http://kariera.mk

I kërkoj ujë, vjehrra rrah nusen

para 5 muajve - Klan Kosova

Vjehrra e nuses e cila denoncoi pak ditë më parë dhunën që ajo bashkë me bashkëshortin dhe djalin e saj kishin ushtruar ndaj saj ka treguar një tjetër variant të kësaj ngjarjeje. Në një rrëfim për Report...

Rrahën nusen se i kërkoi ujë! Vjehrra: Ajo vajzë deshi të mbyste foshnjen

para 5 muajve - Gazeta Express

Vjehrra e nuses e cila denoncoi pak ditë më parë dhunën që ajo bashkë me bashkëshortin dhe djalin e saj kishin ushtruar ndaj saj ka treguar një tjetër variant të kësaj ngjarjeje. Në një rrëfim për Report...

Rrahën nusen se i kërkoi ujë! Vjehrra: Ajo vajzë deshi të mbyste foshnjen

para 5 muajve - GazetaBlic

Vjehrra e nuses e cila denoncoi pak ditë më parë dhunën që ajo bashkë me bashkëshortin dhe djalin e saj kishin ushtruar ndaj saj ka treguar një tjetër variant të kësaj ngjarjeje. Në një rrëfim për Report...

Rrahën barbarisht nusen! Flet vjehrra: Pi ilaçe dhe nuk di çfarë flet

para 5 muajve - Albeu

jehrra e nuses e cila denoncoi pak ditë më parë dhunën që ajo bashkë me bashkëshortin dhe djalin e saj kishin ushtruar ndaj saj ka treguar një tjetër variant të kësaj ngjarjeje. Në një rrëfim për Report...

Rrahën nusen se i kërkoi ujë, Vjehrra: Ajo vajzë deshi të mbyste foshnjen

para 5 muajve - Gazeta Telegraf

Vjehrra e nuses e cila denoncoi pak ditë më parë dhunën që ajo bashkë me bashkëshortin dhe djalin e saj kishin ushtruar ndaj saj ka treguar një tjetër variant të kësaj ngjarjeje. Në një rrëfim për Report...

Mori ujë të lante foshnjën, rrihet barbarisht nusja nga vjehrri, vjehrra dhe i shoqi…

para 5 muajve - Standard

Dhunimi i nuses së shtëpisë në prani të foshnjës 4-muajshe në Elbasan, ka sjellë mbylljen në “arrest shtëpie” të G. Ibrahimi, vjehrrit të saj. Vendimi është marrë një ditë më parë nga gjykata e Elbasanit...

Dhunuan nusen se u kërkoi ujë për të larë foshnjën, lirohen babë e bir

para 5 muajve - Albeu

Gjykata ka liruar babë e bir nga Elbasani që dhunuan nusen që sapo kishte lindur, pasi kjo e fundit u kishte kërkuar ujë për të larë foshnjën 4-muajshe. Vendimi është marë dje nga gjykata e Elbasanit,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK