http://kariera.mk

Ish ministrija shqiptare: Maqedonia e Veriut të mos ndëshkohet për shkak të Shqipërinë

para 5 muajve - Flaka

Klajda Gjoshaj, ish Ministre e Integrimit të Shqipërisë, si e ftuar në televizionin tiranas Ora News, tha se Maqedonia, e cila vazhdon anëtarësimin në BE në një paketë me Shqipërinë, nuk duhet të ndëshkohet...

Gjosha: Maqedonia e Veriut të mos “dënohet” për shkak të Shqipërisë

para 5 muajve - Arbresh

Ish-ministrja për integrime dhe ish-deputetja e Lëvizjes socialiste për integrim, Klajda Gjosha, deklaroi se dëshiron që Maqedonia e Veriut të mos “dënohet” për shkak të Shqipërisë për fillimin e negociatave...

Gjosha: Maqedonia e Veriut të mos “dënohet” për shkak të Shqipërisë

para 5 muajve - Aktuale

Ish-ministrja për integrime dhe ish-deputetja e Lëvizjes socialiste për integrim, Klajda Gjosha, deklaroi se dëshiron që Maqedonia e Veriut të mos “dënohet” për shkak të Shqipërisë për fillimin e negociatave...

Gjosha: Maqedonia e Veriut të mos “dënohet” për shkak të Shqipërisë

para 5 muajve - Fol

Ish-ministrja për integrime dhe ish-deputetja e Lëvizjes socialiste për integrim, Klajda Gjosha, deklaroi se dëshiron që Maqedonia e Veriut të mos “dënohet” për shkak të Shqipërisë për fillimin e negociatave...

Ish ministrja: Maqedonia e Veriut të mos “dënohet” për shkak të Shqipërisë

para 5 muajve - Arbresh

Ish-ministrja për integrime dhe ish-deputetja e Lëvizjes socialiste për integrim, Klajda Gjosha, deklaroi se dëshiron që Maqedonia e Veriut të mos “dënohet” për shkak të Shqipërisë për fillimin e negociatave...

Gjosha: Maqedonia e Veriut të mos “dënohet” për shkak të Shqipërisë

para 5 muajve - Zhurnal

Tiranë, 11 shtator – Zhurnal.mk – Ish ministrja shqiptare për Integrime dhe ish deputete e Lëvizjes Socialiste për Integrim (LSI), Klajda Gjosha, deklaroi se dëshiron që Maqedonia e Veriut të mos “dënohet”...

Gjosha: Maqedonia e Veriut të mos “dënohet” për shkak të Shqipërisë

para 5 muajve - Medial

Tiranë, 11 shtator 2019 (MEDIAL) – Ish ministrja shqiptare për Integrime dhe ish deputete e Lëvizjes Socialiste për Integrim (LSI), Klajda Gjosha, deklaroi se dëshiron që Maqedonia e Veriut të mos “dënohet”...

“Sakrificë e madhe për ndryshimin e emrit”, Gjosha: RMV të mos “dënohet” për shkak të Shqipërisë

para 5 muajve - TV21

Ish-ministrja për integrime dhe ish-deputetja e Lëvizjes socialiste për integrim, Klajda Gjosha, deklaroi se dëshiron që Maqedonia e Veriut të mos “dënohet” për shkak të Shqipërisë për fillimin e negociatave...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK