. Ndërkaq tani 27 vjet pas...

I zhdukur para 27 vjetëve në Bosnje, kthehen në Kosovë eshtrat e Rifat Berishës

para 3 muajve - RTV 21

Eshtrat e të ndjerit janë pranuar nga familja në kufirin e Kosovës me Malin e Zi Rifat Berisha (1945) nga Gurbardhi i Malishevës, 27 vjet më parë ishte zhdukur diku në Bosnje, gjatë rrugëtimit të tij për...

I zhdukur para 27 vitesh në Bosnje, kthehen në Kosovë eshtrat e Rifat Berishës

para 3 muajve - Koha.net

Rifat Berisha (1945), nga fshati Gurbardh i Komunës së Malishevës 27 vite më parë ishte zhdukur diku në Bosnje, gjatë rrugëtimit të tij për në Slloveni. Pas 27 vite të zhdukjes, janë gjetur eshtrat e tij...

Familja rrëfen pritjen 27 vjeçare të burrit

para 3 muajve - Bota Press

Mes lotësh e dhimbjeve, Driton Berisha pranoi eshtrat e babit të tij, për të cilin nuk kishte ditur asgjë për 27 vjet. Këtë të martë, shteti i Bosnjës ia dorëzoi familjes eshtrat e Rifat Berishës, i cili...

Kthehen eshtrat e kosovarit që u zhduk para 27 vjetëve në Bosnje

para 3 muajve - Tetova Sot

Rifat Berisha (1945), nga fshati Gurbardh i Komunës së Malishevës 27 vite më parë ishte zhdukur diku në Bosnje, gjatë rrugëtimit të tij për në Slloveni. Pas 27 vite të zhdukjes, janë gjetur eshtrat e tij...

Pas 27 vitesh kthehen eshtrat e një të zhdukuri në Kosovë

para 3 muajve - Infokusi

Rifat Berisha nga fshati Gurbardh i Komunës së Malishevës 27 vite më parë ishte zhdukur diku në Bosnje, gjatë rrugëtimit të tij për në Slloveni. Pas 27 vite të zhdukjes, janë gjetur eshtrat e tij dhe sot...

Kthehen në vendlindje eshtrat e Rifat Berishës, i zhdukur para 27 vjetëve në Bosnje

para 3 muajve - Epoka e Re

Rifat Berisha nga fshati Gurbardh i Komunës së Malishevës 27 vjet më parë ishte zhdukur diku në Bosnje, gjatë rrugëtimit të tij për në Slloveni. Pas 27 vjetëve të zhdukjes janë gjetur eshtrat e tij dhe...

Kthehen eshtrat e kosovarit që u zhduk para 27 vjetëve në Bosnje

para 3 muajve - Fakti Ditor

Rifat Berisha (1945), nga fshati Gurbardh i Komunës së Malishevës 27 vite më parë ishte zhdukur diku në Bosnje, gjatë rrugëtimit të tij për në Slloveni. Pas 27 vite të zhdukjes, janë gjetur eshtrat e tij...

Malishevë: Kthehen në vendlindje eshtrat e Rifat Berishës nga Gurbardhi, i zhdukur para 27 viteve në Bosnje

para 3 muajve - PortaliOnline

Rifat Berisha (1945), nga fshati Gurbardh i Komunës së Malishevës, 27 vite më parë ishte zhdukur diku në Bosnje, gjatë rrugëtimit të tij për në Slloveni. Pas 27 viteve të zhdukjes, janë gjetur eshtrat...

Kthehen në vendlindje eshtrat e Rifat Berishës, i zhdukur para 27 viteve në Bosnje

para 3 muajve - InfoMagazin

Rifat Berisha (1945), nga fshati Gurbardh i komunës së Malishevës, 27 vite më parë ishte zhdukur diku në Bosnje, gjatë rrugëtimit të tij për në Slloveni. Pas 27 vite të zhdukjes, janë gjetur eshtrat e...

Kthehen në vendlindje eshtrat e kosovarit, i zhdukur para 27 vjetësh në Bosnje

para 3 muajve - Albinfo

Rifat Berisha (1945), nga fshati Gurbardh i Komunës së Malishevës, 27 vite më parë ishte zhdukur diku në Bosnje gjatë rrugëtimit të tij për në Slloveni. Ndërkaq tani 27 vjet pas të zhdukjes, janë gjetur...

Kthehen eshtrat e kosovarit që u zhduk para 27 vjetëve në Bosnje

para 3 muajve - Ekonomia Online

Rifat Berisha (1945), nga fshati Gurbardh i Komunës së Malishevës 27 vite më parë ishte zhdukur diku në Bosnje, gjatë rrugëtimit të tij për në Slloveni. Pas 27 vite të zhdukjes, janë gjetur eshtrat e tij...

Kthehen eshtrat e kosovarit që u zhduk para 27 vjetëve në Bosnje

para 3 muajve - Gazeta Observer

Rifat Berisha (1945), nga fshati Gurbardh i Komunës së Malishevës 27 vite më parë ishte zhdukur diku në Bosnje, gjatë rrugëtimit të tij për në Slloveni. Pas 27 vite të zhdukjes, janë gjetur eshtrat e tij...

Kthehen eshtrat e kosovarit që u zhduk para 27 vjetëve në Bosnje

para 3 muajve - Bota Press

Botapress 11 Shtator – Rifat Berisha (1945), nga fshati Gurbardh i Komunës së Malishevës 27 vite më parë ishte zhdukur diku në Bosnje, gjatë rrugëtimit të tij për në Slloveni. Pas 27 vite të zhdukjes,...

Kthehen në vendlindje eshtrat e Rifat Berishës, i zhdukur para 27 viteve në Bosnje

para 3 muajve - Arbresh

Rifat Berisha (1945), nga fshati Gurbardh i Komunës së Malishevës, 27 vite më parë ishte zhdukur diku në Bosnje, gjatë rrugëtimit të tij për në Slloveni. Pas 27 vite të zhdukjes, janë gjetur eshtrat e...

Kthehen në vendlindje eshtrat e Rifat Berishës, i zhdukur para 27 viteve në Bosnje

para 3 muajve - Periskopi

Rifat Berisha (1945), nga fshati Gurbardh i Komunës së Malishevës, 27 vite më parë ishte zhdukur diku në Bosnje, gjatë rrugëtimit të tij për në Slloveni. Pas 27 vite të zhdukjes, janë gjetur eshtrat e...

Kthehen në vendlindje eshtrat e Rifat Berishës, i zhdukur para 27 vjetëve

para 3 muajve - KosovaPress

Eshtrat e të ndjerit janë pranuar nga familja në kufirin e Kosovës me Malin e Zi, ndërsa në pranimin e arkivolit, krahas familjarëve, ishte i pranishëm edhe nënkryetari i Komunës së Malishevës, Hajdin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK