http://kariera.mk

Arrestohet 32-vjeçari, tentoi të hyjë i maskuar si plak në SHBA

para 6 muajve - Insajderi

Një 32-vjeçar është arrestuar në një aeroport të Indisë, pasi pretendoi se ishte 81-vjeç, me qëllim që të futej në SHBA. Jayesh Patel u ndalua ndërsa po përpiqej të hipte në një fluturim për në Nju Jork...

Kapet 32-vjeçari, deshi të hyjë i maskuar si plak në SHBA

para 6 muajve - Zhurnal

Një 32-vjeçar është arrestuar në një aeroport të Indisë, pasi pretendoi se ishte 81-vjeç, me qëllim që të futej në SHBA. Jayesh Patel u ndalua ndërsa po përpiqej të hipte në një fluturim për në Nju Jork...

Kapet 32-vjeçari, deshi të hyjë i maskuar si plak në SHBA

para 6 muajve - Alsat-M

Një 32-vjeçar është arrestuar në një aeroport të Indisë, pasi pretendoi se ishte 81-vjeç, me qëllim që të futej në SHBA. Jayesh Patel u ndalua ndërsa po përpiqej të hipte në një fluturim për në Nju Jork...

Kapet 32-vjeçari, deshi të hyjë i maskuar si plak në SHBA

para 6 muajve - Epoka e Re

Një 32-vjeçar është arrestuar në një aeroport të Indisë, pasi pretendoi se ishte 81-vjeç, me qëllim që të futej në SHBA. Jayesh Patel u ndalua ndërsa po përpiqej të hipte në një fluturim për në Nju Jork...

Kapet 32-vjeçari, deshi të hyjë i maskuar si plak në SHBA

para 6 muajve - KosovaPress

Jayesh Patel u ndalua ndërsa po përpiqej të hipte në një fluturim për në Nju Jork në aeroportin ndërkombëtar ‘Indira Gandhi’ në Nju Delhi nga Forca Qendrore e Sigurisë Industriale, transmeton KosovaPress....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK