http://kariera.mk

Qeveria shqyrton uljen e TVSH-së për vetura

para 11 muajve - Zhurnal

Shkup, 11 shtator – Qeveria po shqyrton mundësinë e uljes së TVSH-së, për importet e automjeteve të reja dhe të përdorura në vend. Nëse kjo ndodh, atëherë bie ideja për dhënien e një subvencioni shtetëror...

Qeveria shqyrton uljen e TVSH-së për vetura

para 11 muajve - Aktuale

Qeveria po shqyrton mundësinë e uljes së TVSH-së, për importet e automjeteve të reja dhe të përdorura në vend. Nëse kjo ndodh, atëherë bie ideja për dhënien e një subvencioni shtetëror prej tre mijë eurosh...

Qeveria shqyrton uljen e TVSH-së për vetura

para 11 muajve - Gazeta Express

Qeveria po shqyrton mundësinë e uljes së TVSH-së, për importet e automjeteve të reja dhe të përdorura në vend, shkruan Alsat, përcjell Gazeta Express. Nëse kjo ndodh, atëherë bie ideja për dhënien e një...

Edhe më lirë nëse sjellni makina nga jashtë në Maqedoni, Qeveria planifikon uljen e TVSH-së

para 11 muajve - Shprehja

Qeveria po shqyrton mundësinë e uljes së TVSH-së, për importet e automjeteve të reja dhe të përdorura në vend, shkruan Alsat. Nëse kjo ndodh, atëherë bie ideja për dhënien e një subvencioni shtetëror prej...

Qeveria shqyrton uljen e TVSH-së për vetura

para 11 muajve - Flaka

Qeveria po shqyrton mundësinë e uljes së TVSH-së, për importet e automjeteve të reja dhe të përdorura në vend. Nëse kjo ndodh, atëherë bie ideja për dhënien e një subvencioni shtetëror prej tre mijë eurosh...

Edhe më lirë nëse sjellni makina nga jashtë në Maqedoni, Qeveria planifikon uljen e TVSH-së

para 11 muajve - Ina

Qeveria po shqyrton mundësinë e uljes së TVSH-së, për importet e automjeteve të reja dhe të përdorura në vend, shkruan Alsat. Nëse kjo ndodh, atëherë bie ideja për dhënien e një subvencioni shtetëror prej...

Edhe më lirë nëse sjellni makina nga jashtë në Maqedoni, Qeveria planifikon uljen e TVSH-së

para 11 muajve - InfoShqip

Qeveria po shqyrton mundësinë e uljes së TVSH-së, për importet e automjeteve të reja dhe të përdorura në vend, shkruan Alsat. Nëse kjo ndodh, atëherë bie ideja për dhënien e një subvencioni shtetëror prej...

Qeveria shqyrton uljen e TVSH-së për vetura

para 11 muajve - Alsat-M

Qeveria po shqyrton mundësinë e uljes së TVSH-së, për importet e automjeteve të reja dhe të përdorura në vend. Nëse kjo ndodh, atëherë bie ideja për dhënien e një subvencioni shtetëror prej tre mijë eurosh...

Qeveria shqyrton uljen e TVSH-së për vetura

para 11 muajve - Fakti Ditor

Qeveria po shqyrton mundësinë e uljes së TVSH-së, për importet e automjeteve të reja dhe të përdorura në vend. Nëse kjo ndodh, atëherë bie ideja për dhënien e një subvencioni shtetëror prej tre mijë eurosh...

Edhe më lirë nëse sjellni makina nga jashtë në Maqedoni, Qeveria planifikon uljen e TVSH-së

para 11 muajve - Tetova Sot

Qeveria po shqyrton mundësinë e uljes së TVSH-së, për importet e automjeteve të reja dhe të përdorura në vend. Nëse kjo ndodh, atëherë bie ideja për dhënien e një subvencioni shtetëror prej tre mijë eurosh...

Lajm i mirë/ Qeveria shqyrton uljen e TVSH-së për vetura

para 11 muajve - Tetova1

Qeveria po shqyrton mundësinë e uljes së TVSH-së, për importet e automjeteve të reja dhe të përdorura në vend, shkruan Alsat. Nëse kjo ndodh, atëherë bie ideja për dhënien e një subvencioni shtetëror prej...

Qeveria shqyrton uljen e TVSH-së për vetura

para 11 muajve - Lajm

Qeveria po shqyrton mundësinë e uljes së TVSH-së, për importet e automjeteve të reja dhe të përdorura në vend, shkruan Alsat. Nëse kjo ndodh, atëherë bie ideja për dhënien e një subvencioni shtetëror prej...

Edhe më lirë nëse sjellni makina nga jashtë në Maqedoni, Qeveria planifikon uljen e TVSH-së

para 11 muajve - InfoMagazin

Qeveria po shqyrton mundësinë e uljes së TVSH-së, për importet e automjeteve të reja dhe të përdorura në vend. Nëse kjo ndodh, atëherë bie ideja për dhënien e një subvencioni shtetëror prej tre mijë eurosh...

Qeveria shqyrton uljen e TVSH-së për vetura

para 11 muajve - Fakti Ditor

Qeveria po shqyrton mundësinë e uljes së TVSH-së, për importet e automjeteve të reja dhe të përdorura në vend. Nëse kjo ndodh, atëherë bie ideja për dhënien e një subvencioni shtetëror prej tre mijë eurosh...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK