http://kariera.mk

Arrin aplikacioni për takime në Facebook

para 6 muajve - Insajderi

Faqja e parë për takime në internet në Match.com u shfaq në 1995, Tinder popullor u lansua në vitin 2012, dhe raportohet se çdo martesë e tretë filloi me takimin në internet. Edhe Facebook ka opsionin...

Facebook krijon aplikacionin për ata që duan të gjejnë dashurin

para 6 muajve - Lexo

Vitin e kaluar rrjeti social Facebook, prezantoi në një konferencë një aplikacion të ri, i quajtur “Facebook Dating”, që shërben për njohje të reja mes personave. Prej javës së kaluar ky aplikacion është...

Arrin aplikacioni për takime në Facebook

para 6 muajve - Albinfo

Në Evropë, megjithatë, ne mund të kërkojmë  “dashuri përmes Facebook” që nga fillimi i vitit 2020 Faqja e parë për takime në internet në Match.com u shfaq më 1995, Tinder popullor u lansua në vitin 2012,...

Arrin aplikacioni për takime në Facebook

para 6 muajve - Gazeta Observer

Faqja e parë për takime në internet në Match.com u shfaq në 1995, Tinder popullor u lansua në vitin 2012, dhe raportohet se çdo martesë e tretë filloi me takimin në internet. Edhe Facebook ka opsionin...

Arrin aplikacioni për takime në Facebook

para 6 muajve - Periskopi

Faqja e parë për takime në internet në Match.com u shfaq në 1995, Tinder popullor u lansua në vitin 2012, dhe raportohet se çdo martesë e tretë filloi me takimin në internet. Edhe Facebook ka opsionin...

Arrin aplikacioni për takime në Facebook

para 6 muajve - KosovaPress

Edhe Facebook ka opsionin e saj "miqësor" që prej javës së kaluar. Konkretisht, u lansua shërbimi i ri "Facebook Dating", i cili u prezantua vitin e kaluar në një konferencë në Facebook F8. Që atëherë...

Dashurinë tani e gjen online

para 6 muajve - Koha.mk

Është zyrtare: Mark Zuckerberg I dha dritën jeshile në Shtetet e Bashkuara Facebook Dating, një shërbim online takimesh që mund të përdoret për gjetjen e shpirtit binjak. Krijuesi i rrjetit më të famshëm...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK