http://kariera.mk

Njihuni me Apple Watch 5, ora e re e mençur e kompanisë

para 10 muajve - Insajderi

Apple Watch Series 4 e vitit të kaluar përfaqësoi një ndryshim disi të madh në formacionin Apple Watch. Pajisja erdhi me një dizajn më të modifikuar, ku ofroi një ekran më të madh. Nëse po shpresonit për...

Ja veçantia e ekranit të ri të gjeneratës së 5-të të Apple Watch

para 10 muajve - Shekulli

Së fundi ofrohen dy modele prej titaniumi dhe një model prej qeramike. Apple gjithashtu ka vendosur të rifreskojë edicionet speciale me Nike dhe Hermes. Apple prezantoi të Marten disa modele të reja të...

Gjenerata e 5-të e Apple Watch ka ekran që rri gjithë ditën ndezur

para 10 muajve - Zhurnal

Apple prezantoi të Marten disa modele të reja të Apple Watch. Gjenerata e 5-të e Apple Watch me ekran që rri gjithnjë ndezur. Ajo duket identike me Apple Watch Series 4. Ora inteligjente automatikisht...

Gjenerata e 5-të e Apple Watch ka ekran që rri gjithë ditën ndezur

para 10 muajve - Medial

Apple prezantoi të Marten disa modele të reja të Apple Watch. Gjenerata e 5-të e Apple Watch me ekran që rri gjithnjë ndezur. Ajo duket identike me Apple Watch Series 4. Ora inteligjente automatikisht...

Njihuni me Apple Watch 5, ora e re e mençur e kompanisë

para 10 muajve - InfoMagazin

Apple Watch Series 4 e vitit të kaluar përfaqësoi një ndryshim disi të madh në formacionin Apple Watch. Pajisja erdhi me një dizajn më të modifikuar, ku ofroi një ekran më të madh. Nëse po shpresonit për...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK