http://kariera.mk

Sulmet e 11 shtatorit në SHBA, ndërpriten protestat në Hong Kong

para 6 muajve - Opinion

Aktivistët e Hong Kongut kanë ndalur protestat të mërkurën për të përkujtuar sulmet e 11 shtatorit të vitit 2001 në Shtetet e Bashkuara dhe kanë dënuar raportimet e të përditshmes shtetërore kineze, China...

Ndalen protestat në Hong Kong në përkujtim të sulmeve të 11 shtatorit

para 6 muajve - Gazeta Express

Aktivistët e Hong Kongut kanë ndalur protestat të mërkurën për të përkujtuar sulmet e 11 shtatorit të vitit 2001 në Shtetet e Bashkuara dhe kanë dënuar raportimet e të përditshmes shtetërore kineze, China...

Ndalen protestat në Hong Kong në përkujtim të sulmeve të 11 shtatorit

para 6 muajve - Zhurnal

Aktivistët e Hong Kongut kanë ndalur protestat të mërkurën për të përkujtuar sulmet e 11 shtatorit të vitit 2001 në Shtetet e Bashkuara dhe kanë dënuar raportimet e të përditshmes shtetërore kineze, China...

Ndalen protestat në Hong Kong për nder të një kauze të veçantë

para 6 muajve - TV21

Aktivistët e Hong Kongut kanë ndalur protestat të mërkurën për të përkujtuar sulmet e 11 shtatorit të vitit 2001 në Shtetet e Bashkuara dhe kanë dënuar raportimet e të përditshmes shtetërore kineze, China...

Ndalen protestat në Hong Kong në përkujtim të sulmeve të 11 shtatorit

para 6 muajve - Insajderi

Aktivistët e Hong Kongut kanë ndalur protestat të mërkurën për të përkujtuar sulmet e 11 shtatorit të vitit 2001 në Shtetet e Bashkuara dhe kanë dënuar raportimet e të përditshmes shtetërore kineze, China...

Hong Kong ndalen protestat në përkujtim të sulmeve të 11 shtatorit

para 6 muajve - Vizion Plus

Aktivistët e Hong Kongut kanë ndalur protestat të mërkurën për të përkujtuar sulmet e 11 shtatorit të vitit 2001 në Shtetet e Bashkuara dhe kanë dënuar raportimet e të përditshmes shtetërore kineze, China...

Janë ndalur protestat në Hong Kong në përkujtim të sulmeve të 11 shtatorit

para 6 muajve - Portalb

Aktivistët e Hong Kongut kanë ndalur protestat të mërkurën për të përkujtuar sulmet e 11 shtatorit të vitit 2001 në Shtetet e Bashkuara dhe kanë dënuar raportimet e të përditshmes shtetërore kineze, China...

Ndalen protestat në Hong Kong në përkujtim të sulmeve të 11 shtatorit

para 6 muajve - Klan Kosova

Aktivistët e Hong Kongut kanë ndalur protestat të mërkurën për të përkujtuar sulmet e 11 shtatorit të vitit 2001 në Shtetet e Bashkuara dhe kanë dënuar raportimet e të përditshmes shtetërore kineze, China...

Sulmet e 11 shtatorit, ndalen protestat në Hong Kong

para 6 muajve - Alsat-M

Aktivistët e Hong Kongut kanë ndalur protestat të mërkurën për të përkujtuar sulmet e 11 shtatorit të vitit 2001 në Shtetet e Bashkuara dhe kanë dënuar raportimet e të përditshmes shtetërore kineze, China...

Ndalen protestat në Hong Kong për nder të një kauze të veçantë

para 6 muajve - RTV 21

Hong Kongu është përfshirë për muaj nga protestat Aktivistët e Hong Kongut kanë ndalur protestat të mërkurën për të përkujtuar sulmet e 11 shtatorit të vitit 2001 në Shtetet e Bashkuara dhe kanë dënuar...

Ndalen protestat në Hong Kong në përkujtim të sulmeve të 11 shtatorit

para 6 muajve - Koha.net

Aktivistët e Hong Kongut kanë ndalur protestat të mërkurën për të përkujtuar sulmet e 11 shtatorit të vitit 2001 në Shtetet e Bashkuara dhe kanë dënuar raportimet e të përditshmes shtetërore kineze, China...

Ndalen protestat në Hong Kong për një kauzë të veçantë

para 6 muajve - RTV 21

Hong Kongu është përfshirë për muaj nga protestat Aktivistët e Hong Kongut kanë ndalur protestat të mërkurën për të përkujtuar sulmet e 11 shtatorit të vitit 2001 në Shtetet e Bashkuara dhe kanë dënuar...

Ndalen protestat në Hong Kong në përkujtim të sulmeve të 11 shtatorit

para 6 muajve - Evropa e Lirë

Aktivistët e Hong Kongut kanë ndalur protestat të mërkurën për të përkujtuar sulmet e 11 shtatorit të vitit 2001 në Shtetet e Bashkuara dhe kanë dënuar raportimet e të përditshmes shtetërore kineze, China...

Ndalen protestat në Hong Kong në përkujtim të sulmeve të 11 shtatorit

para 6 muajve - Epoka e Re

Aktivistët e Hong Kongut kanë ndalur protestat të mërkurën për të përkujtuar sulmet e 11 shtatorit të vitit 2001 në Shtetet e Bashkuara dhe kanë dënuar raportimet e të përditshmes shtetërore kineze, China...

Ndalen protestat në Hong Kong në përkujtim të sulmeve të 11 shtatorit

para 6 muajve - Arbresh

Aktivistët e Hong Kongut kanë ndalur protestat të mërkurën për të përkujtuar sulmet e 11 shtatorit të vitit 2001 në Shtetet e Bashkuara dhe kanë dënuar raportimet e të përditshmes shtetërore kineze, China...

40 për qind më pak turistë vizitojnë Hong Kongun në gusht

para 6 muajve - KosovaPress

Kjo, sipas Reuters, do të thotë se protestat antiqeveritare që kanë vazhduar në Hong Kong për muaj të tërë kanë shkaktuar dëme për sektorin e turizmit. Shkalla e mbushjes së hoteleve në disa vende është...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK