http://kariera.mk

Sondazhi/Koco Kokedhima politikani me i urryer, Ben Blushi me i dashuri

më 12.2015 - AlbPress

Me ardhjen e fundvitit, portali 1FAKT.com realizoi sondazhin mbi politikanin/politikanen më të dashur dhe më të urryer të vitit 2015. Në garën për politikanin/politikanen më të dashur dhe më të urryer...

Sondazhi, Koço Kokëdhima e Tom Doshi më të “urryerit”, të “preferuarit” Blushi dhe Grida

më 12.2015 - Koha Jone

Me ardhjen e fundvitit, portali 1FAKT.com realizoi sondazhin mbi politikanin/politikanen më të dashur dhe më të urryer të vitit 2015. Në garën për politikanin/politikanen më të dashur dhe më të urryer...

Sondazhi: Koço Kokëdhima politikani më i urryer, Blushi më i pëlqyeri

më 12.2015 - GazetaBlic

Me ardhjen e fundvitit, portali 1FAKT.com realizoi sondazhin mbi politikanin/politikanen më të dashur dhe më të urryer të vitit 2015. Në garën për politikanin/politikanen më të dashur dhe më të urryer...

Sondazhi: Koço Kokëdhima politikani më i urryer, Blushi më i pëlqyeri

më 12.2015 - AlbNews

Me ardhjen e fundvitit, portali 1FAKT.com realizoi sondazhin mbi politikanin/politikanen më të dashur dhe më të urryer të vitit 2015. Në garën për politikanin/politikanen më të dashur dhe më të urryer...

Ja kush ishte politikani më i dashur dhe më i urryer i 2015!

më 12.2015 - Tetova Sot

2015 po mbaron dhe shumë ngjarje të rëndësishme kanë ndodhur në politikën shqiptare. Me ardhjen e fundvitit është realizuar një sondazh në Tiranë për politikanin më të dashur dhe më të urryer të vitit....

Sondazhi/ Koço Kokëdhima e Tom Doshi më të “urryerit”, të “preferuarit” Blushi dhe Grida

më 12.2015 - Java News

Me ardhjen e fundvitit, portali 1FAKT.com realizoi sondazhin mbi politikanin/politikanen më të dashur dhe më të urryer të vitit 2015. Në garën për politikanin/politikanen më të dashur dhe më të urryer...

Sondazhi: Koço Kokëdhima politikani më i urryer, Blushi më i pëlqyeri

më 12.2015 - Arbresh

Me ardhjen e fundvitit, portali 1FAKT.com realizoi sondazhin mbi politikanin/politikanen më të dashur dhe më të urryer të vitit 2015. Në garën për politikanin/politikanen më të dashur dhe më të urryer...

Sondazhi: Koço Kokëdhima politikani më i urryer, Blushi më i pëlqyeri

më 12.2015 - Bota Sot

Me ardhjen e fundvitit, portali 1FAKT realizoi sondazhin mbi politikanin/politikanen më të dashur dhe më të urryer të vitit 2015. Në garën për politikanin/politikanen më të dashur dhe më të urryer të 2015...

Sondazhi: Blushi politikani më i pëlqyer i vitit 2015, Basha vjen pas Berishës

më 12.2015 - Koha Jone

Me ardhjen e fundvitit, zhvillohen edhe sondazhet tradicionale, për politikanin, sportisin, artistin apo njeriun e vitit. Portali 1FAKT.com realizoi sondazhin mbi politikanin/politikanen më të dashur dhe...

Sondazhi: Koço Kokëdhima politikani më i urryer, Blushi më i pëlqyeri

më 12.2015 - Gazeta Express

Me ardhjen e fundvitit, portali 1FAKT.com realizoi sondazhin mbi politikanin/politikanen më të dashur dhe më të urryer të vitit 2015. Në garën për politikanin/politikanen më të dashur dhe më të urryer...

Sondazhi: Koço Kokëdhima politikani më i urryer, Blushi më i pëlqyeri

më 12.2015 - Gazeta Tema

Me ardhjen e fundvitit, portali 1FAKT.com realizoi sondazhin mbi politikanin/politikanen më të dashur dhe më të urryer të vitit 2015. Në garën për politikanin/politikanen më të dashur dhe më të urryer...

Sondazhi: Koço Kokëdhima politikani më i urryer, Blushi më i pëlqyeri

më 12.2015 - Indeks online

Me ardhjen e fundvitit, portali 1FAKT.com realizoi sondazhin mbi politikanin/politikanen më të dashur dhe më të urryer të vitit 2015. Në garën për politikanin/politikanen më të dashur dhe më të urryer...

Sondazhi: Ja cili është politikani më i dashur dhe më i urryer në Shqipëri

më 12.2015 - Mapo

Me ardhjen e fundvitit, portali 1FAKT.com realizoi sondazhin mbi politikanin/politikanen më të dashur dhe më të urryer të vitit 2015. Në garën për politikanin/politikanen më të dashur dhe më të urryer...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK