http://kariera.mk

Babai shqiptar godet me sëpatë vajzën e tij

para 11 muajve - Insajderi

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një fshat të Vlorës, ku babai ka goditur me sëpatë vajzën e tij. Policia sapo është njoftuar për ngjarjen dhe ka shkuar drejt fshatit Gumenicë. Pritet të mësohen detaje...

Tronditet Vlora, burri qëllon me sëpatë nënë e bijë

para 11 muajve - Gazeta Express

Nje ngjarja e rende ka tronditur qytetit e Vlores, ndersa raportohet se nje burre ka qelluar me sepate dy familjaret e tij, vajzen e xhaxhait dhe nusen e xhaxhait. Ngjarja ka ndodhur ne Gumenice te Vlores,...

Goditi me sëpatë vajzën dhe gruan e xhaxhait, kapet i riu në Vlorë

para 11 muajve - BalkanWeb

Pas ngjarjes së rëndë në Vlorë ku një i ri goditi me sëpatë vajzën dhe bashkëshorten e xhaxhait është shoqëruar në polici.  Sipas bluve të Vlorës, ngjarja ka ndodhur për motive të dobëta, ndërkohë vijon...

Kapet i riu që goditi me sëpatë vajzën dhe gruan e xhaxhait

para 11 muajve - Vizion Plus

Policia e Vlorës ka bërë të mundur ndalimin e 27 vjeçarit  M.Ç, autori që qëlloi me bishtin e sëpatës nusen dhe vajzën e xhaxhait. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të mërkure në fshatin Gumenicë e Vjetër...

Goditi vajzën dhe bashkëshorten e xhaxhait të tij, arrestohet

para 11 muajve - RTV 21

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Gumenicë të Vlorës Pas një konflikti, M.Ç, ka goditur me sende të forta vajzën dhe bashkëshorten e xhaxhait të tij, të cilat janë transportuar për në spital pa...

E RËNDË në Vlorë, babai godet me sëpatë vajzën e tij

para 11 muajve - Gazeta Express

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një fshat të Vlorës, ku babai ka goditur me sëpatë vajzën e tij. Policia sapo është njoftuar për ngjarjen dhe ka shkuar drejt fshatit Gumenicë. Pritet të mësohen detaje...

E FUNDIT/ Goditi me sëpatë vajzën dhe nusen e xhaxhait, arrestohet 27-vjeçari

para 11 muajve - Albeu

Policia e Vlorës ka bërë ndalimin e një shtetasi në fshatin Gumenicë i cili qëlloi me sëpatë gruan dhe vajzën e xhaxhait të tij. I ndaluari është shtetasi M. Ç, 27 vjeç, ndërsa vajza dhe gruaja janë dërguar...

LAJM I FUNDIT/ E rëndë në Vlorë, burri godet me sëpatë të afërmet e tij

para 11 muajve - BalkanWeb

Një ngjarje e rëndë ka tronditur mbrëmjen e sotme qytetin e Vlorës. “BalkanWeb” mëson se një burrë ka goditur me sëpatë  të afërmet e tij, ndërsa ende nuk ka detaje për gjendjen e tyre shëndetësore. Ngjarja...

"Goditi me sëpatë vajzën dhe gruan e xhaxhait", policia nxjerr detajet e rënda

para 11 muajve - Sot News

Pas ngjarjes së rëndë në Vlorë ku një i ri goditi me sëpatë vajzën dhe bashkëshorten e xhaxhait, policia ka arrestuar dhe shoqëruar autorin në ambientet e komisariatit. Sipas bluve të Vlorës, ngjarja ka...

Goditi me sëpatë vajzën dhe gruan e xhaxhait, kapet i riu në Vlorë

para 11 muajve - Medial

VLORË Pas ngjarjes së rëndë në Vlorë ku një i ri goditi me sëpatë vajzën dhe bashkëshorten e xhaxhait, policia ka arrestuar dhe shoqëruar autorin në ambientet e komisariatit. Sipas bluve të Vlorës, ngjarja...

Vlorë/ Goditi me sëpatë vajzën dhe gruan e xhaxhait, kapet 27-vjeçari

para 11 muajve - Shekulli

Një ngjarje e rëndë ka tronditur mbrëmjen e sotme qytetin bregdetar të Vlorës. Sipas raportimeve mësohet se një burrë ka qëlluar me sëpatë dy familjaret e tij, vajzën e xhaxhait dhe nusen e xhaxhait. Ngjarja...

Goditi me sëpatë dy të afërmet e tij, arrestohet autori

para 11 muajve - Opinion

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Gumenicë të Vlorës. Mësohet se një konflikt mes xhaxhait dhe nipit ka degjeneruar deri në përdorimin e sëpatës. Pas konfliktit me xhaxhain, gruaja e tij...

Djali godet me sëpatë dy të afërmet e tij

para 11 muajve - Opinion

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Gumenicë të Vlorës. Mësohet se një konflikt mes xhaxhait dhe nipit ka degjeneruar deri në përdorimin e sëpatës. Pas konfliktit me xhaxhain, gruaja e tij...

E FUNDIT/ Ngjarja e rëndë në Vlorë, Policia jep detaje

para 11 muajve - Albeu

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në fshatin Gumenisë të Vlorës, ku një burrë ka godityur me bishtin e sëpatës gruan e xhaxhait dhe vajzën e xhaxhait pas një konflikti arsyet e të cilit nuk...

Qëllon me bishtin e sepatës nusen dhe vajzën e xhaxhait

para 11 muajve - Vizion Plus

Një person në Vlorë pas një konflikti për motive të dobëta ka qëlluar me bishtin e sëpatës nusen dhe vajzën e xhaxhait. Ngjarja ka ndodhur në një fshat të thellë të Selenicës në Vlorë, ku një shtetas ka...

E rëndë në Vlorë, burri godet me sëpatë të afërmet e tij. Dyshimet e para

para 11 muajve - Medial

VLORË Një ngjarje e rëndë ka tronditur mbrëmjen e sotme qytetin e Vlorës. “BalkanWeb” mëson se një burrë ka goditur me sëpatë  të afërmet e tij. Burime paraprake raportojnë se të plagosurat janë jashtë...

Dalin të tjera detaje tronditëse nga Vlora, burri godet me sëpatë të afërmet e tij

para 11 muajve - Sot News

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në fshatin Gumenisë të Vlorës, ku një burrë ka goditur me bishtin e sëpatës gruan e xhaxhait dhe vajzën e xhaxhait pas një konflikti arsyet e të cilit nuk...

Tragjike në Vlorë/ Burri godet me sëpatë të afërmet e tij

para 11 muajve - Shekulli

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur orët e fundit në fshatin Gumenicë të Vlorës. Në informacionet paraprake mësohet se një burr ka goditur me sëpatëtë afërmet e tij. Ende nuk ka informacion mbi gjendjen e personave...

Dy gra goditen me sëpatë nga një i afërm

para 11 muajve - Sinjali

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Gumenicë të Vlorës, ku një burrë ka goditur me bishtin e sëpatës dy të afërmet e tij. Lajmi u raportua pasditen e kësaj të mërkure, rreth orës 19:30, ndërsa mësohet...

E FUNDIT/ Tragjike, burri godet me sëpatë gruan dhe vajzën

para 11 muajve - Albeu

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në fshatin Gumenisë të Vlorës, ku një burrë ka goditur me sëpatë gruan dhe vajzën e tij. Policia sapo është njoftuar për ngjarjen dhe ka shkuar drejt fshatit...

LAJM I FUNDIT/ E rëndë në Vlorë, burri godet me sëpatë të afërmet e tij

para 11 muajve - Medial

VLORË Një ngjarje e rëndë ka tronditur mbrëmjen e sotme qytetin e Vlorës. “BalkanWeb” mëson se një burrë ka goditur me sëpatë  të afërmet e tij, ndërsa ende nuk ka detaje për gjendjen e tyre shëndetësore....

Tronditet opinioni publik/ Babai godet më sëpatë vajzën dhe bashkëshorten

para 11 muajve - Standard

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në orët e fundit në fshatin Gumenicë të Vlorës. Babai ka goditur me sëpatë fillimisht vajzën dhe më pas gruan e tij. Nuk ka ende informacion mbi gjendjen e personave të lënduar...

Tragjike në Vlorë/ Babai godet me sëpatë vajzën dhe gruan

para 11 muajve - Shekulli

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur orët e fundit në fshatin Gumenicë të Vlorës. Në informacionet paraprake mësohet se babai ka goditur me sëpatë vajzën e tij dhe më pas bashkëshorten. Ende nuk ka informacion...

E rëndë në Vlorë: Babai godet me sëpatë vajzën dhe bashkëshorten

para 11 muajve - Gazeta Tema

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e së mërkurës në Gumenicë të Vlorës. Një burrë ka goditur me sëpatë vajzën dhe bashkëshorten e tij. Nënë e bijë janë jashtë rrezikut për jetën.

Babai godet me sëpatë vajzën dhe bashkëshorten

para 11 muajve - Koha Jone

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një fshat të Vlorës, ku babai ka goditur me sëpatë vajzën dhe bashkëshorten. Policia sapo është njoftuar për ngjarjen dhe ka shkuar drejt fshatit Gumenicë. Pritet të mësohen...

Horror në Vlorë, babai godet me sëpatë vajzën e tij

para 11 muajve - Sot News

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një fshat të Vlorës, ku babai ka goditur me sëpatë vajzën e tij. Policia sapo është njoftuar për ngjarjen dhe ka shkuar drejt fshatit Gumenicë. Pritet të mësohen detaje...

Babai godet me sëpatë vajzën e tij

para 11 muajve - Koha Jone

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një fshat të Vlorës, ku babai ka goditur me sëpatë vajzën e tij. Policia sapo është njoftuar për ngjarjen dhe ka shkuar drejt fshatit Gumenicë. Pritet të mësohen detaje...

“Goditi me sëpatë vajzën dhe gruan e xhaxhait”, policia nxjerr detajet e rënda

para 11 muajve - Arbresh

Pas ngjarjes së rëndë në Vlorë ku një i ri goditi me sëpatë vajzën dhe bashkëshorten e xhaxhait, policia ka arrestuar dhe shoqëruar autorin në ambientet e komisariatit. Sipas bluve të Vlorës, ngjarja ka...

E tmerrshme: Babai godet me sëpatë vajzën e tij në Vlorë

para 11 muajve - Periskopi

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një fshat të Vlorës, ku babai ka goditur me sëpatë vajzën e tij. Policia sapo është njoftuar për ngjarjen dhe ka shkuar drejt fshatit Gumenicë. Pritet të mësohen detaje...

Tronditet Vlora, burri qëllon me sëpatë dy gra

para 11 muajve - Sovrani

Nje ngjarja e rende ka tronditur qytetit e Vlores, ndersa raportohet se nje burre ka qelluar me sepate dy gra. Ngjarja ka ndodhur ne Gumenice te Vlores, ndersa ende nuk dihet shkaqet. Facebook Twitter Google Plus

Ngjarje e rëndë në Vlorë, babai godet me sëpatë vajzën dhe gruan

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në orët e fundit në fshatin Gumenicë të Vlorës. Babai ka goditur me sëpatë fillimisht vajzën dhe më pas gruan e tij. Nuk ka ende informacion mbi gjendjen e personave të lënduar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK