http://kariera.mk

Kryebashkiaku i Pragës pret Veliajn: Përgëzoj qytetarët e Tiranës për kryetarin energjik

para 10 muajve - BalkanWeb

Tirana dhe Praga do të shtojnë bashkëpunimin mes tyre, veçanërisht start up-et në fushën e sipërmarrjes, rinisë dhe të kulturës. Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj po zhvillon një vizitë dy ditore...

Kryebashkiaku i Pragës pret Veliajn: Përgëzoj qytetarët e Tiranës për këtë kryetar bashkie kaq energjik

para 10 muajve - Sot News

Tirana dhe Praga do të shtojnë bashkëpunimin mes tyre, veçanërisht start up-et në fushën e sipërmarrjes, rinisë dhe të kulturës. Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj po zhvillon një vizitë dy ditore...

Homologu çek pret Veliajn: Tirana dhe Praga kanë shumë ura lidhëse mes tyre

para 10 muajve - Gazeta Tema

Tirana dhe Praga do të shtojnë bashkëpunimin mes tyre, veçanërisht start up-et në fushën e sipërmarrjes, rinisë dhe të kulturës. Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj po zhvillon një vizitë dy ditore...

Kryebashkiaku i Pragës pret Veliajn: Do të ndërtojmë ura të reja bashkëpunimi mes dy qyteteve

para 10 muajve - Top Channel

Tirana dhe Praga do të shtojnë bashkëpunimin mes tyre, veçanërisht start up-et në fushën e sipërmarrjes, rinisë dhe të kulturës. Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj po zhvillon një vizitë dy ditore...

Kryebashkiaku i Pragës takon Veliajn: Ura të reja bashkëpunimi mes dy qyteteve

para 10 muajve - Medial

“E falenderoj shumë Kryetarin e Bashkisë se Tiranës, për këtë takim të shkëlqyer dhe interesant. Ju përshëndes duke ju falenderuar dhe duke përgëzuar qytetarët e Tiranës për këtë kryetar bashkie kaq energjik,...

Kryebashkiaku i Pragës pret Veliajn: Përgëzoj qytetarët e Tiranës për këtë kryetar bashkie kaq energjik

para 10 muajve - Koha Jone

Tirana dhe Praga do të shtojnë bashkëpunimin mes tyre, veçanërisht start up-et në fushën e sipërmarrjes, rinisë dhe të kulturës. Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj po zhvillon një vizitë dy ditore...

Kryebashkiaku i Pragës pret Veliajn: Forcimi i marrëdhënieve mes qyteteve është bërë një domosdoshmëri

para 10 muajve - Koha Jone

Tirana dhe Praga do të shtojnë bashkëpunimin mes tyre, veçanërisht start up-et në fushën e sipërmarrjes, rinisë dhe të kulturës. Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj po zhvillon një vizitë dy ditore...

Kryebashkiaku i Pragës pret Veliajn: Përgëzoj qytetarët e Tiranës për kryetarin energjik

para 10 muajve - Lexo

Tirana dhe Praga do të shtojnë bashkëpunimin mes tyre, veçanërisht start up-et në fushën e sipërmarrjes, rinisë dhe të kulturës. Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj po zhvillon një vizitë dy ditore...

Veliaj: “Bashkëpunim më intensiv mes Tiranës dhe Pragës në fushën e sipërmarrjes, rinisë dhe të kulturës”

para 10 muajve - Gazeta Telegraf

Kryebashkiaku i Tiranës u prit në një takim nga homologu i tij i Pragës, Zdeněk Hřib Tirana dhe Praga do të shtojnë bashkëpunimin mes tyre, veçanërisht start up-et në fushën e sipërmarrjes, rinisë dhe...

Veliaj: Cilësi e njëjtë arsimi në të gjitha shkollat e Tiranës

para 10 muajve - Medial

Në prag të nisjes së vitit të ri shkollor, kryetari i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj zhvilloi një takim me drejtuesit e shkollave 9-vjeçare dhe gjimnazeve të kryeqytetit. Veliaj e shfrytëzoi edhe këtë...

Konstituohet Këshilli i Qarkut të Tiranës, Aldrin Dalipi zgjidhet kryetar

para 10 muajve - Medial

Pas konstituimit të të gjithë këshillave bashkiakë, me kërkesë të Kryetarit të Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, si bashkia më e madhe e Qarkut, u zhvillua sot mbledhja e parë e Këshillit të Qarkut Tiranë....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK