http://kariera.mk

Merkel bën thirrje për BE më të fuqishme mes rivaliteteve globale

para 4 muajve - Shenja

Kancelarja gjermane, Angela Merkel, ka bërë thirrje për një Bashkim Evropian (BE) më të fuqishëm për të adresuar sfidat që rrjedhin nga konkurrenca në rritje midis fuqive botërore, SHBA-ve, Kinës dhe Rusisë,...

Merkel bën thirrje për BE më të fuqishme mes rivaliteteve globale

para 4 muajve - Gazeta Tema

Kancelarja gjermane, Angela Merkel, ka bërë thirrje për një Bashkim Evropian (BE) më të fuqishëm për të adresuar sfidat që rrjedhin nga konkurrenca në rritje midis fuqive botërore, SHBA-ve, Kinës dhe Rusisë,...

Merkel kërkon bashkëpunim më të ngushtë mes vendeve evropiane

para 4 muajve - Alsat-M

Kancelarja gjermane Angela Merkel, tha se ishte koha që brenda Bashkimit Evropian duhej të kishte bashkëpunim më të ngushtë, duke pasur parasysh ndryshimet globale në pushtet dhe tensionet që po formësonin...

Merkel bën thirrje për BE më të fuqishme mes rivaliteteve globale

para 4 muajve - Anadolu Agency

Berlin Kancelarja gjermane, Angela Merkel, ka bërë thirrje për një Bashkim Evropian (BE) më të fuqishëm për të adresuar sfidat që rrjedhin nga konkurrenca në rritje midis fuqive botërore, SHBA-ve, Kinës...

Merkel kërkon bashkëpunim më të ngushtë mes vendeve evropiane

para 4 muajve - Koha.net

Kancelarja gjermane Angela Merkel, tha se ishte koha që brenda Bashkimit Evropian duhej të kishte bashkëpunim më të ngushtë, duke patur parasysh ndryshimet globale në pushtet dhe tensionet që po formësonin...

Merkel kërkon bashkëpunim më të ngushtë mes vendeve evropiane

para 4 muajve - InfoMagazin

Kancelarja gjermane Angela Merkel, tha se ishte koha që brenda Bashkimit Evropian duhej të kishte bashkëpunim më të ngushtë, duke pasur parasysh ndryshimet globale në pushtet dhe tensionet që po formësonin...

Merkel kërkon bashkëpunim më të ngushtë mes vendeve evropiane

para 4 muajve - KosovaPress

Ajo tha se rivaliteti në rritje mes SHBA-së dhe Kinës, ripërtëritja gjeostrategjike e Rusisë, sikurse edhe largimi i planifikuar i Britanisë së Madhe nga BE, do të kenë pasoja të rënda për të cilat BE...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK