http://kariera.mk

Sela: Duam drejtësi dhe jo marrëveshje sekrete për amnisti

para 11 muajve - Koha.mk

Shkup, 11 shtator – Aleanca për Shqiptarët është e interesuar për shtet të së drejtës dhe kundër marrëveshjeve që kanë për qëllim amnistimin e funksionarëve aktual dhe ish funksionarëve të dyshuar për...

Ziadin Sela: Me të gjithë do të bëja koalicion parazgjedhor, përveç me BDI-në

para 11 muajve - TV21

Në emisonin “10 Minuta” në TV21, foli edhe për koalicionet parazgjedhore duke theksuar se në momentin që do të shpallen zgjedhjet jemi të gatshëm të koalicionojmë me çdo shqiptar i cili dëshiron të sjell ndryshimin.

Sela për TV21: Kryeministri do të përballet me sjelljet e tija të papërgjegjshme!

para 11 muajve - TV21

Kryeministri fillimisht do të përballet me sjelljet e tij të papërgjegjshme, mundohet që si variant rezervë të mbajë subjetet tjera politike, kështu deklaroi kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin...

Sela: Të thirret grupi i pribes për të vlerësuar deri ku janë rekomandimet që i dhanë

para 11 muajve - TV21

Në emisonin “10 Minuta” në TV21, lideri i Aleancës për Shqiptarët Ziadin Sela, deklaroi se duhet të thirret grupi i pribes për të vlerësuar se deri ku janë rekomandimet që i dhanë. Ai shtoi se duhet të...

Sela: Nëse nuk ka marrëveshje për PP, do të ketë pasoja për datën në BE

para 11 muajve - TV21

Nëse nuk ka marrëveshje për Prokurorinë Publike, do të ketë pasoja për datën në Bashkimin Evropian, kështu deklaoi sot Ziadin Sela për emisionin “10 Minuta” në TV21.

Sela: Ligji për PP është i rëndësishëm për të gjithë etnikumet

para 11 muajve - TV21

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët Ziadin Sela thekson se Ligji për Prokurorinë Publike ëshët shumë i rëndësishëm për të gjitha etnikumet. Ai shton se pjesë e bisedimeve duhet të merrnin pjesë edhe partitë...

Ziadin Sela: Me të gjithë do të bëja koalicion parazgjedhor, përveç me BDI-në

para 11 muajve - Tetova1

Ziadin Sela: Me të gjithë do të bëja koalicion parazgjedhor, përveç me BDI-në Në emisonin “10 Minuta” në TV21, foli edhe për koalicionet parazgjedhore duke theksuar se në momentin që do të shpallen zgjedhjet...

Sela: Duam drejtësi dhe jo marrëveshje sekrete për amnisti

para 11 muajve - Shenja

Aleanca për Shqiptarët është e interesuar për shtet të së drejtës dhe kundër marrëveshjeve që kanë për qëllim amnistimin e funksionarëve aktual dhe ish funksionarëve të dyshuar për krim dhe korrupsion....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK