http://kariera.mk

Bylykbashi: Edhe me Ramën po të futemi në zgjedhje, PD i fiton

para 10 muajve - Shekulli

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Oerd Bylykbashi, gjatë një interviste për ABC News, ndryshe nga kryedemokrati Lulzim Basha, deklaron se PD duhet të hyjë në zgjedhje edhe me Edi Ramën Kryeministër....

Si do të rrëzohet Rama? Ish-deputeti i PD-së paralajmëron ndryshimin e madh në vjeshtë

para 10 muajve - Sot News

Ish-deputeti i PD-së Oerd Bylykbashi lë të kuptohet se vjeshta do të sjellë ndryshime. “Vjeshta është një moment i rëndësishme për të pasur zgjedhjet dhe janë rrethanat politike që diktojnë sa më shumë...

Oerd Bylykbashi: Edhe me Ramën kryeministër, PD-ja fiton zgjedhjet

para 10 muajve - Koha Jone

Ish deputeti i Partisë Demokratike, Oerd Bylykbashi, ndryshe nga kryetari Lulzim Basha, mendon se PD duhet të hyjë në zgjedhje edhe me Edi Ramën Kryeministër. Deklaratat Bylykbashi i bëri gjatë një interviste...

Bylykbashi: PD duhet të hyjë në zgjedhje edhe me Ramën kryeministër

para 10 muajve - Ekonomia Online

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Oerd Bylykbashi, ndryshe nga kryetari Lulzim Basha, mendon se PD duhet të hyjë në zgjedhje edhe me Edi Ramën, kryeministër. Deklaratat Bylykbashi i bëri gjatë një interviste...

Tjetër qëndrim i ndryshëm nga Basha: PD duhet të hyjë në zgjedhje edhe me Ramën Kryeministër

para 10 muajve - Gazeta Telegraf

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Oerd Bylykbashi, ndryshe nga kryetari Lulzim Basha, mendon se PD duhet të hyjë në zgjedhje edhe me Edi Ramën Kryeministër. Deklaratat Bylykbashi i bëri gjatë një interviste...

“Nga kërcënimi i gjyqtarëve te plani për kanabizim”, Bylykbashi: Ja pse Rama e mbron Tahirin

para 10 muajve - BalkanWeb

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Oerd Bylykbashi, foli në rubrikën “Opinion”, në News24 , për pretencën e dhënë sot nga Prokuroria e Krimeve të Rënda, ku kërkoheshin 12 vite burg për ish-ministrin e...

“Nga kërcënimi i gjyqtarëve te plani për kanabizim”, Bylykbashi: Ja pse Rama e mbron Tahirin

para 10 muajve - Koha Jone

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Oerd Bylykbashi, foli në rubrikën “Opinion”, në News24 , për pretencën e dhënë sot nga Prokuroria e Krimeve të Rënda, ku kërkoheshin 12 vite burg për ish-ministrin e...

Një histori e krimit të organizuar/ Bylykbashi: Ja pse Rama e mbron Tahirin…

para 10 muajve - Standard

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Oerd Bylykbashi, foli në rubrikën “Opinion”, në News24, për pretencën e dhënë sot nga Prokuroria e Krimeve të Rënda, ku kërkoheshin 12 vite burg për ish-ministrin e...

“Nga kërcënimi i gjyqtarëve te plani për kanabizim”, Bylykbashi: Ja pse Rama e mbron Tahirin

para 10 muajve - Gazeta Telegraf

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Oerd Bylykbashi, foli në rubrikën “Opinion”, në News24 , për pretencën e dhënë sot nga Prokuroria e Krimeve të Rënda, ku kërkoheshin 12 vite burg për ish-ministrin e...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK