http://kariera.mk

Trump: Talebanët dëshironin të tregonin forcën e tyre, por treguan dobësinë

para 11 muajve - Zhurnal

Presidenti amerikan, Donald Trump premtoi sot sërish se do të intensifikojë luftimet kundër talebanëve në Afganistan pas anulimit të shtunën të një takimi me përfaqësuesit e këtyre të fundit për të arritur ...

Trump: Talebanët dëshironin të tregonin forcën e tyre, por treguan dobësinë

para 11 muajve - Alsat-M

Presidenti amerikan, Donald Trump premtoi sot sërish se do të intensifikojë luftimet kundër talebanëve në Afganistan pas anulimit të shtunën të një takimi me përfaqësuesit e këtyre të fundit për të arritur...

11 shtatori, Trump: Kush Sul.mon Amerikën do goditet ashpër!

para 11 muajve - Medial

Lexime: 5 Me rastin e 18-vjetorit të sulmeve të 11 Shtatorit, presidenti Donald Trump ka paralajmëruar armiqtë e Shteteve të Bashkuara se do të përballen me një forcë të paparë më parë nëse i bëjnë keq...

11 shtatori, Trump: Kush Sul.mon Amerikën do g.oditet ashpër!

para 11 muajve - Tetova1

Me rastin e 18-vjetorit të s.ulmeve të 11 Shtatorit, presidenti Donald Trump ka paralajmëruar ar.miqtë e Shteteve të Bashkuara se do të pë.rballen me një for.cë të paparë më parë nëse i bëjnë keq Amerikës....

Trump premton intensifikimin e luftimeve kundër talebanëve

para 11 muajve - Periskopi

Presidenti amerikan, Donald Trump premtoi sot sërish se do të intensifikojë luftimet kundër talebanëve në Afganistan pas anulimit të shtunën të një takimi me përfaqësuesit e këtyre të fundit për të arritur...

VIDEO/ 18 vjet nga sulmet terroriste, SHBA kujton përvjetorin e 11 shtatorit

para 11 muajve - Gazeta Tema

Amerikanët po shënojnë të mërkurën 18 vjetorin e sulmeve terroriste të 11 shtatorit të vitit 2001, që lanë pas vetes rreth 3 mijë të vrarë në New York, Virginia dhe në Pennsylvania. Presidenti Donald Trump,...

Trump premton intensifikimin e luftimeve kundër talebanëve

para 11 muajve - KosovaPress

“Gjatë katër ditëve të fundit, ne kemi goditur armikun tonë më fuqishëm nga se kemi bërë ndonjëherë dhe kjo do të vazhdojë”, theksoi Trump gjatë një ceremonie në Pentagon, 18 vite pas atentateve të 11...

AMERIKANËT SHËNOJNË PËRVJETORIN E SULMEVE TË 11 SHTATORIT

para 11 muajve - Klan Macedonia

Amerikanët po shënojnë të mërkurën 18 vjetorin e sulmeve terroriste të 11 shtatorit të vitit 2001, që lanë pas vetes rreth 3 mijë të vrarë në New York, Virginia dhe në Pennsylvania. Presidenti Donald Trump,...

Trump përkujton 11 Shtatorin: Nuk i harrojmë kurrë heronjtë

para 11 muajve - Lexo

Në Ditën e Patriotëve, ne përkujtojmë solemnisht pothuajse 3 000 njerëzit që humbën jetën në 11 shtator 2001. Me mirënjohje, ne nderojmë punonjësit e ndihmës së parë, pjesëtarët e patundur të ushtrisë...

Amerikanët shënojnë përvjetorin e sulmeve të 11 shtatorit

para 11 muajve - Illyria

Amerikanët po shënojnë të mërkurën 18 vjetorin e sulmeve terroriste të 11 shtatorit të vitit 2001, që lanë pas vetes rreth 3 mijë të vrarë në New York, Virginia dhe në Pennsylvania. Presidenti Donald Trump,...

Amerikanët shënojnë përvjetorin e sulmeve të 11 shtatorit

para 11 muajve - Zëri i Amerikës

Amerikanët po shënojnë të mërkurën 18 vjetorin e sulmeve terroriste të 11 shtatorit të vitit 2001, që lanë pas vetes rreth 3 mijë të vrarë në New York, Virginia dhe në Pennsylvania. Presidenti Donald Trump,...

SHBA përkujton Sul.met e 11 Shtatorit

para 11 muajve - Medial

Lexime: 3 18 vjet pas sulmit të rëndë terrorist, Shtetet e Bashkuara të Amerikës përkujtojnë 11 Shtatorin dhe rreth 3 mijë viktimat. Të afërmit e viktimave do të mblidhen në Ground Zero, ndërsa presidenti...

SHBA përkujton sulmet e 11 Shtatorit

para 11 muajve - Shenja

18 vjet pas sulmit të rëndë terrorist, Shtetet e Bashkuara të Amerikës përkujtojnë 11 Shtatorin dhe rreth 3 mijë viktimat. Të afërmit e viktimave do të mblidhen në Ground Zero, ndërsa presidenti amerikan...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK