http://kariera.mk

Politikanët zviceranë fitojnë miliona euro në vit nga këshillat për sektorin financiar

para 11 muajve - Insajderi

Deputetët dhe senatorët zviceranë fitojnë 5.85 milionë euro apo 6.5 milionë franga nga pozicionet në sektorin e financave dhe të sigurimeve. Sipas një studimi që shikon konfliktet e mundshme të interesit...

Sa fitojnë politikanët në Zvicër?

para 11 muajve - Zhurnal

Deputetët dhe senatorët zviceranë fitojnë 6.5 milionë franga zvicerane (5.85 milion €) nga pozicionet në sektorin e financave dhe të sigurimeve, sipas një studimi. Politikanët në Dhomën e Ulët dhe të Sipërme...

Sa fitojnë politikanët në Zvicër?

para 11 muajve - Alsat-M

Deputetët dhe senatorët zviceranë fitojnë 6.5 milionë franga zvicerane (5.85 milion €) nga pozicionet në sektorin e financave dhe të sigurimeve, sipas një studimi. Politikanët në Dhomën e Ulët dhe të Sipërme...

Publikohen shifrat “e çmendura”, ja sa fitojnë politikanët në Zvicër

para 11 muajve - BalkanWeb

Deputetët dhe senatorët zviceranë fitojnë 6.5 milionë franga zvicerane (5.85 milion €) nga pozicionet në sektorin e financave dhe të sigurimeve, sipas një studim i ri. Politikanët në dhomën e ulët dhe...

Sa fitojnë politikanët në Zvicër?

para 11 muajve - Koha.net

Deputetët dhe senatorët zviceranë fitojnë 6.5 milionë franga zvicerane (5.85 milion €) nga pozicionet në sektorin e financave dhe të sigurimeve, sipas një studimi. Politikanët në Dhomën e Ulët dhe të Sipërme...

Zbulohen shifrat “e çmendura”, ja rrogat e politikanëve në Zvicër!

para 11 muajve - Standard

Deputetët dhe senatorët zviceranë fitojnë 6.5 milionë franga zvicerane (5.85 milion €) nga pozicionet në sektorin e financave dhe të sigurimeve, sipas një studim i ri. Politikanët në dhomën e ulët dhe...

Sa fitojnë politikanët në Zvicër?

para 11 muajve - InfoMagazin

Deputetët dhe senatorët zviceranë fitojnë 6.5 milionë franga zvicerane (5.85 milion €) nga pozicionet në sektorin e financave dhe të sigurimeve, sipas një studimi. Politikanët në Dhomën e Ulët dhe të Sipërme...

Politikanët zviceranë fitojnë miliona në vit nga rolet e sektorit të financave

para 11 muajve - Albinfo

Deputetët dhe senatorët zviceranë fitojnë një 6.5 milion franga zvicerane (5.85 milion €) nga pozicionet në sektorin e financave dhe të sigurimeve, sipas një studimi. Politikanët në dhomën e ulët dhe të...

Publikohen shifrat “e çmendura”, ja sa fitojnë politikanët në Zvicër

para 11 muajve - Lexo

Deputetët dhe senatorët zviceranë fitojnë 6.5 milionë franga zvicerane (5.85 milion €) nga pozicionet në sektorin e financave dhe të sigurimeve, sipas një studim i ri. Politikanët në dhomën e ulët dhe...

Sa fitojnë politikanët në Zvicër?

para 11 muajve - Ekonomia Online

Deputetët dhe senatorët zviceranë fitojnë 6.5 milionë franga zvicerane (5.85 milion €) nga pozicionet në sektorin e financave dhe të sigurimeve, sipas një studimi. Politikanët në Dhomën e Ulët dhe të Sipërme...

Sa fitojnë politikanët në Zvicër?

para 11 muajve - Albinfo

Deputetët dhe senatorët zviceranë fitojnë 6.5 milionë franga zvicerane (5.85 milion €) nga pozicionet në sektorin e financave dhe të sigurimeve, sipas një studim i ri Politikanët në dhomën e ulët dhe të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK