http://kariera.mk

Teuta Arifi debaton me Unionin e nxenesve të shkollave të mesme

para 5 muajve - Zhurnal

Tetovë, 11 shtator – Sot kisha mundësinë të marr pjesë në debatin “Eja të diskutojmë për problemet dhe mundësitë” të organizuar nga Unioni i nxënësve të shkollave të mesme në RMV. Ishte kënaqësi e veçantë...

Teuta Arfi debaton me Unionin e nxenesve të shkollave të mesme

para 5 muajve - Zhurnal

Tetovë, 11 shtator – Sot kisha mundësinë të marr pjesë në debatin “Eja të diskutojmë për problemet dhe mundësitë” të organizuar nga Unioni i nxënësve të shkollave të mesme në RMV. Ishte kënaqësi e veçantë...

Teuta Arifi debaton me Unionin e nxënësve të shkollave të mesme!

para 5 muajve - Bashke

“Sot kisha mundësinë të marr pjesë në debatin “Eja të diskutojmë për problemet dhe mundësitë” të organizuar nga Unioni i nxënësve të shkollave të mesme në RMV. Ishte kënaqësi e veçantë për mua të dëgjoj...

Teuta Arfi debaton me Unionin e nxenesve të shkollave të mesme

para 5 muajve - Tetova1

Sot kisha mundësinë të marr pjesë në debatin “Eja të diskutojmë për problemet dhe mundësitë” të organizuar nga Unioni i nxënësve të shkollave të mesme në RMV. Ishte kënaqësi e veçantë për mua të dëgjoj...

Teuta Arfi debaton me Unionin e nxenesve të shkollave të mesme

para 5 muajve - Lajm

Sot kisha mundësinë të marr pjesë në debatin “Eja të diskutojmë për problemet dhe mundësitë” të organizuar nga Unioni i nxënësve të shkollave të mesme në RMV. Ishte kënaqësi e veçantë për mua të dëgjoj...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK