http://kariera.mk

Presidenti Meta uron Ministrin e sapo emëruar Italian Enzo Amendola

para 10 muajve - Gazeta Telegraf

Presidenti Meta me anë të një postimi në rrjetin social twitter ka uruar Ministrin e sapo emëruar Italian Enzo Amendola Ja postimi i tij i plotë:

Meta, mesazh ministrit për Europën në qeverinë e re të Italisë: Mik i Shqipërisë

para 10 muajve - Top Channel

Presidenti Ilir Meta i ka dërguar nj mesazh urimi ministrit për Europën në qeverinë e re të Italisë Vincenzo Amendola. Nëpërmjet një postimi në Twitter, kreu i shtetit shqiptar tha se zoti Amendola është...

Meta uron ministrin italian: Mik i shkëlqyer i Shqipërisë, mbështetës i fortë i integrimit

para 10 muajve - BalkanWeb

Presidenti Ilir Meta ka zhvilluar sot një takim me ministrin për Evropën në qeverinë e re të Italisë, Enzo Amendola. Duke e uruar për punën e re, Kreu i Shtetit Shqiptar thekson se Amendola është një mik...

Meta, mesazh ministrit për Europën në qeverinë e re të Italisë: Mik i Shqipërisë

para 10 muajve - Klan Kosova

Presidenti Ilir Meta i ka dërguar nj mesazh urimi ministrit për Europën në qeverinë e re të Italisë Vincenzo Amendola. Nëpërmjet një postimi në Twitter, kreu i shtetit shqiptar tha se zoti Amendola është...

Meta uron ministrin italian: Amendola një mbështetës i së ardhmes tonë europiane

para 10 muajve - Vizion Plus

Presidenti Ilir Meta ka uruar ministrin e ri të Europës në qeverinë italiane, Enzo Amendola. Në një postim në Twitter, kreu i shtetit shprehet se Amendola është një mik i shkëlqyer i Shqipërisë dhe se...

Presidenti Meta uron ministrin italian: Amendola mik i shkëlqyer i Shqipërisë…

para 10 muajve - Standard

Presidenti Ilir Meta ka uruar ministrin për Evropën në qeverinë e re të Italisë, Enzo Amendola, teksa ka shpërndarë një foto në ‘Twitter’, ku shfaqet duke shtrënguar duart me të. Kreu i Shtetit Shqiptar...

Presidenti Meta takon ministrin për Europën në qeverinë e re të Italisë

para 10 muajve - Koha Jone

Presidenti Ilir Meta ka zhvilluar një takim me ministrin për Europën në qeverinë e re të Italisë, Enzo Amendola. Kreu i shtetit, ndërsa poston një foto me Amendolan dhe e uron atë për detyrën e re si minsitër,...

Presidenti uron ministrin italian për BE, Amendola

para 10 muajve - Koha Jone

Presidenti Ilir Meta i ka dërguar nj mesazh urimi ministrit për Europën në qeverinë e re të Italisë Vincenzo Amendola. Nëpërmjet një postimi në Twitter, kreu i shtetit shqiptar tha se zoti Amendola është...

Presidenti Meta uron ministrin italian: Amendola mik i shkëlqyer, mbështetës i Shqipërisë…

para 10 muajve - Standard

Presidenti Ilir Meta ka uruar ministrin për Evropën në qeverinë e re të Italisë, Enzo Amendola, teksa ka shpërndarë një foto në ‘Twitter’, ku shfaqet duke shtrënguar duart me të. Kreu i Shtetit Shqiptar...

Meta, mesazh ministrit për Europën në qeverinë e re të Italisë: Mik i Shqipërisë

para 10 muajve - Arbresh

Presidenti Ilir Meta i ka dërguar nj mesazh urimi ministrit për Europën në qeverinë e re të Italisë Vincenzo Amendola. Nëpërmjet një postimi në Twitter, kreu i shtetit shqiptar tha se zoti Amendola është...

Meta, mesazh ministrit për Europën në qeverinë e re të Italisë: Mik i Shqipërisë

para 10 muajve - Ekonomia Online

Presidenti Ilir Meta i ka dërguar nj mesazh urimi ministrit për Europën në qeverinë e re të Italisë Vincenzo Amendola.Nëpërmjet një postimi në Twitter, kreu i shtetit shqiptar tha se zoti Amendola është...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK