http://kariera.mk

Befason Ilir Meta, jep një datë se kur do të largohet nga zyra e kreut të shtetit

para 10 muajve - Bashke

Presidenti Ilir Meta thotë se nuk i druhet largimi nga posti i Presidentit, duke shtuar se do të përfundojë mandatin ashtu sikurse është betuar. Ilir Meta tha: “Kjo është një pyetje që zakonisht u shkon...

Befason Ilir Meta, jep një datë se kur do të largohet nga zyra e kreut të shtetit

para 10 muajve - Aktuale

Presidenti Ilir Meta thotë se nuk i druhet largimi nga posti i Presidentit, duke shtuar se do të përfundojë mandatin ashtu sikurse është betuar. Ilir Meta tha: “Kjo është një pyetje që zakonisht u shkon...

Meta, jep një datë se kur do të largohet nga zyra e kreut të shtetit

para 10 muajve - Koha.mk

Presidenti Ilir Meta thotë se nuk i druhet largimi nga posti i Presidentit, duke shtuar se do të përfundojë mandatin ashtu sikurse është betuar. Ilir Meta tha: “Kjo është një pyetje që zakonisht u shkon...

A i druhet Meta shkarkimit nga detyra? Presidenti: Nuk ka asnjë shans që…

para 10 muajve - Top Channel

Në konferencën e tij për shtyp me mediat, presidenti Ilir Meta u pyet ndër të tjera rreth një shkarkimi të mundshëm nga detyra. A i druhet ai gjithë kësaj? Ndër të tjera, në përgjigjen e tij, presidenti...

Meta tregon datën kur do largohet nga zyra e kreut të shtetit

para 10 muajve - Gazeta Express

Presidenti Ilir Meta thotë se nuk i druhet largimi nga posti i Presidentit, duke shtuar se do të përfundojë mandatin ashtu sikurse është betuar. I pyetur nëse i druhet shkarkimit, Meta tha se një pyetje...

Meta: Jam në detyrë për mision historik

para 10 muajve - Koha Jone

Presidenti Ilir Meta, gjatë konferencës për shtyp u shpreh  i bindur se nuk ka shans që të dalë nga presidenca para 24 korrikut 2022, datë kur i mbaron edhe mandati kushtetues. Sipas kreut të shtetit,...

Befason Ilir Meta, jep një datë se kur do të largohet nga zyra e kreut të shtetit

para 10 muajve - Sot News

Presidenti Ilir Meta thotë se nuk i druhet largimi nga posti i Presidentit, duke shtuar se do të përfundojë mandatin ashtu sikurse është betuar. Ilir Meta tha: “Kjo është një pyetje që zakonisht u shkon...

Frikë nga shkarkimi? Presidenti flet për mision historik: Kur largohem nga zyra

para 10 muajve - BalkanWeb

Kreu i shtetit në një bisedë të gjatë me gazetarët u pyet se nëse ai ka frikë nga shkarkimi nga posti i Presidentit. Ai tha se mandati i tij përfundon në 2022 dhe përfaqësimi i institucionit do të këtë...

“Nuk ka asnjë shans që Ilir Meta të dalë nga Presidenca”

para 10 muajve - Standard

Presidenti Ilir Meta deklaroi sot se nuk ekziston asnjë shkelje ligjore në veprimtarin e tij si President i Republikës. Në konferencën e dhënë për mediat, Meta tha se “Nuk ka asnjë shans që Ilir Meta të...

Befrason Ilir Meta, jep një datë se kur do të largohet nga zyra e kreut të shtetit

para 10 muajve - Sot News

Presidenti Ilir Meta thotë se nuk i druhet largimi nga posti i Presidentit, duke shtuar se do të përfundojë mandatin ashtu sikurse është betuar. Ilir Meta tha: “Kjo është një pyetje që zakonisht u shkon...

Ilir Meta: Nuk ka shans të iki nga presidenca para 24 korrikut 2022

para 10 muajve - RTV 21

“Do të punojmë fort deri më 24 korrik 2022” Presidenti i Shqipërisë. Ilir Meta, në një konferencë për median deklaroi se nuk ka shans që të dalë nga presidenca para 24 korrikut 2022. A i druhet Ilir Meta...

Frikë nga shkarkimi? Presidenti flet për mision historik: Kur largohem nga zyra

para 10 muajve - Medial

Kreu i shtetit në një bisedë të gjatë me gazetarët u pyet se nëse ai ka frikë nga shkarkimi nga posti i Presidenti. Ai tha se mandati i tij përfundon në 2022 dhe përfaqësimi i institucionet do të këtë...

Meta: S’dal nga Presidenca para 2022-shit

para 10 muajve - Shenja

Presidenti Meta zhvilloi një konferencë në stilin e tij, prej atyre që janë parë shpesh kohët e fundit, që kur ka zgjedhur të bëhet aktor i fortë politik. Me një dalje para medias pa ndonjë shkak të caktuar,...

A i druhet shkarkimit? Meta: S’ka shanse të dalë nga institucioni deri në korrik 2022

para 10 muajve - Shekulli

Ilir Meta hodhi poshtë aludimet për një shkarkim të mundshëm të tij nga si president para përfundimit të mandatit. Kreu i shtetit tha se një pyetje e tillë mbi shkarkimin u shkon atyre që kanë frikë nga...

“Nuk ka asnjë shans që Ilir Meta të dalë nga Presidenca para datës 24 korrik 2022”

para 10 muajve - Koha Jone

Presidenti Ilir Meta deklaroi sot se nuk ekziston asnjë shkelje ligjore në veprimtarin e tij si President i Republikës. Në konferencën e dhënë për mediat, Meta tha se “Nuk ka asnjë shans që Ilir Meta të...

A i druhet Meta shkarkimit nga detyra? Presidenti: Nuk ka asnjë shans që…

para 10 muajve - Flaka

Në konferencën e tij për shtyp me mediat, presidenti Ilir Meta u pyet ndër të tjera rreth një shkarkimi të mundshëm nga detyra. A i druhet ai gjithë kësaj? Ndër të tjera, në përgjigjen e tij, presidenti...

Meta për shkarkimin: I pamundur! Nuk jam në punë por në mision, të cilin do e përmbush deri në fund

para 10 muajve - Gazeta Telegraf

Presidenti Ilir Meta, gjatë konferencës për shtyp të pak minutave më parë, u shpreh  i bindur se nuk ka shans që të dalë nga presidenca para 24 korrikut 2022, datë kur i mbaron edhe mandati kushtetues....

Befrason Ilir Meta, jep një datë se kur do të largohet nga zyra e kreut të shtetit

para 10 muajve - Lajme.al

Presidenti Ilir Meta thotë se nuk i druhet largimi nga posti i Presidentit, duke shtuar se do të përfundojë mandatin ashtu sikurse është betuar. Ilir Meta tha: “Kjo është një pyetje që zakonisht u shkon...

Meta flet për shkarkimin e mundshëm: Nuk ka shans…

para 10 muajve - Gazeta e re

Në konferencën e tij për shtyp me media, presidenti i Shqipërisë Ilir Meta u pyet sot ndër të tjera rreth një shkarkimi të mundshëm nga detyra. Ndër të tjera, në përgjigjen e tij, presidenti tha se shkarkimit...

PËRBETIMI/ Meta: s’dal nga Presidenca para 2022-shit

para 10 muajve - Te Sheshi

Presidenti Meta zhvilloi një konferencë në stilin e tij, prej atyre që janë parë shpesh kohët e fundit, që kur ka zgjedhur të bëhet aktor i fortë politik. Me një dalje para medias pa ndonjë shkak të caktuar,...

Meta flet për shkarkimin e mundshëm: Nuk ka shans…

para 10 muajve - KosovaPress

Ndër të tjera, në përgjigjen e tij, presidenti tha se shkarkimit i druhen të gjithë ata që kanë frikë nga votimet demokratike apo dorëheqjet. “Dua t’jua rikonfirmoj edhe një herë se do të punojmë bashkë...

Presidenti Ilir Meta, fatsjellësi i Kombëtares Kuq e Zi

para 10 muajve - Gazeta Telegraf

Presidenti Ilir Meta eshte cilesuar sot nga tifozeria e pranishme ne stadiumin Elbasan Arena si fatsjellesi i Kuq e Zinjve. Tre dite me pare Presidenti Meta ishte i pranishem ne Prishtine ne ndeshjen Kosove...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK