http://kariera.mk

Qeveria greke kërkon të shesë 30% të aeroportit të Athinës

para 3 muajve - Gazeta Express

Qeveria greke do të kërkojë një blerës për 30% të kapitalit të aeroportit ndërkombëtar të Athinës, deklaroi sot ministri i Financave në çastin që qeveria e re konservatore po përpiqet të përshpejtojë privatizimet....

Qeveria greke nxjerr në shitje 30% të aeroportit

para 3 muajve - Gazeta Express

Qeveria greke do po kërkon një blerës për 30% të kapitalit të aeroportit ndërkombëtar të Athinës, deklaroi sot ministri i Financave në çastin që qeveria e re konservatore po përpiqet të përshpejtojë privatizimet....

SHBA do t’i shesë 32 aeroplanë luftarakë F-35 në Poloni

para 3 muajve - Alsat-M

Departamenti i Shtetit njoftoi sot se ka aprovuar një ofertë të vlefshme prej 6,5 miliardë dollarë për të shitur 32 avionë luftarakë F-35 në Poloni. “Shitja e avionëve do të rrisë kontributin e Polonisë...

Qeveria greke kërkon të shesë 30% të aeroportit të Athinës

para 3 muajve - Alsat-M

Qeveria greke do të kërkojë një blerës për 30% të kapitalit të aeroportit ndërkombëtar të Athinës, deklaroi sot ministri i Financave në çastin që qeveria e re konservatore po përpiqet të përshpejtojë privatizimet....

GREQI – Qeveria kërkon të shesë 30% të aeroportit të Athinës

para 3 muajve - Medial

ATHINË, 11 shtator /MEDIAL-AFP/ – Qeveria greke do të kërkojë një blerës për 30% të kapitalit të aeroportit ndërkombëtar të Athinës, deklaroi sot ministri i Financave në çastin që qeveria e re konservatore...

SHBA do t’i shesë 32 aeroplanë luftarakë F-35 në Poloni

para 3 muajve - Lajm

Departamenti i Shtetit njoftoi sot se ka aprovuar një ofertë të vlefshme prej 6,5 miliardë dollarë për të shitur 32 avionë luftarakë F-35 në Poloni. “Shitja e avionëve do të rrisë kontributin e Polonisë...

Qeveria greke kërkon të shesë 30% të aeroportit të Athinës

para 3 muajve - Lajm

Qeveria greke do të kërkojë një blerës për 30% të kapitalit të aeroportit ndërkombëtar të Athinës, deklaroi sot ministri i Financave në çastin që qeveria e re konservatore po përpiqet të përshpejtojë privatizimet....

SHBA do t’i shesë 32 aeroplanë luftarakë F-35 në Poloni

para 3 muajve - InfoMagazin

Departamenti i Shtetit njoftoi sot se ka aprovuar një ofertë të vlefshme prej 6,5 miliardë dollarë për të shitur 32 avionë luftarakë F-35 në Poloni. “Shitja e avionëve do të rrisë kontributin e Polonisë...

Greqia kërkon të shesë 30% të aeroportit të Athinës

para 3 muajve - Lexo

Qeveria greke do të kërkojë një blerës për 30% të kapitalit të aeroportit ndërkombëtar të Athinës, deklaroi sot ministri i Financave në çastin që qeveria e re konservatore po përpiqet të përshpejtojë privatizimet....

Qeveria kërkon të shesë 30% të aeroportit të Athinës

para 3 muajve - KosovaPress

“Ne do të procedojmë me shitjen e 30% të kapitalit të aeroportit ndërkombëtar të Athinës, që është nën kontrollin e shtetit grek”, theksoi Christos Staikouras në një mesazh të publikuar në profilin e tij...

SHBA do t’i shesë 32 aeroplanë luftarakë F-35 në Poloni

para 3 muajve - KosovaPress

“Shitja e avionëve do të rrisë kontributin e Polonisë në NATO dhe do të zvogëlojë varësinë e saj nga pajisjet ruse”, tha një zyrtar i Departamentit të Shtetit në një deklaratë. Sipas Reuters, në prill,...

Qeveria greke kërkon të shesë 30% të aeroportit të Athinës

para 3 muajve - InfoMagazin

Qeveria greke do të kërkojë një blerës për 30% të kapitalit të aeroportit ndërkombëtar të Athinës, deklaroi sot ministri i Financave në çastin që qeveria e re konservatore po përpiqet të përshpejtojë privatizimet....

Athina dhe Nikozia dënojnë shpimet turke për hidrokarbure

para 3 muajve - Insajderi

“Dy krerët shprehën shqetësimet e tyre për sa i përket aktiviteteve të jashtëligjshme të Turqisë në ujërat territoriale qipriote”, sipas një komunikate të zyrës së kryeministrit grek, Kyriakos Mitsotakis...

Greqi, Athina dhe Nikozia dënojnë shpimet turke për hidrokarbure

para 3 muajve - BalkanWeb

Krerët grekë dhe qipriotë dënuan sot në Athinë shpimet e jashtëligjshme turke në lindje të Mesdheut dhe bënë sërish thirrje për bisedime për të zgjidhur problemin e vazhduar të ndarjes së ishullit të Qipros....

Athina dhe Nikozia dënojnë shpimet turke për hidrokarbure

para 3 muajve - Sinjali

Krerët grekë dhe qipriotë kanë dënuar sot në Athinë, shpimet që i cilësojnë të jashtëligjshme turke në lindje të Mesdheut dhe bënë sërish thirrje për bisedime për të zgjidhur problemin e vazhduar të ndarjes...

GREQI – Athina dhe Nikozia dënojnë shpimet turke për hidrokarbure

para 3 muajve - Medial

ATHINË, 10 shtator /MEDIAL-AFP/ – Krerët grekë dhe qipriotë dënuan sot në Athinë shpimet e jashtëligjshme turke në lindje të Mesdheut dhe bënë sërish thirrje për bisedime për të zgjidhur problemin e vazhduar...

​Athina dhe Nikozia dënojnë shpimet turke për hidrokarbure

para 3 muajve - KosovaPress

“Dy krerët shprehën shqetësimet e tyre për sa i përket aktiviteteve të jashtëligjshme të Turqisë në ujërat territoriale qipriote”, sipas një komunikate të zyrës së kryeministrit grek, Kyriakos Mitsotakis...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK