http://kariera.mk

Njihuni me Njësinë Speciale kundër “të fortëve”/ FOTO

para 11 muajve - Medial

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj këtë të mërkurë ka vizituar mjediset ku punon dhe stërvitet Njësia Speciale e Kërkimit të personave që i janë shmangur drejtësisë. Gjatë vizitës ministri Lleshaj, që...

Njihuni me Njësinë Speciale kundër “të fortëve”/ FOTO

para 11 muajve - Vizion Plus

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj këtë të mërkurë ka vizituar mjediset ku punon dhe stërvitet Njësia Speciale e Kërkimit të personave që i janë shmangur drejtësisë. Gjatë vizitës ministri Lleshaj, që...

Njihuni me njësitin më të ri elitar të Policisë në Shqipëri

para 11 muajve - Klan Kosova

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, nëpërnjet një videoje të publikuar në Facebook ka bërë prezantimin e njësitit më të ri elitar të Policisë së Shqipërisë. “Njësia Speciale e Kërkimi”, kështu do ta mbajë...

Pamjet e oficerëve speciale të armatosur rëndë, policia me njësi të veçantë për të goditur të “fortët” në Shqipëri

para 11 muajve - Gazeta Express

Një njësi e re speciale kundër “Të fortëve” do të jetë funksionale së shpejti në policinë e shtetit dhe do të jetë në terren për të goditur pikërisht elementë të mundshëm kriminalë dhe të dyshimtë. Lajmi...

Të armatosur gjer në dhëmbë! Ja njësia elitë që do godasë “të fortët”

para 11 muajve - Fakti Ditor

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, vizitoi mjediset ku punon dhe stërvitet Njësia Speciale e Kërkimit të të “fortëve”, që i janë shmangur drejtësisë. Gjatë vizitës, ministri Lleshaj, që shoqërohej nga...

Njësia Speciale e Shqipërisë kundër “të Fortëve” gati të zbresë në terren

para 11 muajve - Koha.net

Tiranë, 11 shtator - Njësia Speciale kundër 'të Fortëve' është gati për të dalë në terren në aksion. Ministri i Punëve të Brendshme i Shqipërisë, Sandër Lleshaj deklaroi se njësia Speciale e Kërkimit të...

Të armatosur gjer në dhëmbë! Ja njësia elitë që do godasë “të fortët”

para 11 muajve - Zhurnal

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, vizitoi mjediset ku punon dhe stërvitet Njësia Speciale e Kërkimit të të “fortëve”, që i janë shmangur drejtësisë. Gjatë vizitës, ministri Lleshaj, që shoqërohej...

Të armatosur gjer në dhëmbë! Kjo është njësia elitë që do godasë dhe do ‘gjunjëzoi’ “të fortët”, Lleshaj thirrje të fortë (Video+Foto)

para 11 muajve - Sot News

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, vizitoi mjediset ku punon dhe stërvitet Njësia Speciale e Kërkimit të të “fortëve”, që i janë shmangur drejtësisë. Gjatë vizitës, ministri Lleshaj, që shoqërohej nga...

Njësia Speciale në terren, Lleshaj: Askush s’shpëton (VIDEO/FOTO)

para 11 muajve - Koha Jone

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj vizitoi ambientet ku stërvitet Njësia Speciale e Kërkimit të personave që i janë shmangur drejtësisë. Lleshaj tha se rritja e forcës goditëse të Policisë së Shtetit...

Lleshaj: Njësia Speciale kundër “të Fortëve” është gati për të dalë në terren

para 11 muajve - Medial

“Njësia Speciale kundër ‘të Fortëve’ është gati për të dalë në terren”. Kështu u shpreh këtë të mërkurë ministri Brendshëm, Sandër Lleshaj teksa pa nga afër stërvitjen e një njësi të re elitë të Policisë...

Të armatosur gjer në dhëmbë! Ja njësia elitë që do godasë “të fortët”

para 11 muajve - BalkanWeb

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, vizitoi mjediset ku punon dhe stërvitet Njësia Speciale e Kërkimit të të “fortëve”, që i janë shmangur drejtësisë. Gjatë vizitës, ministri Lleshaj, që shoqërohej nga...

Lleshaj ndjek stërvitjen e Njësisë Speciale: Jeni krahu i Drejtësisë

para 11 muajve - Koha Jone

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj vizitoi ambientet ku stërvitet Njësia Speciale e Kërkimit të personave që i janë shmangur drejtësisë. Lleshaj tha se rritja e forcës goditëse të Policisë së Shtetit...

Njësia Speciale e Kërkimit, stërvitje para syve të Ministrit Lleshaj

para 11 muajve - Medial

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj vizitoi mjediset ku punon dhe stërvitet Njësia Speciale e Kërkimit të personave që i janë shmangur drejtësisë. Gjatë vizitës ministri Lleshaj, që shoqërohej nga drejtuesit...

Dalin pamjet, Njësia Speciale kundër të fortëve gati të zbresë në terren

para 11 muajve - Albeu

Njësia Speciale kundër 'të Fortëve' është gati për të dalë në terren në aksion. Ministri i Punëve të Brendshme, Sandër Lleshaj deklaroi se njësia Speciale e Kërkimit të personave që i janë shmangur drejtësisë...

VIDEO/ Gati njësia elitë e Policisë së Shtetit kundër “të Fortëve”

para 11 muajve - Opinion

Njësia Speciale kundër ‘të Fortëve’ është gati të veprojë. Ajo do të operojë si një njësi speciale elitë e Policisë së Shtetit kundër personave problematikë të cilët i janë shmangur drejtësisë dhe që nuk...

Njësia Speciale e Kërkimit, stërvitje para syve të Ministrit Lleshaj

para 11 muajve - Vizion Plus

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj vizitoi mjediset ku punon dhe stërvitet Njësia Speciale e Kërkimit të personave që i janë shmangur drejtësisë. Gjatë vizitës ministri Lleshaj, që shoqërohej nga drejtuesit...

Të armatosur deri në dhëmbë, Lleshaj: Ja njësia elitë që do godasë “të fortët”

para 11 muajve - Gazeta Tema

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, vizitoi mjediset ku punon dhe stërvitet Njësia Speciale e Kërkimit të të “fortëve”, që i janë shmangur drejtësisë. Gjatë vizitës, ministri Lleshaj, që shoqërohej nga...

Të armatosur gjer në dhëmbë! Ja njësia elitë që do godasë “të fortët”

para 11 muajve - Medial

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, vizitoi mjediset ku punon dhe stërvitet Njësia Speciale e Kërkimit të të “fortëve”, që i janë shmangur drejtësisë. Gjatë vizitës, ministri Lleshaj, që shoqërohej nga...

Rama: Kemi gati njësinë speciale policiore kundër të “fortëve”

para 11 muajve - Koha Jone

Ditën e sotme Ministria e Brendshme prezantoi njësinë e re speciale kundër personave me rrezikshmëri të lartë. Në një video të publikuar në Facebook, kryeministri Edi Rama thotë se kjo njësi do të dalë...

Stërvitja e Njësisë Speciale e Kërkimit Arrestimit, Lleshaj: Askush nuk i shpëton drejtësisë

para 11 muajve - InfoMagazin

Njësia Speciale e Kërkimit Arrestimit është gati të zbresë në terren. Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj  teksa vizitoi mjediset ku punon dhe stërvitet Njësia Speciale e Kërkimit të personave që i janë...

Të armatosur gjer në dhëmbë! Ja njësia elitë që do godasë “të fortët”

para 11 muajve - Tetova Sot

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, vizitoi mjediset ku punon dhe stërvitet Njësia Speciale e Kërkimit të të “fortëve”, që i janë shmangur drejtësisë. Gjatë vizitës, ministri Lleshaj, që shoqërohej nga...

Të armatosur gjer në dhëmbë! Ja njësia elitë që do godasë “të fortët”

para 11 muajve - Lexo

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, vizitoi mjediset ku punon dhe stërvitet Njësia Speciale e Kërkimit të të “fortëve”, që i janë shmangur drejtësisë. Gjatë vizitës, ministri Lleshaj, që shoqërohej nga...

Njësia Speciale e Shqipërisë kundër “Të Fortëve” gati të zbresë në terren

para 11 muajve - Ekonomia Online

Njësia Speciale kundër ‘të Fortëve’ është gati për të dalë në terren në aksion. Ministri i Punëve të Brendshme i Shqipërisë, Sandër Lleshaj deklaroi se njësia Speciale e Kërkimit të personave që i janë...

Pamjet e oficerëve speciale të armatosur rëndë, policia me njësi të veçantë për të goditur të “fortët” në Shqipëri

para 11 muajve - Arbresh

Një njësi e re speciale kundër “Të fortëve” do të jetë funksionale së shpejti në policinë e shtetit dhe do të jetë në terren për të goditur pikërisht elementë të mundshëm kriminalë dhe të dyshimtë. Lajmi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK