http://kariera.mk

Shekerinska: Treguam në vepër se se askush më nuk është mbi ligjin

para 5 muajve - Aktuale

Si Qeveri thamë dhe treguam në vepër se askush më nuk është mbi ligjin, se ligjet vlejnë për të gjithë dhe se secili duhet t’i respektojë institucionet dhe ligjet. Puna kyçe është që t’i lëmë institucionet...

Shekerinska: Treguam në vepër se se askush më nuk është mbi ligjin

para 5 muajve - Zhurnal

Shkup, 11 shtator – Si Qeveri thamë dhe treguam në vepër se askush më nuk është mbi ligjin, se ligjet vlejnë për të gjithë dhe se secili duhet t’i respektojë institucionet dhe ligjet. Puna kyçe është...

Shekerinska: Qeveria është për ligj të ri, opozita për amnisti

para 5 muajve - Portalb

Radmilla Shekerinska, Ministrja e mbrojtjes së Maqedonisë së Veriut ishte në takim me homologun rumun, Gabriel-Beniamin Lesh, ku pas takimit foli edhe për takimin Zaev-Mickoski që u zhvillua dje, transmeton...

Shekerinska: Treguam në vepër se se askush më nuk është mbi ligjin

para 5 muajve - Zhurnal

Shkup, 11 shtator – Zhurnal.mk – Si Qeveri thamë dhe treguam në vepër se askush më nuk është mbi ligjin, se ligjet vlejnë për të gjithë dhe se secili duhet t’i respektojë institucionet dhe ligjet. Puna...

Shekerinska: Treguam në vepër se se askush më nuk është mbi ligjin

para 5 muajve - Tetova Sot

Si Qeveri thamë dhe treguam në vepër se askush më nuk është mbi ligjin, se ligjet vlejnë për të gjithë dhe se secili duhet t’i respektojë institucionet dhe ligjet. Puna kyçe është që t’i lëmë institucionet...

Shekerinska: Treguam në vepër se se askush më nuk është mbi ligjin

para 5 muajve - Medial

Shkup, 11 shtator 2019 (MEDIAL) – Si Qeveri thamë dhe treguam në vepër se askush më nuk është mbi ligjin, se ligjet vlejnë për të gjithë dhe se secili duhet t’i respektojë institucionet dhe ligjet. Puna...

Shekerinska: Treguam në vepër se se askush më nuk është mbi ligjin

para 5 muajve - Republika

Si Qeveri thamë dhe treguam në vepër se askush më nuk është mbi ligjin, se ligjet vlejnë për të gjithë dhe se secili duhet t’i respektojë institucionet dhe ligjet. Puna kyçe është që t’i lëmë institucionet...

Sheqerinska: Maqedonia asnjëherë nuk do të kthehet në regjimin e qeverisë së kaluar

para 5 muajve - Fol

Zëvendësministrja dhe ministrja e Mbrojtjes, Radmilla Sheqerinska sot tha se “si Qeveri treguam me vepra se askush tashmë nuk është mbi ligjin, se ligjet vlejnë për të gjithë dhe secili duhet t’i respektojë...

Sheqerinska: Treguam me vepra se askush nuk është mbi ligjin

para 5 muajve - Arbresh

Zëvendësministrja dhe ministrja e Mbrojtjes, Radmilla Sheqerinska sot tha se “si Qeveri treguam me vepra se askush tashmë nuk është mbi ligjin, se ligjet vlejnë për të gjithë dhe secili duhet t’i respektojë...

Edhe pas 7 orë bisedë marrëveshje rreth ndryshimit të ligjit të PP-së dështoi!

para 5 muajve - Zhurnal

Shkup, 11 shtator, Zhurnal.mk – Takimi i mbrëmshëm mes liderit të LSDM-së, Zoran Zaev dhe VMRO-DPMNE-së dhe Hristijan Mickovski dhe ekipet e tyre rreth ndryshimeve në Ligjin për Prokurorinë Publike i cili...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK