http://kariera.mk

Meta: Nëse marrim datë më 18 tetor do ta dekoroj Ramën

para 5 muajve - Koha.mk

Tiranë, 11 shtator – Presidenti shqiptar  Ilir Meta deklaroi në një konferencë për shtyp të mbajtur vonë pasdite duke u ndalur në datën 18 tetor, si datë të rëndësishme për Shqipërinë në rrugën drejt BE-së...

Meta: Rama e Basha fajtor për negociatat, unë nuk largohem!

para 5 muajve - Medial

Presidenti i Republikes Ilir Meta do të shkojë personalisht në 11 tetor në komisionin e Venecias në seancën ku do të miratohet opinioni për kushtetutshmërinë e anullimin e datës së zgjedhjeve të 30 qershorit....

Meta: Nëse çelen negociatat Ramës do t’i jap “Urdhrin e Skënderbeut”

para 5 muajve - Portalb

Presidenti i Republikës bëri premtimin se nëse në datën 18 tetor do të hapen negociatat, kryeministrit Edi Rama do t’i japë dekoratën “Urdhri i Skënderbeut”, transmeton OraNews . Me nota humori dhe ironie,...

Meta: Rama e Basha fajtor për negociatat, unë nuk largohem!

para 5 muajve - Vizion Plus

Presidenti i Republikes Ilir Meta do të shkojë personalisht në 11 tetor në komisionin e Venecias në seancën ku do të miratohet opinioni për kushtetutshmërinë e anullimin e datës së zgjedhjeve të 30 qershorit....

18 tetori dhe dekorata për Ramën, Dylgjeri: Skëndërbeu ose Spiropali

para 5 muajve - Koha Jone

Më 18 tetor, do të merret vendimi nëse do të ketë ose jo çelje të negociatave mes Bashkimit Europian dhe Shqipërisë. Lidhur me këtë, me ironi gazetari Ylli Dylgjeri, përmes një postimi në facebook, thotë...

“Do i jap dekoratë Ramës po mori datën për negociatat”, por ja çfarë thotë Meta për Bashën e Kryemadhin

para 5 muajve - Medial

TIRANË Më 18 tetor Presidenti i Republikës Ilir Meta ka premtuar dekoratë për kryeministrin Edi Rama nëse ai merr datën për çeljen e negociatave. Në konferencën e sotme me gazetarët, Meta u pyet nëse është...

“Do i jap dekoratë Ramës po mori datën për negociatat”, por ja çfarë thotë Meta për Bashën e Kryemadhin

para 5 muajve - BalkanWeb

Më 18 tetor Presidenti i Republikës Ilir Meta ka premtuar dekoratë për kryeministrin Edi Rama nëse ai merr datën për çeljen e negociatave. Në konferencën e sotme me gazetarët, Meta u pyet nëse është xheloz...

Dylgjeri lëshon batutën e paparë: “Po nuk hymë në Europë ti japi Ramës dekoratën Spiropali!”

para 5 muajve - Standard

Epik ka qene reagimi i gazetarit Ylli Dylgjeri ne rrjetin social facebook ndaj kryeministrit Rama duke mos munguar as ironia ndaj Ministres  se Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentit, Elisa Spiropali....

Meta: Nëse çelen negociatat Ramës do t’i jap “Urdhrin e Skënderbeut”

para 5 muajve - RTV 21

“Që unë të bëhem xheloz për Edi Ramën këtë nuk e pranon as vetë Rama” Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, bëri premtimin se nëse në datën 18 tetor do të hapen negociatat, kryeministrit Edi Rama do t’i...

Negociatat/ Meta: Dekoratë vetëm Ramës, as Lulit as Monikës

para 5 muajve - Top Channel

Presidenti Ilir Meta në fund të deklaratës së tij duke folur edhe për 18 tetorin si datë e rëndësishme për Shqipërinë në rrugën drejt BE-së tha se nëse merret një përgjigje pozitive, atëherë është i gatshëm,...

Meta ironi me Ramën: I jap dekoratë nëse… Bashës e Monikës, jo!

para 5 muajve - Opinion

Ilir Meta e mbylli konferencën e tij me batuta, në drejtim të kryeministrit Edi Rama. Pasi theksoi se nuk ka shanse të dalë nga zyra e Presidentit para 24 korrikut 2022, datë kur i mbaron mandati, Meta...

‘Ramës do i jap dekoratën e lartë “Urdhri i Skënderbeut”, ndërsa Bashës jo sepse...’, Meta batuta në konferencë: Monika i ka dhënë besën Lulit!

para 5 muajve - Sot News

Konferencën me gazetarët, Presidenti Ilir Meta ka vendosur ta mbyllë me batuta për krerët e politikës shqiptare, kryeministrin Edi Rama dhe krerët e opozitës Lulzim Basha e Monika Kryemadhi. I pyetur nëse...

Nëse çelen negociatat Ramës do t’i jap dekoratën “Urdhri i Skënderbeut”

para 5 muajve - Shekulli

Gjatë konferencës për shtyp me gazetarët, Presidenti i Republikës Ilir Meta, në lidhje me çeljen e negociatave me BE, ka dhënë një “premtim” në adresë të kryeministrit Edi Rama. Kreu i shtetit dha fjalën...

Batuta e Metës për Ramën: Do ta dekoroj me 'Urdhërin e Skënderbeut' nëse hapen negociatat në tetor

para 5 muajve - Albeu

Presidenti i Republikës Ilir Meta ka bërë një deklaratë mjaft surprizuese pë kryeministrin Rama për të cilin tha se nëse vendi do të merrte një rekomandim pozitiv për hapjen e negociatave dhe integrimin...

Meta ironi me Ramën: Nëse merr negociatat do t’a dekorojë me Urdhrin e Skënderbeut

para 5 muajve - Koha Jone

Presidenti Ilir Meta deklaroi se objektivi i klasës politike dhe ai i Presidentit të Republikës është që Shqipëria të marrë sa më shpejt hapjen e negociatave me Bashkimin Europian. I pyetur nga mediat...

“Xheloz për Edi Ramën”, Meta jep përgjigjen epike…

para 5 muajve - Standard

“Unë do ti jap dekoraten edhe ai te mos e pranoj”, shprehet Meta. Nuk mund te jem xheloz per çeljen e negociatave theksoi me tej Presidenti. Presidenti i Republikës, Ilir Meta foli për procesin e hapjes...

Meta: Nëse hapen negociatat, Ramës do t’i japë dekoratën “Urdhri i Skënderbeut”

para 5 muajve - Arbresh

Presidenti i Republikës bëri premtimin se nëse në datën 18 tetor do të hapen negociatat, kryeministrit Edi Rama do t’i japë dekoratën “Urdhri i Skënderbeut”. Me nota humori dhe ironie, kreu i shtetit gjatë...

Ramës dekoratën e Skënderbeut ose të Elisës

para 5 muajve - Gazeta Telegraf

Rrjetet  sociale  thumbojnë   pas deklaratës  me humor të Metës se nëse happen negociatat në 18 tetor  dhe Shqipëria  futet në Europë, Kryeministrit Rama  do ti akordohet  Dekorata  e Skënderbeut. Po nuk...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK