http://kariera.mk

Prova të forta/ “Fakte të reja për manipulimin e ’30 Qershorit”

para 5 muajve - Standard

Dy përfaqësues të lartë të PD, Oerd Bylykbashi dhe Ivi Kaso , reaguan diten e sotme me  një konferencë shtypi në selinë e PD lidhur me Raportin e OSBE/ODIHR për votimin e 30 Qershorit dhe takimet e Komisionit...

PD denoncon sërish me shifra sesi janë manipuluar votat më 30 qershor

para 5 muajve - Gazeta Express

Partia Demokratike ka denoncuar këtë të mërkurë me fakte sipas saj, sesi qeveria më 30 qershor ka manipuluar votimet e mbajtura duke rritur artificialisht numrin e votuesve. Ish deputeti Oerd Bylykbashi...

PD publikon tabelat: Janë fakte për manipulimin e votave në 30 qershor

para 5 muajve - Top Channel

Oerd Bylykbashi dhe Ivi Kaso kanë denoncuar nga selia blu manipulimin e votave që, sipas tyre, ka ndodhur më 30 qershor. “Do dokumentojmë me fakte shkeljet ligjore që ndodhën në 30 qershor”, tha Bylykbashi....

PD publikon provat, ja si u manipuluan votimet e 30 qershorit

para 5 muajve - Shekulli

Përmes një deklarate për shtyp nga selia blu, ish-deputeti i Partisë Demokratike, Oerd Byllykbashi, i shoqëruar nga Sekretari për Zgjedhjet, kanë bërë publike prova që tregojnë se si është manipuluar procesi...

PD publikon provat e reja: Ja si u manipuluan në mënyrë skandaloze votat e 30 qershorit

para 5 muajve - BalkanWeb

Partia Demokratike ka publikuar sot prova, që sipas saj, tregojnë si u manipulua procesi i votimit të 30 qershorit nga mazhoranca. Ish-deputeti Oerd Bylykbashi tha nga selia blu se disa nga provat që tregojnë...

Denoncim i PD-së: Prova të reja, ja si u manipuluan votat e 30 qershorit nga mazhoranca!!!

para 5 muajve - Standard

Partia Demokratike ka publikuar sot prova, që sipas saj, tregojnë si u manipulua procesi i votimit të 30 qershorit nga mazhoranca. Ish-deputeti Oerd Bylykbashi tha nga selia blu se disa nga provat që tregojnë...

PD publikon provat, ja si u manipuluat votimet e 30 qershorit

para 5 muajve - Shekulli

Përmes një deklarate për shtyp nga selia blu, ish-deputeti i Partisë Demokratike, Oerd Byllykbashi, i shoqëruar nga Sekretari për Zgjedhjet, kanë bërë publike prova që tregojnë se si është manipuluar procesi...

Oerd Bylykbashi: Ja faktet se në 30 qershor pati manipulime

para 5 muajve - Vizion Plus

Partia Demokratike ka hedhur sërish akuza në drejtim të mazhorancës qeverisëse me argumentin se manipuloi zgjedhjet e 30 qershorit dhe pse kjo e fundit garonte e vetem në këto zgjedhje. Në një dalje për...

PD denoncon: Prova të reja për 30 qershorin, ja si u manipuluan votat

para 5 muajve - Koha Jone

Partia Demokratike ka publikuar sot prova, që sipas saj, tregojnë si u manipulua procesi i votimit të 30 qershorit nga mazhoranca. Ish-deputeti Oerd Bylykbashi tha nga selia blu se disa nga provat që tregojnë...

“Prova skandaloze”, ish-deputeti i PD del me paralajmërimin e fortë për PS: Ja çfarë kemi siguruar me filmime!

para 5 muajve - Sot News

Ish-deputeti i PD, Oerd Bylykbashi ka publikuar prova që sipas tij vërtetojnë se PS manipuloi rezultatin më 30 qershor. Përmes një konference për shtyp nga selia blu, Bylykbashi bëri me dije se PD ka siguruar...

PD nxjerr prova të reja: Si u manipuluan zgjedhjet, kemi video

para 5 muajve - Opinion

Pas publikimit të raportit të OSBE/ODIHR-it, për zgjedhjet vendore të 30 qershorit, i cili përmbante kritika të forta, Partia Demokratike në një konferencë për mediat këtë të mërkurë tregoi shembuj sipas...

Bylykbashi dhe Kaso në konferencë shtypi…

para 5 muajve - Standard

Dy përfaqësues të lartë të PD, Oerd Bylykbashi dhe Ivi Kaso , po japin një konferencë shtypi në selinë e PD lidhur me Raportin e OSBE/ODIHR për votimin e 30 Qershorit dhe takimet e Komisionit të Venecias në Tiranë.

PD publikon fakte të reja: Si u manipuluan në mënyrë skandaloze votimet 30 qershorit

para 5 muajve - Gazeta Telegraf

Nga selia blu ish deputeti Oerd Bylykbashi dhe Ivi Kaso kanë publikuar prova të reja që tregojnë se si u manipulua procesi i votimit të 30 qershorit nga mazhoranca. Bylykbashi tha nga selia blu se disa...

PD publikon tabelat: Janë fakte për manipulimin e votave më 30 qershor

para 5 muajve - Gazeta Observer

Oerd Bylykbashi dhe Ivi Kaso kanë denoncuar nga selia blu manipulimin e votave që, sipas tyre, ka ndodhur më 30 qershor. “Do dokumentojmë me fakte shkeljet ligjore që ndodhën në 30 qershor”, tha Bylykbashi....

PD: Do të nxjerrim 2 emra kryebashkiakësh të PS me të shkuar të dyshimtë

para 5 muajve - Gazeta Express

Sekretari për çështjet zgjedhore ne Partinë Demokratike Ivi Kaso paralajmëri në studion se së shpejti do të publikohen edhe dy raste të tjera të kandidatëve socialistë për kryebashkiakë me të shkuar kriminale....

PD: Do të nxjerrim 2 emra kryebashkiakësh të PS me të shkuar të dyshimtë

para 5 muajve - Arbresh

Sekretari për çështjet zgjedhore ne Partinë Demokratike Ivi Kaso paralajmëri në studion se së shpejti do të publikohen edhe dy raste të tjera të kandidatëve socialistë për kryebashkiakë me të shkuar kriminale....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK