http://kariera.mk

Artan Fuga: Ky Kuvend duhet shpërndarë një minutë e më parë!

para 10 muajve - Koha Jone

Nga Artan Fuga Ky Kuvend duhet shpërndarë një minutë e më parë! Mediokritet parlamentar! Për dijeni: Kryetarit të Kuvendit zotit Gramoz Ruçi! Deputetë që shpërfillën platformën e qeverisë për reformën...

“Këta tallen me paratë tona!” Akademiku i njohur ngre alarmin: Kuvendi të shpërndahet një minutë e më parë

para 10 muajve - Standard

“Ky Kuvend duhet shpërndarë një minutë e më parë!” Kështu shkruan akademiku Artan Fuga në një mesazh në “Facebook”, teksa shprehet i revoltuar se veprimet e deputetëve shqiptarë e turpërojnë si qytetar....

Thirrja e Artan Fugës: Ky parlament duhet shpërndarë sa më parë

para 10 muajve - Gazeta Express

Nga Artan Fuga Papërgjegjshmëri parlamentare ! Për dijeni: Kryetarit të Kuvendit zotit Gramoz Ruçi! Deputetë që shpërfillën platformën e qeverisë për reformën e shkencës, ligjin për arësimin e lartë, Kushtetutën...

“Kuvendi të shpërndahet një minutë e më parë”! Artan Fuga: Deputetët, veprime të rrezikshme!

para 10 muajve - BalkanWeb

“Ky Kuvend duhet shpërndarë një minutë e më parë!” Kështu shkruan akademiku Artan Fuga në një mesazh në “Facebook”, teksa shprehet i revoltuar se veprimet e deputetëve shqiptarë e turpërojnë si qytetar....

“Kuvendi të shpërndahet një minutë e më parë”! Artan Fuga: Deputetët, veprime të rrezikshme!

para 10 muajve - Medial

“Ky Kuvend duhet shpërndarë një minutë e më parë!” Kështu shkruan akademiku Artan Fuga në një mesazh në “Facebook”, teksa shprehet i revoltuar se veprimet e deputetëve shqiptarë e turpërojnë si qytetar....

Fuga: Kuvendi të shpërndahet një minutë e më parë

para 10 muajve - Koha Jone

“Ky Kuvend duhet shpërndarë një minutë e më parë!” Kështu shkruan akademiku Artan Fuga në një mesazh në “Facebook”, teksa shprehet i revoltuar se veprimet e deputetëve shqiptarë e turpërojnë si qytetar....

“Ky Kuvend duhet shpërndarë një minutë e më parë!”, nuk përmbahet Artan Fuga: Ky është turp! I thonë sovranit "ç’më çan kokën" (E PLOTË)

para 10 muajve - Sot News

“Ky Kuvend duhet shpërndarë një minutë e më parë!”, kështu shprehet akademiku Artan Fuga, përmes një shënimi postuar në faqen e tij në rrjetin social Facebook, pas rrëzimit që shumica në Komisionin e Medias...

Mediokritet parlamentar !

para 10 muajve - Standard

Nga Artan Fuga Për dijeni : Kryetarit të Kuvendit zotit Gramoz Ruçi! Deputetë që u tallën me platformën e qeverisë për reformën e shkencës, me ligjin për arësimin e lartë, me Kushtetutën dhe me dekretet...

Akademik Artan Fuga: Ky Kuvend duhet shpërndarë një minutë e më parë!

para 10 muajve - Gazeta Telegraf

Akademiku Artan Fuga ka shprehur pakënaqësi pas rrëzimit të dekretit të Presidentit Ilir Meta  nga komisioni i medias. Fuga, i cili ka shprehur në vijimësi qëndrimin e tij kundër këtij ligji, shprehet...

Fuga: E vështirë gjendja…

para 10 muajve - Standard

E vështirë gjendja: Nga Artan Fuga Unë u them deputetëve që në akademinë e shkencave ka batërdi financiare disavjeçare, dhe asnjeri prej tyre nuk lëviz. Unë kërkoj në media prej tre vitesh që të vijë një...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK