http://kariera.mk

Presidenti thumbon Kryeministrin: Jam nga vendi i rakisë dhe jo shampanjës!

para 5 muajve - Koha Jone

Kreu i shtetit ndër të tjera sonte në konferencën e shtypit nuk kurseu as batutat , ku theksoi se ai vjen nga vendi i rakisë dhe nuk ka arsye t’i trembet gotës së shampanjës. “Presidenti i republikës ka...

“Presidenti është nga vendi i rakisë, nuk i trembet…”, Meta dërgon mesazhe të koduara

para 5 muajve - Gazeta Express

P residenti i Republikës, Ilir Meta thotë se sipas mazhorancës dhe opozitës, Shqipërisë do t’i hapen negociatat më 18 qershor, duke nënvizuar se Presidentit i ka mbetur vetëm shampanja. Meta tha se ishte...

Negociata PS-PD, Meta: Të gjithë po takohen më 18 tetor të lumtur, presidentit vetëm shampanja i ka mbetur

para 5 muajve - Top Channel

Pas përfundimit të takimeve të delegacionit të Venecias, nga ku pritet një rezultat përfundimtar, presidenti i Republikës, Ilir Meta doli në një konferencë për shtyp me mediat. Përgjatë bisedimit në fjalë,...

“Presidentin e keni nga vendi i rakisë, s’i tremben as shampanjës”, Meta flet për negociatat: Çfarë pres

para 5 muajve - BalkanWeb

Presidenti i Republikës, Ilir Meta foli për procesin e hapjes së negociatave, ndërsa tha se ndihet mirë kur dëgjon lajme të mira nga të dyja palët politike në Shqipëri. Ai theksoi se para se të nisë festa,...

Meta: Presidentin e keni nga vendi i rakisë, nuk ka si ti trembet shampanjës

para 5 muajve - Vizion Plus

Hapja e negociatave ka qenë një tjetër temë diskutimi, në konferencën e kreut të shtetit këtë të mërkurë. Kreu i shtetit është shprehur se  ndihet mirë kur dëgjon lajme të mira nga të dyja palët politike...

Meta: Presidentin e keni nga vendi i rakisë, nuk ka si ti trembet shampanjës

para 5 muajve - Medial

Hapja e negociatave ka qenë një tjetër temë diskutimi, në konferencën e kreut të shtetit këtë të mërkurë. Kreu i shtetit është shprehur se  ndihet mirë kur dëgjon lajme të mira nga të dyja palët politike...

“Presidentin e keni nga vendi i rakisë, s’i trembem as shampanjës”, Meta flet për negociatat: Çfarë pres

para 5 muajve - Medial

Presidenti i Republikës, Ilir Meta foli për procesin e hapjes së negociatave, ndërsa tha se ndihet mirë kur dëgjon lajme të mira nga të dyja palët politike në Shqipëri. Ai theksoi se para se të nisë festa,...

"Jam nga vendi i rakisë, nuk i trembem as shampanjës”, Meta nuk përmbahet, flet për 18 tetorin: Kënaqësi që dëgjojmë nga PD që do të çelen negociatat

para 5 muajve - Sot News

Presidenti Ilir Meta në një konferencë për mediat ka bërë me dije se është i gatshëm që të festojë në 18 tetor për hapjen e negociatave, por shtoi se nuk është i bindur që do kemi një përgjigje pozitive....

Negociatat, Meta mesazh Ramës e Bashës: Vij nga vendi i rakisë, nuk e hap shampanjën para kohe

para 5 muajve - Standard

Në konferencën për shtyp, Presidenti Meta preku temën e integrimit dhe perkatesisht të negociatave. Ne qëndrimin e tij Meta nuk nguroi të nënvizonte me jo pak ironi mesazhet pozitive qe po percillen jo...

Meta tallet me 85%-in e Bashës: Mos bëj bajram me mend! Unë vij nga vendi i rakisë, nuk i trembem shampanjës

para 5 muajve - Lexo

Presidenti Ilir Meta nuk la pa thumbuar deklaratën e opozitës se me zgjedhjet e 30 qershorit rrëmbeu 85% të mbështetjes popullore. Ai tha se askush nuk duhet gëzuar para kohe përderisa nuk është faktike...

Meta i bindur se nuk shkarkohet: Nuk trembem, presidentin e keni nga vendi i rakisë

para 5 muajve - Periskopi

Presidenti i  Shqipërisë, Ilir Meta thotë se sipas mazhorancës dhe opozitës, Shqipërisë do t’i hapen negociatat më 18 qershor, duke nënvizuar se Presidentit i ka mbetur vetëm shampanja. Ndër të tjera,...

Rakipllari: Rama iu tha deputetëve të bëhen gati për zgjedhje. Me Metën…

para 5 muajve - Derveni

Kjo e hënë nisi vrullshëm në aspektin politik, pasi Presidenti Ilir Meta doli përpara Komisionit Hetimor, të ngritur për shkarkimin e tij.  Përpara komisionit parlamentar që po heton aktet e tij mbi zgjedhjet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK