http://kariera.mk

Nga prangat me pellush deri tek fjalët e pista, zbuloni 4 fiksimet tuaja në seks, sipas shenjës së horoskopit

para 10 muajve - Periskopi

UJORI Nëse do kishte një çmim për përdoruesit më të mëdhenj të lubrifikantëve, atë do e merrte Ujori. Përdoruesit më të shpeshtë të lodrave të seksit. Treshja nuk bën për ju, në mënyrë kategorike. Shtrati...

Karakteristikat e njerëzve që i mendojnë gjërat thellë…

para 10 muajve - Arbresh

Mendimtarët e thellë janë lloji i njerëzve që humbasin lehtësisht në mendimet e tyre. Ata mund ta mbyllin botën e jashtme, pa e kuptuar as vetë, thjesht duke menduar dhe reflektuar. Njerëzit që kanë këtë...

8 karakteristikat e njerëzve që i mendojnë gjërat thellë…

para 10 muajve - Ekonomia Online

Mendimtarët e thellë janë lloji i njerëzve që humbasin lehtësisht në mendimet e tyre. Ata mund ta mbyllin botën e jashtme, pa e kuptuar as vetë, thjesht duke menduar dhe reflektuar. Njerëzit që kanë këtë...

6 gjëra që duhet t’i mbani sekret, sipas kulturës orientale

para 10 muajve - Ekonomia Online

Popujt e lashtë u pajisën me mençuri të pakrahasueshme. Shumë nga zbulimet dhe mësimet e tyre kanë mbijetuar deri më sot dhe kjo nuk është rastësi, për shembull, saga lindore kanë lënë shumë mësime. Dhe...

Si të kuptoni ç’ju pëlqen në shtrat

para 10 muajve - Periskopi

Imagjinoni sikur jeni në shtrat me partnerin tuaj dhe ai ju pyet “çfarë do që të bëjmë tani?” Në sipërfaqje, ai po kujdeset për ju. Por në atë moment, shumë njerëz panikosen dhe s’dinë si të përgjigjen....

Pyetja bezdisëse, sa e keni pagën?

para 10 muajve - Ekonomia Online

Ju pyet një intervistues pune. Ju nervozoheni në çast, pa ditur si të përgjigjeni. Ky është një skenar i zakonshëm dhe i sikletshëm në një intervistë pune. Në fakt, në disa vende nuk është më e ligjshme...

Mos i shtyni punët e vështira për më vonë

para 10 muajve - Ekonomia Online

Sipas hulumtimeve psikologjike, ajo që na duhet të gjithëve është një sistem për të mbaruar sa më shumë punë. Shumë njerëz i shmangen sistemeve dhe rregullave sepse ata janë të frikësuar nga jeta monotone...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK