http://kariera.mk

Elezi në Parlament: 125 milion euro nga BB për politikat zhvilluese për financat publike!

para 5 muajve - Bashke

Shkup, 11 shtator – 125 milion euro për politikat zhvilluese për financat publike dhe konkurencën sigurohen në kuadër të Kornizës së re për partneritet mes Bankës Botërore dhe Republikës së Maqedonisë...

Elezi në Parlament: 125 milion euro nga BB për politikat zhvilluese për financat publike!

para 5 muajve - Koha.mk

Shkup, 11 shtator – 125 milion euro për politikat zhvilluese për financat publike dhe konkurencën sigurohen në kuadër të Kornizës së re për partneritet mes Bankës Botërore dhe Republikës së Maqedonisë...

Elezi në Parlament: 125 milion euro nga BB për politikat zhvilluese për financat publike!

para 5 muajve - Zhurnal

Shkup, 11 shtator – 125 milion euro për politikat zhvilluese për financat publike dhe konkurencën sigurohen në kuadër të Kornizës së re për partneritet mes Bankës Botërore dhe Republikës së Maqedonisë...

Elezi në Parlament: 125 milion euro nga BB për politikat zhvilluese për financat publike!

para 5 muajve - Flaka

125 milion euro për politikat zhvilluese për financat publike dhe konkurencën sigurohen në kuadër të Kornizës së re për partneritet mes Bankës Botërore dhe Republikës së Maqedonisë së Veriut për periudhën...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK